Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Підключаємий гібрид BMW iReformance в BMW 2 серії Active Tourer

Із задоволенням за кермом

ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА РУХУ.

BMW 2 серії Active Tourer з eDrive.

За рахунок комбінації BMW eDrive і двигуна BMW TwinPower Turbo BMW 225xe Active Tourer забезпечує можливості електромобіля без обмежень по запасу ходу. Інтелектуальне взаємодія між двома системами приводів породило електричну систему xDrive. Дана система регулюється автоматично і забезпечує максимально можливе зчеплення і маневреність в будь-якій ситуації: при оптимізованому споживанні палива і викиди CO2 на рівні 2,1-2,0 л на 100 км і 49-46 г/км відповідно.

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Універсальність, економічність і задоволення від водіння: BMW 225xe Active Tourer поєднує в собі перевірену часом гнучкість і видатні показники паливної економічності з характерною для BMW динамікою руху. За рахунок застосування технології BMW eDrive в лінійці BMW EfficientDynamics ці автомобілі можуть проїхати в режимі їзди тільки на електричній тязі до 41 км при повній відсутності шкідливих викидів і витрати палива.
Дизайн кузова дозволив вбудувати елементи силової установки eDrive без шкоди для комфорту, функціональності і просторості салону. Зовні кузов автомобіля відрізняється від моделей з традиційними двигунами за рахунок круглого світлодіодного ліхтаря на зарядному порту, а також написи eDrive на задніх стійках, що вказує на інноваційні технології системи приводу. Усередині салону напис eDrive зроблена на порогах, перемикачі режимів руху, рукоятці важеля перемикання передач і панелі приладів, де вона відображається на протяг всієї поїздки.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ДИНАМІЧНІ ЯКОСТІ.

BMW 225xe Active Tourer — це гібридний автомобіль з можливістю підзарядки від мережі. Він має кілька режимів руху, які дозволяють водієві істотно впливати на рівень споживання палива. Такий рівень залежить від обраного режиму руху і манери їзди самого водія. Коли батарея повністю заряджена, ви можете проїхати до 41 км, не використовуючи ні краплі палива. В режимі AUTO eDrive оптимальне поєднання електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння дозволяє забезпечити максимальну економічність.

Їзда по місту

При їзді по місту BMW 225xe Active Tourer повноцінно використовує переваги електричного приводу. При повністю зарядженій батареї короткі відстані (до 41 км) долаються без викидів шкідливих речовин: по місту без єдиної краплі палива.

Повсякденна їзда

При повсякденному пересуванні по місту максимально використовується взаємодія між обома системами приводу гібрида. В режимі AUTO eDrive інтелектуальне поєднання зусиль ДВС і електромотора гарантує істотне зниження споживання палива в порівнянні з бензиновими і дизельними автомобілями в цьому класі. У двох словах: використовуйте універсальність BMW 225xe Active Tourer.

Поїздки на дальні дистанції

Ви зможете отримувати задоволення від економічної їзди навіть в далеких поїздках. Заряджуваний гібрид прекрасно підходить для дальніх поїздок без шкоди для дальності ходу або функціональності автомобіля.

ТРАНСМІСІЯ.

Новий 3-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo відрізняється активним набором потужності і чудовою реакцією навіть на низьких оборотах двигуна, розкішним звуком і вражаючою економічністю. При використанні в поєднанні з електродвигуном в гібридному автомобілі з можливістю підзарядки він показує себе на диво потужним силовим агрегатом. Привід цієї моделі в першу чергу складається з двигуна внутрішнього згоряння, який приводить в рух передні колеса, і електродвигуна на задній осі. Обидва ці двигуна здатні приводити автомобіль у рух як при використанні окремо, так і спільно.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Інтелектуальне управління енергією — один з наріжних каменів концепції BMW eDrive. Ця система координує взаємодію елементів приводу з електродвигуном, поєднуючи максимальну економічність з прекрасною динамікою руху, а також збільшуючи дальність автономного ходу на електротязі.
 
Кнопка eDrive дозволяє водієві вибирати один з трьох електричних режимів: стандартний режим AUTO eDRIVE, режим MAX eDRIVE їзди тільки на електричній тязі і режим SAVE BATTERY (ЕКОНОМІЯ БАТАРЕИ), при якому забезпечується стабільний рівень заряду акумуляторної батареї.

