Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Комфорт і універсальність в BMW 2 серії Active Tourer

Із задоволенням за кермом

МАЙСТЕР ПЕРЕТВОРЕНЬ.

Комфорт і універсальність BMW 2 серії Active Tourer.

Бажаєте перевезти з пункту А в пункт В всю сім'ю або громіздкий багаж? У BMW 2 серії Active Tourer вистачить місця для всіх — і для всього. Регульовані сидіння, багажне відділення зі складним підлогою і багаті можливості зберігання дозволяють вам перебудовувати простір під свої завдання. Великі двері спрощують посадку і вихід з автомобіля, а кришка багажника з функцією безконтактного відкривання і закривання (доступна у вигляді додаткової опції) забезпечує зручність при навантаженні.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ КРИШКИ БАГАЖНИКА.

Зазвичай коли потрібно відкрити багажне відділення і ваші руки зайняті покупками, доводиться ритися в сумках і кишенях у пошуках ключа, стоячи перед автомобілем. У таких ситуаціях на допомогу приходить інноваційна система зручного доступу, що забезпечує безконтактне відкриття кришки багажника. Швидке спрямований рух ногою під заднім бампером реєструється датчиком, і кришка багажника відкривається. Але для цього потрібно, щоб ваш ключ був з вами. Замок розблокується, і кришка сама піднімається вгору. Датчики, встановлені в задньому бампері на різній висоті, розпізнають рух ноги і відкривають багажне відділення. Це оригінальне нововведення від BMW ConnectedDrive робить відкривання і завантаження багажного відділення ще більш зручними.

СИДІННЯ ПЕРЕДНЬОГО ПАСАЖИРА ЗІ СКЛАДНОЮ СПИНКОЮ.

Сидіння переднього пасажира зі складною спинкою свідчить про високий рівень гнучкості і ретельно продуманої концепції внутрішнього простору. За допомогою ручки спинка сидіння повністю відкидається вперед і вниз, утворюючи практично плоску поверхню. Це дає можливість перевозити довгі предмети і спортивне спорядження довжиною до 2,40 м.

ПІДВЕДЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ СИДІНЬ.

Підведене положення сидінь дає кілька переваг. Воно забезпечує значно кращий огляд у всіх напрямках для всіх пасажирів, а це сприяє підвищенню безпеки, так як покращує видимість та інформованість про дорожню ситуацію. Крім того, підняте положення сидінь робить вхід в автомобіль і вихід з нього більш зручним для всіх пасажирів. Воно також впливає на сприйняття салону: пасажири краще відчувають висоту автомобіля і простір в салоні.

КОМФОРТНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ.

Щоб відпустка почалася благополучно, потрібно правильно упакувати багаж. А завдяки гнучкості, якої відрізняється BMW 2 серії Active Tourer, відпочинок гарантований вам ще раніше, ніж ви рушить з місця. Просторі двері, широко відкривається кришка багажника, опциональное складне сидіння переднього пасажира, регульований задній диван і підлогу багажного відділення, що забезпечує простір там, де йому, начебто, немає звідки взятися, дають можливість розмістити в просторому салоні ваш багаж, спортивні і дорожні речі без яких -або труднощів.

Спинка заднього сидіння з трьох частин

Спинка заднього сидіння, яку можна скласти в співвідношенні 40:20:40 додає автомобілю практичності. Три частини спинки заднього сидіння відкидаються окремо або в будь-якій комбінації. При будь-яких варіантах отвори будуть розташовані врівень з днищем багажного відділення. Це дозволяє більш гнучко використовувати багажне відділення і полегшує перевезення великогабаритного багажу або дає можливість із комфортом розміститися чотирьом пасажирам так, щоб залишилося місце для довгих предметів, наприклад лиж.

Складна спинка заднього сидіння з електроприводом

Дистанційне електронне розблокування спинки заднього сидіння дозволяє з особливою легкістю розблокувати спинки задніх сидінь і відкидати їх. Одним натисканням кнопки спинки сидінь розблокуються і від'єднуються від багажного відділення. Призначені для цього перемикачі розташовані зліва і справа. Лівий перемикач багажного відділення від'єднує сегменти, складові ліві 40% і центральні 20% спинки сидіння. Правий перемикач від'єднує праві 40%.

РЕГУЛЬОВАНЕ ЗАДНЄ СИДІННЯ.

Регульоване заднє сидіння додає багажному відділенню функціональності. Положення сидінь можна змінювати в залежності від цілей поїздки: можна або збільшити простір для ніг для пасажирів, які їдуть позаду, або максимально використовувати простір багажного відділення. І те й інше буде вельми до речі. За допомогою ручки під сидінням можна механічно регулювати довжину сидіння на цілих 130 мм. Сидіння можна розділити в співвідношенні 60:40. Регульовані спинки сидінь підвищують комфорт для тих, хто їде на задньому сидінні, а також дозволяють збільшити простір в багажному відділенні. Якщо спинка заднього сидіння, розділена в співвідношенні 40:20:40, повністю відкинута, виходить практично рівну підлогу багажного відділення.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ З ПІДЛОГОЮ, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ.

Багажне відділення з підлогою, що складається робить автомобіль ще більш практичним. При закритой підлозі створюється рівна поверхня, на якій можна розмістити до 420 кг вантажу — ідеально для перевезення ящиків з напоями, кошиків і сумок. Крім того, є додаткове місце для зберігання речей під підлогою об'ємом близько 70 л (без урахування додаткової запасного колеса) і практичний лоток для дрібних речей. Відкидну підлогу можна відкрити кількома простими рухами, щоб з легкістю отримати зручний доступ до цього додаткового простору внизу.