Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Лінії обробки і устаткування BMW 4 серії Гран Купе

Із задоволенням за кермом

ПРОЯВИТИ ЯРКИЙ ХАРАКТЕР.

Лінії обробки і обладнання BMW 4 серії Гран Купе.

Надайте BMW 4 серії Гран Купе індивідуальність за допомогою ліній обробки та обладнання BMW. На вибір пропонуються дві лінії обробки Sport Line і Luxury Line, а також М Спорт пакет. Оснащення BMW Individual і оригінальні аксесуари BMW роблять можливості індивідуалізації BMW 4 серії Гран Купе ще ширше.

SPORT LINE.

Пакет Sport Line додає витонченому зовнішньому вигляду BMW 4 серії Гран Купе ультрадінамічние риси. Ефектні елементи дизайну в глянсовому чорному кольорі акцентують спортивну природу автомобіля, притягаючи захоплені погляди. Вишукану атмосферу в салоні створюють ексклюзивні матеріали оббивки, наприклад шкіра кольору Кораловий Червоний.

Дизайн кузова

Пакет обладнання Sport Line підкреслює спортивну майстерність автомобіля полірованими глянцевими 18-дюймовими легкосплавними колісними дисками з подвійними спицями в двокольоровому виконанні з елементами кольору Ferric Grey. Образ доповнюють глянцеві чорні елементи передніх центральних повітрязабірників. У глянсовому чорному кольорі виконані і інші елементи — передні грані дев'яти ребер фірмової решітки радіатора BMW, аеродинамічні повітроводи, а також вставки на передньому і задньому бамперах. Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду пофарбовані в колір кузова, обрамлення вікон виконані в матовому чорному кольорі. Спортивний вигляд доповнюють чорний хромована вихлопна труба і напис Sport на боковині кузова над аеродинамічним воздуховодом.
Для пакета Sport Line також пропонуються двоколірні 19-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні 407 зі зіркоподібним розташуванням спиць і різними розмірами шин передніх і задніх коліс. Зовнішні дзеркала теж виконані в чорному глянці.

Салон

Пакет Sport Line включає в себе контрастні чорні і червоні вставки в салоні, що перегукуються з класичними мотивами динамічного дизайну BMW. Рельєфні спортивні сидіння водія і переднього пасажира обтягнуті тканиною Track кольору 'Антрацит' з червоними або сірими акцентами. Шкіряне спортивне рульове колесо при бажанні можна прикрасити контрастною рядком червоного або чорного кольору на вибір. Спортивний характер підкреслюють ексклюзивні декоративні планки, що простягнулися по всій довжині салону, і ефектні деталі, наприклад, глянсова чорна обробка з червоної контрастною смугою і така ж обробка центральної консолі. Відкриваючи двері, Ви з задоволенням затримайте погляд на алюмінієвих дверних порогах з написом BMW Sport. Крім того, порадує Вас і включена в пакет система декоративного підсвічування передньої і задньої частин салону, що охоплює простір в області ніг водія і переднього пасажира, середні стійки кузова і вставки дверних карт. У систему підсвічування входить також біле підсвічування відсіку для рукавичок і вітальне освітлення передньої і задньої частин салону в кольорі 'Холодний Білий'. Серед інших характерних деталей можна назвати шкали спідометра і тахометра з червоними контрастними кільцями, а також хромове обрамлення блоків аудіосистеми і системи кондиціонування повітря. Ключ до автомобіля з червоною обробкою також гармонує з динамічним чином Sport Line. Режим Sport +, що активується за допомогою системи управління режимами водіння, робить характер автомобіля ще більш енергійним і динамічним.
Для Sport Line пропонується широкий асортимент видів оббивки, включаючи штучну шкіру Sensatec і шкіру Dakota чорного кольору з червоними контрастними акцентами або без них, а також шкіру Dakota кольору 'Устричний' з темними контрастними акцентами і чорній кольоровій схемою для салону, і в кольорі 'Червоний Корал 'з чорними вставками (в цьому варіанті нижня частина приладової панелі також виконується в кольорі Кораловий Червоний). Можна ще більше підкреслити індивідуальність салону, замовивши обробку в дизайні 'Алюміній з поздовжньою шліфуванням' з глянцево чорними або матовими акцентними вставками в кольорі Кораловий Червоний. Ще один варіант — обробка цінною породою дерева 'Fineline кольору Антрацит' з хромовими акцентними вставками 'Перлинний Хром'.