Режим AUTO eDrive

В режимі AUTO eDrive інтелектуальна система BMW EfficientDynamics визначає найбільш ефективну комбінацію електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння в залежності від швидкості руху та рівня заряду акумуляторної батареї. Цей режим розбивається на дві фази. Якщо рівень заряду батареї знаходиться в діапазоні між 100% і 7%, ви можете їхати зі швидкістю до 80 км/год, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище і зовсім не використовуючи паливо. Бензиновий двигун включається автоматично при їзді з більшою швидкістю або в умовах, які вимагають підвищеної потужності. Якщо заряд батареї падає нижче 7%, на BMW 225xe Active Tourer можна їхати в режимі їзди тільки на електричній тязі з помірними прискоренням на швидкостях до 20 км/год, або з невеликим прискоренням, або з постійною швидкістю на швидкостях до 55 км/год.

Режим MAX eDrive

Максимальне задоволення від електродвигуна: в режимі MAX eDrive ви можете насолоджуватися їздою тільки на електричній тязі на швидкостях до 125 км/год. На великих швидкостях або при вичерпанні потенціалу прискорення автоматично включається бензиновий двигун.

Режим SAVE BATTERY

При низькому рівні заряду акумуляторної батареї режим SAVE BATTERY дозволяє заряджати батарею від двигуна внутрішнього згоряння або утримувати рівень заряду на рівні 50%. Таким чином водій може накопичити заряд акумуляторної батареї для їзди на чисто електричному приводі.

Предиктивний вибір

Після введення пункту призначення в навігаційну систему предиктивна система управління електроживленням аналізує запланований маршрут з урахуванням постійних значень, таких як обмеження швидкості, і інформації в реальному часі про поточну дорожню ситуацію. Потім система ефективно використовує режим їзди тільки на електричній тязі з урахуванням ситуації. Перш за все, по відношенню до ділянок маршруту, де це буде найбільш ефективно, наприклад в міському трафіку.

Контроль динамічних характеристик

Контроль динамічних характеристик дозволяє водієві вибирати між режимом Comfort, в якому застосовуються стандартні настройки двигуна і коробки передач, режимом ECO PRO, оптимізованим під економічність, а також режимом Sport, що забезпечує більш динамічне водіння. Режим ECO PRO оптимізує характеристики роботи педалі акселератора і коробки передач, а також налаштування обігріву та кондиціонування повітря з метою підвищення паливної ефективності.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива. Режим ECO PRO Route забезпечує додатковий потенціал щодо зниження витрати палива. В цьому режимі пропонується найбільш оптимізований з точки зору економічності маршрут, який враховує щільність вуличного руху, а також індивідуальні стилі водіння і місцеві умови, щоб оптимізувати економічність і, таким чином, знизити витрату палива.

Режим Comfort гарантує максимально комфортну їзду за рахунок правильного регулювання налаштувань елементів підвіски. У режимі Sport всі налаштування приводу і коробки передач оптимізуються під більш динамічне водіння. Двигун стає більш чуйною при різких прискореннях, перемикання в автоматичній коробці передач виконуються швидше, рекомендовані моменти перемикання передач в ручній коробці передач зміщуються вище, і в цілому реакція автомобіля стає більш безпосередній і динамічною.

Система контролю динамічних характеристик доступна як для моделей BMW 2 серії Active Tourer з традиційною системою приводу, так і для BMW 225xe Active Tourer.

ЗАРЯДКА.

Зарядка високовольтної батареї не викличе складнощів: її можна здійснювати від звичайної домашньої розетки живлення або з використанням BMW i Wallbox з лінійки повністю електричних продуктів і послуг 360° ELECTRIC. Коли ви їдете у справах, ви можете заряджати свій автомобіль на одній з безлічі публічних зарядних станцій ChargeNow.

Зарядка вдома

Ваш автомобіль можна без проблем заряджати вдома, підключивши його до розетки електромережі за допомогою стандартного зарядного кабелю з комплекту поставки, і через приблизно 2-4 години ви знову будете готові до поїздки з повним зарядом батареї. Зарядка стає ще більш швидкої і зручної, якщо ви користуєтеся станціями зарядки BMW i Wallbox. Такі зарядні станції для домашнього використання можна монтувати на стіну. Їх використання підвищує можливості по зарядці, а також скорочує час зарядки батареї. Служба установки гнучко реагує на індивідуальні потреби. Крім додаткового збільшення можливостей по зарядці, станція BMW i Wallbox Pro також підтримує інтелектуальну інтеграцію з домашніми мережами і «розумними» будинками, а також системами управління електроживленням.

Зарядний роз'єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівому передньому крилі. Світиться світлодіодне кільце на порте зарядці забезпечує візуальну індикацію стану зарядки.

