ЕЛЕКТРИЧНИЙ ШОК.

Знижений курс на автомобілі BMW i:
-4 грн. від комерційного курсу євро.Знижений курс на автомобілі BMW i3 та BMW i8: -4 грн. від комерційного курсу євро.

BMW i - комплексна концепція екологічної мобільності майбутнього. Це випереджаючі свій час електромобілі і послуги із забезпечення мобільності, зачаровуючий дизайн і нове розуміння преміум-класу, яке тепер тісно пов'язане з принципом невиснажливого використання природних ресурсів. Вражає інноваційна концепція автомобіля: екологічно чистий електромобіль BMW i3 не виробляє шкідливих вихлопів і ідеально підходить для міського руху, а BMW i8 дозволяє нам зазирнути в майбутнє спортивних автомобілів.

Компанія "АВТ Баварія Дніпропетровськ" пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW i3 та BMW i8 за зниженим курсом: мінус 4 грн. від комерційного курсу євро*.
 
Для автомобілів BMW i діють спеціальні умови фінансування від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.
 
Всю потрібну Вам інформацію про комплектації, вартості, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів офіційної дилерської мережі BMW в Україні.

* Ця пропозиція дійсна з 13.10.2017 до 31.12.2017.

Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.