LUXURY LINE.

Ще більш вражаючий образ для BMW 4 серії Гран Купе. Пакет Luxury Line включає безліч витончених елементів найвищої якості, стиль яких не підвладний часу. Характерні особливості виконання — глянцеві хромові преміум-елементи дизайну, а також шкіра Dakota в кольорі Світла Кориця з ексклюзивною строчкою.

Дизайн кузова

Пакет обладнання Luxury Line привносить у вигляд автомобіля риси благородної елегантності. Одна з характерних особливостей Luxury Line — високоякісні 18-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні 416 з безліччю спиць. Глянцеві хромові елементи передніх бокових повітрязабірників, як і ефектна напис Luxury, яка прикрашає боковину кузова, доповнюють витончений образ. Погляд притягують і аеродинамічні повітроводи в глянсовому хромовом виконанні, і радіаторна решітка BMW з одинадцятьма ребрами, передні кромки яких також мають хромовую обробку. Все це поєднується з вишуканою глянсовою хромової обробкою переднього і заднього бамперів, обрамлення вікон, вихлопних труб і інших елементів.
В якості опції пропонуються 19-дюймові легкосплавні колісні диски в дизайні 399 з великою кількістю спиць і різними розмірами шин передніх і задніх коліс.

Салон

Пакет Luxury Line має на увазі виняткову елегантність в дизайні салону. Яскраве враження від інтер'єру посилюють алюмінієві накладки дверних порогів з написом BMW Luxury, оббивка сидінь зі штучної шкіри Sensatec чорного кольору або кольору 'Бежевий Венето', а також охоплює весь салон оздоблення цінною породою дерева 'Fineline Антрацит' з контрастною смугою в дизайні 'Перлинний Хром '. Крім того, до складу пакету входить настроюється оранжево-червона або біла декоративне підсвічування передньої і задньої частин салону, яка охоплює простір в області ніг водія і переднього пасажира, центральні стійки кузова і вставки дверних карт і включає в себе вітальне освітлення в кольорі 'Холодний Білий' для передньої і задньої частин салону. Серед характерних особливостей виконання Luxury Line також варто згадати глянсову чорну обробку центральної консолі з ексклюзивними хромовими деталями і хромовим обрамленням елементів управління аудіосистемою і системою кондиціонування повітря. Навіть ключ до автомобіля виконаний у відповідному дизайні 'Перлинний Хром' і перегукується з винятковою привабливістю цього пакета обладнання.
Перелік альтернативних варіантів оббивки включає в себе шкіру Dakota чорного кольору з ексклюзивною рядком, шкіру Dakota в кольорі 'Бежевий Венето' з ексклюзивною рядком, шкіру Dakota в кольорі 'Світло-коричневий' з ексклюзивною рядком (включаючи нижню частину приладової панелі), а також шкіру Dakota в кольорі 'слонова кістка' з чорній кольоровій схемою для салону. Також пропонується обробка деревом цінної породи — варіант 'Волоський горіх' з контрастною смугою в дизайні 'Перлинний Хром' і дерев'яними вставками або варіант 'Візерунчастий Ясень' з металевими вставками і контрастною смугою в дизайні 'Перлинний Хром'.

М СПОРТ ПАКЕТ.

M Спорт пакет дозволяє в повній мірі розкрити атлетичний характер Вашого BMW 4 серії Гран Купе. Контрастна смуга в кольорі Синій Ешторіл або комбінована оббивка з текстилю Alcantara/тканини — кожен компонент устаткування і елемент дизайну обіцяє безмежне задоволення від спортивного водіння.

Дизайн кузова

За рахунок 18-дюймових легкосплавних дисків M Double-spoke 441 M з різнорозмірними шинами, що входять в M Спорт пакет, зовнішній вигляд автомобіля стає підкреслено динамічним. Також ефектно виглядає логотип M на передніх крилах. Спортивна М підвіска забезпечує поліпшену керованість і маневреність, що дозволить отримати ще більше задоволення від керування автомобілем. Спортивний вигляд вигідно підкреслюють збільшені повітрозабірники переднього бампера, бічні пороги з додатковою рельєфною лінією і задній бампер зі вставкою дифузора в кольорі Dark Shadow. Аеродинамічні повітроводи і передні кромки дев'яти ребер решітки радіатора BMW мають глянсову чорну обробку. Ці елементи ідеально гармоніюють з атлетичною елегантністю зовнішнього оздоблення BMW Individual 'Глянцевий Чорний'. Забарвлення корпусів зовнішніх дзеркал відповідає кольору кузова. Завершує образ вихлопна труба в контрастному хромовом виконанні. Для M Спорт пакета пропонуються два ексклюзивних варіанти забарвлення кузова, доступних виключно в складі даного пакета, — 'Синій Ешторіл' і 'Чорний Карбон'.
Для даного пакета обладнання також пропонуються поліровані 19-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 442 M з різнорозмірними шинами, або Star-spoke 403 M. Крім того, аеродинамічні повітроводи і обрамлення вікон можуть мати глянсову чорну або матову алюмінієву обробку.

Салон

M Спорт пакет створює в салоні ні з чим незрівнянну атмосферу, яка вигідно підкреслює динамічний характер автомобіля. Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира в оббивці з ексклюзивного текстилю 'Hexagon' / Алькантара кольору 'Антрацит' з рядком M і синіми акцентами роблять салон ще привабливішим. Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними клавішами і спеціальними упорами для великих пальців забезпечує бездоганну точність управління. M Спорт пакет включає в себе накладки на дверні пороги M, антрацитового обробку стелі BMW Individual, обробку салону Алюміній 'Hexagon' з контрастною смугою в чорному кольорі, або в матовому синьому кольорі і ексклюзивні вставки в обробці дверей. Серед інших особливостей пакета — декоративне підсвічування і вітальне освітлення. Восторг викликають такі деталі, як глянцева чорна обробка центральної консолі, червоні шкали спідометра і тахометра з червоними контрастними кільцями, а також хромова окантовка блоків аудіосистеми і системи клімат-контролю. Додатковий режим Sport+ активується за допомогою системи управління режимами водіння і додатково покращує динамічні характеристики Вашого BMW, дозволяючи отримати ще більше задоволення від водіння. Ключ з обробкою синього кольору підкреслює яскравий характер M Спорт пакета.
Пропонуються різні варіанти оббивки, серед яких оббивка шкірою Dakota чорного кольору, кольору 'Бежевий Венето' або 'слонова кістка', а також розширена обробка шкірою Dakota в кольорі 'Червоний Корал' з чорними акцентами, що включає в себе червону обробку нижній частині центральної консолі. У перелік пропонованих варіантів декоративного оздоблення входить обробка деревом цінної породи Burled Walnut з контрастною смугою в дизайні 'Волоський горіх' з контрастною смугою в дизайні 'Перлинний Хром' і варіант 'Візерунчастий Ясень' з металевими вставками і контрастною смугою в дизайні 'Перлинний Хром'.

BMW INDIVIDUAL.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі. У цьому — витоки істинної ексклюзивності. Дайте волю прагненню до досконалості.

Кольори кузова BMW Individual

Здійсніть Ваші особисті стандарти в реальність: широкий асортимент BMW Individual включає в себе ексклюзивні варіанти забарвлення кузова для BMW 4 серії Гран Купе — першого в історії.

Шкіра Merino BMW Individual

Більше свободи для самовираження: тонко вироблена шкіра BMW Individual в кольорі 'Мускатний Горіх' наповнює просторий салон благородної розкішшю. Бездоганна оксамитова поверхню шкіри дозволить відчути найвищу якість на дотик. Майстерно виконані шви і трубчаста окантовка сидінь свідчать про надзвичайно високому рівні виконання і уваги до деталей. Крім цього кольору пропонується широкий спектр тонів — від 'Білого Обпала' до 'Бежевого Кашеміру'. Ви обов'язково знайдете відтінок, повністю відповідає Вашому смаку.

Декоративні планки BMW Individual

Ефектний салон: обробка деревом цінної породи BMW Individual 'Візерунчастий Ясень' бездоганно гармонує з дизайном салону, привносячи в нього яскраві ексклюзивні риси. Крізь глянсове покриття проступає натуральна текстура деревини, підкреслюючи унікальність образу BMW 4 серії Гран Купе. В якості альтернативи обробці цінною породою дерева пропонується обробка глянсовим чорним рояльним лаком, яким покривають кращі професійні роялі у всьому світі.

