Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Підключаємий гібрид BMW iReformance в BMW 5 серії Седан

Із задоволенням за кермом

НЕЙМОВІРНО ІННОВАЦІЙНИЙ.

Підключається гібрид BMW 530e.

Думай творчо. Рухайся в ногу з часом. Дві базові концепції в основі стійкої ефективності. У BMW 530e iPerformance обидві філософії реалізовані з ідеальною ретельністю, що дозволяє моделі випереджати свій час. Завдяки передовим технологіям підключається гібридний привід допомагає зберігати навколишнє середовище без шкоди робочим характеристикам автомобіля.

BMW 530e iPerformance:

Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км: 2,0 *
Викиди CO2, г / км в змішаному циклі: 46 *

Споживання потужності в кВт / год на 100 км в змішаному циклі: 12,7 *

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені.

КОНЦЕПЦІЯ
АВТОМОБІЛЯ.

У високоефективному підключається гібридному приводі BMW eDrive моделі BMW 530e iPerformance поєднуються технології електромотора і 4-циліндрового бензинового двигуна TwinPower Turbo. На електриці можна здійснювати невеликі екологічно нешкідливі поїздки з незмінно високою динамікою водіння, тоді як комбінація з 4-циліндровим бензиновим двигуном дозволяє подорожувати на великі відстані.

СИСТЕМА
ПРИВОДУ.

У систему приводу входить 4-циліндровий бензиновий двигун потужністю 135 кВт (184 л. С.), За технологією BMW TwinPower Turbo, електричний мотор потужністю 70 кВт (95 л. С.) І літій-іонна високовольтна акумуляторна батарея ємністю 9,2 кВт • год. При використанні тільки електричної тяги автомобіль має запас ходу близько 45 км при максимальній швидкості на електроприводі 140 км / ч.

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені.