Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Динаміка руху та ефективність в BMW 5 серії

Із задоволенням за кермом

ДИНАМІКА, ГІДНА НАСЛІДУВАННЯ.

Динаміка руху та ефективність BMW 5 серії Седан.

У новому BMW 5 серії динаміка виходить на принципово новий рівень. Потужні двигуни - незаперечний доказ вражаючих динамічних якостей автомобіля, які обіцяє його спортивний вигляд. Але BMW 5 серії володіє не тільки силою, але і високим інтелектом завдяки прогресивним технологіям майбутнього, які забезпечують надзвичайно ефективне використання такої динаміки.


BMW 540i Седан:
Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км: 6,9-6,5
Викиди CO2, г / км в змішаному циклі: 159-149

НА ПЕРШОМУ МІСЦІ -
МАНЕВРЕНІСТЬ.

Система інтегрального активного рульового управління BMW 5 серії Седан.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ DRIVING EXPERIENCE CONTROL З РЕЖИМОМ ADAPTIVE.

Система управління Driving Experience Control пропонує водієві на вибір стандартний режим COMFORT, режим ECO PRO, оптимізований під економічність, і режим SPORT, що забезпечує більш динамічне водіння. Нова інтерактивна функція ADAPTIVE безперервно адаптує налаштування динамічної системи регулювання жорсткості амортизаторів, рульового управління і АКПП Steptronic до поточної дорожньої ситуації.

СТВОРЕНИЙ БУТИ
КРАЩИМ.

BMW 5 серії не сприймає посередності. Тому просто логічно, що по часу розгону і рівнем викидів CO2 він покликаний бути абсолютним лідером в своєму класі. Цьому сприяє, зокрема, вперше використана в BMW 5 серії інтелектуальна функція Start / Stop. Функція вимикає двигун, тільки якщо очікується, що зупинка триватиме певний час.

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

Чотирициліндровий 2-літровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo моделі BMW 520d забезпечує чудову паливну ефективність без шкоди для робочих характеристик двигуна. Маючи вражаючу вихідну потужність 140 кВт (190 к.с.), агрегат здатний розганяти автомобіль з 0 до 100 км / год за 7,5 с. *

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені. Дані про витрату палива і викиди CO2 на даний момент недоступні.

МЕНШЕ МАСА. БІЛЬШЕ ДИНАМІКА.

Завдяки таким легким матеріалами, як алюміній і інноваційні магнієві сплави, BMW 5 серії сьомого покоління важить на 100 кг менше свого попередника. Раціональна полегшена конструкція також сприяє збалансованому розподілу навантаження на передню і задню осі, а також дозволяє домогтися більш низького центру ваги. Результат - підвищена динаміка руху.

КОНТРОЛЬ ПОВІТРЯНИХ
ПОТОКІВ. ПОЛІПШЕННЯ
МАНЕВРЕНОСТІ.

У BMW 5 серії пакет передових технологій BMW EfficientDynamics, серед іншого, знайшов вираження в фірмовому дизайні решітки радіатора. Коли потреба в охолоджувальному повітрі знижується, активні повітряні заслінки всередині решітки радіатора залишаються в закритому положенні. Це дозволяє домогтися величини коефіцієнта аеродинамічного опору cd всього 0,22 - унікального показника в даному класі.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менше витрата палива. Більше задоволення від водіння. Стратегія BMW EfficientDynamics покращує динамічні показники автомобіля і підвищує задоволення від водіння, одночасно скорочуючи витрату палива і викиди CO2. Комплекс рішень охоплює систему приводу, управління енергоспоживанням і концепцію автомобіля.

Витрата палива і викиди CO2

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).