Зарядні станції загального користування

Крім того, що ви можете заряджати свій автомобіль на дому, зараз у вас є можливість (завдяки розвитку послуг із забезпечення альтернативної мобільності ChargeNow з боку компанії BMW) заряджати електричні та гібридні підзаряджатися автомобілі BMW на станціях загального користування. Безліч власників зарядних станцій загального користування об'єднали свої зусилля, створивши велику мережу.

Всі зарядні станції ChargeNow легко знаходяться за допомогою навігаційної системи і системи BMW ConnectedDrive, додатки для віддаленого управління BMW Remote або веб-сайту ChargeNow. Порт зарядки автомобіля розташований під кришкою на передньому крилі зліва. Світиться світлодіодне кільце на ньому інформує про стан зарядки автомобіля, навіть якщо ви перебуваєте зовні автомобіля.

Карта ChargeNow і спеціальний додаток забезпечують водіям доступ до послуг зарядних станцій без необхідності оплати готівкою. Ви можете вивчити всі процедури зарядки на клієнтському порталі за адресою: chargenow.com. ChargeNow також надає своїм клієнтам повноцінну інформацію про всі витрати. В кінці місяця клієнтам пересилається консолідований рахунок, який оплачується за допомогою кредитної картки.

ЗВ'ЯЗОК.

Завжди підключені до вашого BMW: за допомогою смартфона (iOS або Android) можна використовувати не тільки функції BMW Remote Services, такі як віддалене замикання, а й функції гібридної силової установки. Таким чином ви завжди зможете мати інформацію про витрату палива і ККД на вашу BMW 225xe Active Tourer. Сервісна служба BMW на всі випадки життя — коли ви знаходитесь усередині автомобіля або далеко від нього.

Мобільний додаток My BMW Remote App

Мобільний додаток My BMW Remote App для гібридних автомобілів з можливістю зарядки під iOS і Android відображає детальну інформацію про поточний стан автомобіля, наприклад про його місцезнаходження, рівень заряду батареї і запас ходу.
Процес зарядки можна контролювати віддалено за допомогою таймера week-to-view, а температура в салоні регулюється віддалено, щоб заздалегідь підготувати автомобіль до поїздки. Пункти призначення, що цікавлять об'єкти і адреси зарядочних станцій можна легко переслати в автомобіль прямо з програми.
Додаток My BMW Remote App для гібридних автомобілів з можливістю зарядки також оцінює ефективність кожного перевезення та надає рекомендації щодо ефективного водіння і збільшення запасу ходу.

Попереднє кондиціонування повітря

Ви хочете влітку сідати в прохолодний автомобіль, а взимку в теплий салон з чистими вікнами — все це здатна забезпечити автономна система опалення та кондиціонування вашого BMW 225xe Active Tourer. За рахунок застосування електричного компресора кондиціонера і безрезервуарний електричного нагрівача система автоматичного кондиціонування повітря працює майже безшумно навіть при вимкненому двигуні. Можна заздалегідь поставити до двох різних термінів виїзду.

Інтелектуальна система управління включає обігрів, охолодження і вентиляцію для досягнення заданої температури за півгодини до запланованого виїзду. Система управляється з салону автомобіля за допомогою контролера iDrive або, що особливо зручно, за допомогою сумісного смартфона з встановленим додатком My BMW Remote App.

При достатньому рівні заряду високовольтної акумуляторної батареї автономна система опалення та кондиціонування включається незалежно від того, заряджається він в цей момент від зовнішнього джерела живлення чи ні.

САЛОН І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

BMW 225xe Active Tourer виділяється не тільки своєю економністю в плані витрати палива, але ще і внутрішнім простором салону. За рахунок піднятих сидінь задні пасажири можуть насолоджуватися прекрасним видом. Високовольтна батарея надійно розміщується під багатомісним заднім сидінням, забезпечуючи досить місця під перевозяться вами вантажі. Стандартне заднє сидіння, складатися по частинах в пропорції 40:20:40, додатково розширює практичні якості автомобіля. Це підвищує гнучкість компонування багажного відділення і спрощує перевезення громіздких вантажів.

Витрата палива і викиди CO2.

Витрата палива, викиди CO2 і споживання потужності BMW 225xe iPerformance Active Tourer:

Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): 2,1-2,0
Викиди CO2, г / км (змішаний цикл): 49-46
Споживання потужності в кВт / год на 100 км (змішаний цикл): 11,9-11,8

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).