Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Системи допомоги водієві для вашого BMW 2 серії Active Tourer

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЬ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Active Tourer.

Цілий ряд інформаційних технологій допомагає вам в самих різних ситуаціях, гарантуючи високий рівень комфорту і безпеки. І ви можете зосередитися на одній з найважливіших в житті речей — спокійному задоволенні від водіння.

АСИСТЕНТ ПРИ РУСІ В ПРОБКАХ.

Асистент руху в пробці знижує навантаження на водія при монотонному русі в потоці. У щільному транспортному потоці зі швидкістю до 60 км/год машина їде зі швидкістю потоку: більше ніякого стресу в пробках. Вона автоматично підтримує дистанцію до попереду автомобіля, що йде і регулює швидкість аж до повної зупинки, а також забезпечує активну підтримку рульового управління. Таким чином ваш автомобіль допомагає вам залишатися в смузі руху, поки ви тримаєте хоча б одну руку на рульовому колесі. Після короткої зупинки (не більше 30 секунд) автомобіль здатний самостійно відновити рух. Це ще одна віха на шляху до повністю автоматизованої їзді.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний віртуальний дисплей BMW проектує всю актуальну інформацію в поле зору водія, завдяки чому ніщо не відволікає його від дороги. Поряд з попередженнями від систем підтримки водія, відображаються поточна швидкість, вказівки системи навігації, інформація про обмеження швидкості, включаючи знак «обгін заборонений», а також телефонні номери і список розваг.
Символи, що проектуються на зсувну панель над комбінацією приладів, відображаються в повному кольорі, в результаті чого дорожні знаки виглядають реалістично. Легке тонування панелі збільшує контраст.
Яскравість регулюється автоматично залежно від освітлення, а також може встановлюватися вручну. Денний і нічний режими дисплея відрізняються дизайном. Водій може вибрати, яку інформацію і які попередження систем підтримки водія відображати крім поточної швидкості. У поляризованих сонячних окулярах дисплей видно гірше.

DRIVING ASSISTANT PLUS.

Система Driving Assistant Plus дає незаперечно більше безпеки і комфорту. Вона включає в себе застереження про наближення і розпізнаванні людей, пригальмовування в міському русі, попередження про вихід за межі смуги руху, асистент дальнього світла, інформацію про обмеження швидкості, круїз-контроль з функцією Stop and Go на основі відеокамери, а також асистент руху в пробці.
Зверніть увагу: в умовах туману і в темний час доби ця функція може бути обмежена.

Система Driving Assistant

Опція Driving Assistant включає в себе системи підтримки водія на основі відеокамери, такі як попередження про вихід за межі смуги руху, попередження про наближення, виборче освітлення BMW і інформацію про обмеження швидкості. Функція попередження про наближення і розпізнаванні людей з функцією пригальмовування в міському русі попереджає зіткнення на швидкостях від 10 до 60 км/год, а попередження про вихід за межі смуги руху викликає вібрацію рульового колеса, якщо смуга руху була ненавмисно змінено на швидкості 70 км/год і вище.

Система попередження про вихід за межі смуги руху

Система попередження про вихід за межі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисної зміні смуги руху на швидкості вище 70 км/год за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, тобто був включений вказівник повороту.

Функція попередження про наближення і функція розпізнавання людей

Тоді як система попередження про наближення з функцією пригальмовування в міському русі розпізнає автомобілі, система розпізнавання людей і функція пригальмовування в міському русі реагують при небезпечному зближенні з пішоходами. Якщо є ризик зіткнення, функція попередження про наближення запускає двоетапне попередження: загоряється символ на приладовій панелі, а потім слід звуковий сигнал. Застереження про розпізнавання пішоходів працює на швидкості від 10 до 60 км/год і подає попередження в разі високого рівня загрози. Якщо система попереджає про потенційне зіткнення, гальма заздалегідь синхронно налаштовуються на швидшу реакцію. В екстреному випадку система гальмує самостійно, щоб зіткнення відбулося на меншій швидкості. Функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Система працює поетапно — спершу відображається застережливий символ, потім символ починає блимати і запускається звукове попередження, а на закінчення виконується пригальмовування (на швидкості менше 60 км/год).

Система підтримки заданої швидкості з функцією Stop&Go

Система підтримки заданої швидкості з функцією Stop&Go на основі камери підтримує задану водієм швидкість в діапазоні до 140 км/год, а також відстань до автомобілів попереду. Якщо необхідно, вона може ініціювати гальмування до повної зупинки, автоматично починати рух, а також підтримувати мінімальну відстань до автомобіля, що їде попереду автомобіля в повільно рухомому потоці транспорту.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Асистент паркування полегшує процес паралельної парковки. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця, якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км/год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.
Якщо місця достатньо, водій просто включає індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове управління, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора і гальма і перемикати передачі. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Відеокамера заднього виду видає на дисплей картинку при здійсненні маневру або парковці. Камера заднього виду забезпечує кращий огляд при русі заднім ходом зі швидкістю нижче 15 км/год, наприклад при парковці.
Лінії руху і кольорове маркування перешкод, які відображаються на дисплеї управління, показують водієві, підходить чи місце для парковки, і допомагають припаркуватися. Якщо рульове колесо повністю заблоковане, відображається червона траєкторія повороту, а також зелені лінії руху, які переміщаються в залежності від рухів рульового колеса.
Відеокамера заднього виду автоматично відключається через 10 м або при швидкості руху вище 15 км/год. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм відеокамера заднього виду оснащена практичною функцією масштабування, що полегшує під'їзд до причепа для зчіпки.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PLUS ІЗ СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE.

Навігаційна система Plus з віртуальним дисплеєм BMW, об'єднує кілька корисних компонентів: навігаційну систему з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3-плеєр, подвійний тюнер RDS і приладову панель з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм з високою роздільною здатністю . Ведення до пункту призначення здійснюється за допомогою стрілки або карти, а також мовних команд. Управління навігаційною системою здійснюється інтуїтивно зрозумілим чином за допомогою сенсорного контролера iDrive з кнопками вибору меню, а також за допомогою восьми програмованих кнопок або через голосове управління (в залежності від комплектації транспортного засобу).
Навігаційна система Plus прокладає швидкі і прямі маршрути через безліч європейських країн, а в деяких випадках — і за їх межами. Для раннього виявлення заторів і швидкого розрахунку альтернативних маршрутів, що дозволяють безпечно прибути в пункт призначення, використовується технологія TMC.

 

Система навігації Professional.

Дивитися ролик