Інші опції BMW Individual

19-дюймові легкосплавні диски BMW Individual V-spoke 626 I справляють незабутнє враження і буквально випромінюють динаміку. Цікава деталь — підкреслено стриманий логотип BMW Individual, нанесений методом лазерного гравірування.
Задоволення від водіння в Ваших руках: шкіряне рульове колесо BMW Individual відрізняється зручним хватом і незвичайно приємно на дотик завдяки високій якості застосовуваної шкіри. Ефектне доповнення — логотип BMW Individual на витонченої табличці.
Насолода для очей: обтягнута шкірою приладова панель BMW Individual відкриває нові грані якості у виконанні салону.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Функціональний, елегантний, спортивний — відкрийте для себе практично необмежені можливості персоналізації кузова і салону Вашого BMW 4 серії Гран Купе.

Дизайн кузова

Надайте Вашому BMW 4 серії Гран Купе ще більше індивідуальності — наприклад, замовивши 20-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 361 сріблястого кольору або ж поліровані 20-дюймові легкосплавні диски 624 M.

Салон

Безпека і задоволення від поїздки для дітей у віці від трьох до дванадцяти років. Спинка дитячого сидіння BMW Junior Seat 2/3 повністю відповідає спинці заднього дивана в автомобілі. Крім звичайних кріплень, дитяче сидіння можна зафіксувати за допомогою інтегрованої системи ISOFIX. Вбудовані м'які і зручні повітряні подушки забезпечують захист голови при бічному ударі. Дитяче сидіння BMW Junior Seat 2/3 пропонується в двох колірних схемах — чорний/антрацитовий і чорний/синій.
На розкладному столику для пасажирів задніх сидінь, що регулюються по висоті і нахилу, зручно зберігати дрібні предмети. Столик забезпечений розкладним держателем гуртки з ефектним хромовим кільцем.
Передні текстильні килимки Luxury володіють грязе- і водовідштовхувальними властивостями. Килимки виконані в чорному кольорі зі світлою рядком і металевою вставкою з логотипом BMW. Килимки пропонуються і в інших кольорах, що відповідають різним варіантам виконання BMW Line.

Транспортування

В першу чергу комфорт — це відсутність необхідності в чомусь себе обмежувати. До Ваших послуг безліч можливостей по створенню необхідного простору, що відповідає Вашому способу життя.
Встановлюваний на дах багажний контейнер 460 забезпечує зручність і простоту укладання та вилучення багажу завдяки інноваційній двосторонньої системі відкривання. Контейнер захищений від крадіжки потрійною системою замикання з кожної зі сторін. Чорна нижня секція може поєднуватися з верхньою секцією в чорному, сріблястому або білому кольорі, а також в кольорі Титановий Сріблястий. Опціональний держатель лиж дозволяє закріплювати і перевозити лижі в встановлюється на дах контейнері BMW 460.
Задній навісний багажник для транспортування електровелосипедів легко відкидається в сторону, відкриваючи доступ до багажного відсіку. Навісний компактний багажник можна скласти і зберігати в багажному відсіку. Завдяки застосуванню високоміцного алюмінію маса конструкції зведена до мінімуму. Є можливість регулювання приладів освітлення, що дозволяє адаптувати навісний багажник до будь-якої стандартної ширині автомобіля BMW.
Безпека транспортування і зручна організація багажу — до Ваших послуг високоякісний органайзер для багажного відсіку. Чорний піддон для багажника з довговічного пластику точно відповідає відсіку за розмірами і не ковзає. Кишені, передбачені з лівої і правої сторін піддону, чудово підійдуть для зберігання дрібних предметів на кшталт рукавичок.

Розважальна система

Новий рівень розваг: відкрийте для себе широкий спектр обладнання для Вашого BMW 4 серії Гран Купе, що забезпечує пасажирам комфорт найвищого класу.
Активний адаптер — це надійна і зручна док-станція з функцією швидкої зарядки для мобільних телефонів Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson і BlackBerry. Безконтактне з'єднання з антеною покращує якість прийому і одночасно знижує інтенсивність електромагнітного випромінювання в салоні. Залежно від обладнання автомобіля, моделі мобільного телефону і типу активного адаптера є можливість інтеграції тих чи інших смартфонах додатків в бортову систему BMW.
Система Travel & Comfort виконує функцію зручного дока для планшетів iPad (1-го, 2-го, 3-го і 4-го покоління) — спеціальний утримувач дозволяє легко закріпити або зняти планшет. Регулювання положення планшета забезпечує заднім пасажирам можливість комфортного читання, перегляду відео та використання онлайн-функцій (наприклад, за допомогою точки доступу BMW Car Hotspot). У задній частині держателя є вбудована опора, що дозволяє використовувати держатель не тільки в салоні автомобіля, а й за його межами.