Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Сервіси та додатки для вашого BMW 2 серії Gran Tourer

Із задоволенням за кермом

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ, І НЕХАЙ ІНШІ ПРЯМУЮТЬ ЗА ВАМИ.

Служби та мобільні додатки для BMW 2 серії Gran Tourer.

Спілкування, інформація, розваги — мобільність по-новому за допомогою служб та мобільних додатків від BMW ConnectedDrive.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик — це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях і підтримка від спеціально підготовлених співробітників на рідній мові водія, в тому числі за кордоном. При спрацьовуванні в разі аварії подушки безпеки або натяжителя ременя безпеки (наприклад) система автоматично ініціює екстрені виклики. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW доводить до відома найближчий координаційний центр по рятувальних операцій і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

 

Як працює Інтелектуальна система екстреного виклику.

Переглянути фільм про цю функцію.

Дивитися ролик

СЛУЖБИ CONNECTEDDRIVE.

Опція «Служби BMW ConnectedDrive» лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції під час поїздки.
У їх число входить система BMW Online з актуальними локалізованими новинами і погодою, пошуком на сайті GoogleTM, а також рядом офісних функцій. В меню «Додатки» можна створити власний набір служб, таких як веб-камери, ціни на паливо, інформація про парковках, путівники і довідники про готелі.
Також є можливість зручного, надійного і необмеженого доступу до обраним додатків для смартфона. BMW ConnectedDrive — це ще й магазин BMW ConnectedDrive Store, де в будь-який час і в будь-якому місці можна підключити служби і додатки на свій смак. У BMW ConnectedDrive є цілий ряд подібних функцій, які перетворять кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.

 

Як працюють служби ConnectedDrive.

Переглянути фільм про цю функцію.

Дивитися ролик

ДОДАТОК MY KIDIO.

Додаток myKidio від Deutsche Telekom і TV Spielfilm пропонує унікальне розважальне рішення для автомобіля для сімей з дітьми, яке використовує кінцеві пристрої користувача (планшети і смартфони) замість постійно встановленого обладнання.
Встановивши додаток на своїх кінцевих пристроях, батьки можуть вибирати мультимедійні дані для перегляду або діти самі виберуть для себе набір відповідного вмісту: якісні кінофільми, аудіокниги, документальні фільми або захоплюючі теле-шоу. За допомогою регулятора iDrive і дисплея управління батьки можуть постійно стежити за тим, що дивляться їхні діти. Вони можуть переглядати програються матеріали на дисплеї управління, вибирати вміст і зупиняти перегляд. Панель приладів для дітей Kids’ Cockpit відображає поточну швидкість, орієнтовний час прибуття і аналогічну інформацію, допомагаючи дітям скоротати час в ході поїздки.
Велика база даних включає безліч програм, які транслюються для дітей на задніх сидіннях на планшети iPad, які закріплені на підголівниках передніх сидінь за допомогою системи Travel & Comfort з оригінальних аксесуарів BMW. Вашим дітям завжди буде що подивитися: новий вміст постійно скачується в фоновому режимі, коли включений канал myKidio.

ДОДАТОК AUDIBLE.

Бракує часу на читання? Аудіокниги стають дедалі популярнішими - і не в останню чергу з тієї причини, що вони дозволяють водіям насолоджуватися літературою під час поїздок. За допомогою програми Audible для iPhone (надається безкоштовно) ви можете завантажити до 150 тис. аудіокниг.
Audible — це прекрасна можливість проводити повсякденні поїздки з гарною книгою. В далеких поїздках дитячі книжки допоможуть розважити дітвору, а для дорослих це буде приємною альтернативою прослуховування музики.
Щоб скористатися цим додатком, яке «схвалено BMW», просто скачайте його в магазині додатків App Store, підключіть смартфон за допомогою кабелю USB або адаптера
Snap-In і запустіть додаток. І ви відразу ж зможете зручно та безпечно керувати функціями програми за допомогою контролера iDrive і дисплея управління: аудіокниги програватимуться за допомогою аудіосистеми автомобіля.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг консьєрж-сервіс від BMW ConnectedDrive. Натисканням кнопки водій з'єднується з представником контактного центру BMW, який виконує функції «персонального помічника» на дорозі.
Пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки тепер не проблема — співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати адресу безпосередньо в систему навігації. Довідкова служба працює незалежно від мобільного телефону водія, доступна дому та за кордоном цілодобово, сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно.
Для використання цієї функції необхідно наявність підключених сервісів ConnectedDrive.

 

Як працює довідкова служба.

Переглянути фільм про цю функцію.

Дивитися ролик

СЛУЖБА REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Служба Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який час надає найактуальнішу інформацію про дорожній рух. Доступні точні дані про місцезнаходження і тривалості часу очікування, практично в реальному часі повідомляють водієві про поточну дорожню ситуацію на автострадах, заміських дорогах та багатьох маршрутах в межах міста. Інтелектуальна функція пошуку альтернативних маршрутів допомагає водієві дістатися до місця призначення максимально швидко і ефективно. Як джерела даних використовуються анонімні дані GPS-профілів вибірки автомобілів, додатки смартфонів і дані поліції, а також враховуються сформовані схеми руху, наприклад в години пік.
Інформація про дорожній рух надається в наочній формі: дороги з різною завантаженням відображаються зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним кольором.

 

Як працює функція інформації про дорожню обстановку в реальному часі Real Time Traffic Information.

Переглянути фільм про цю функцію.

Дивитися ролик

ВІДДАЛЕНІ СЛУЖБИ REMOTE SERVICES.

Різними функціями, такими як відмикання та замикання автомобіля, можна керувати віддалено за допомогою служби Remote Services і безкоштовного додатку My BMW Remote (доступно в Apple App Store і Google Play Store). Ви також можете відправляти в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою пошуку Google™ (при наявності навігаційної системи). Крім того, є можливість відображення місцезнаходження автомобіля. Для використання цієї функції клієнтам потрібно просто активувати службу Remote Services на порталі клієнта My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

Дивитися ролик