Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Дизайн 3-дверного BMW 1 серії

Із задоволенням за кермом
Дизайн 3-дверного BMW 1 серії.

ПРІОРИТЕТ:
ЧИСТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

Дизайн 3-дверного BMW 1 серії.

Життя в місті здатна підносити сюрпризи кожен день. Завдяки ідеальному поєднанню динаміки прискорення, самодостатнього дизайну і високоякісних матеріалів BMW 1 серії є одним з них. Їдете ви додому, в улюблений спортклуб або на зустріч з друзями, впевнений комфорт цього автомобіля однозначно підніме ваш настрій. Гарантовано короткі і швидкі поїздки - і однозначно ніяких тупиків!

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Потужні лінії і великі повітрозабірники підкреслюють енергійність BMW 1 серії. Вузькі, сфокусовані фари, які опціонально можуть бути повністю світлодіодними, гармоніюють з головним елементом дизайну передньої частини автомобіля - подвійний гратами радіатора з хромованою рамкою. Динамічний вигляд автомобіля пробуджує бажання насолодитися справжніми емоціями від водіння. Великі колісні ніші і широка колія в задній частині підкреслюють впевнений контакт автомобіля з дорогою. L-образні світлодіодні задні ліхтарі - безпомилково впізнаваний елемент, який демонструє характер BMW - визнаного підкорювача міських вулиць.

ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ СВІТЛОВИМИ ПРИЛАДАМИ.

Яскраві родзинки: для BMW 1 серії також доступні повністю світлодіодні L-образні задні ліхтарі, фари і протитуманні фари.

Адаптивні світлодіодні фари головного світла

Адаптивні світлодіодні фари головного світла оснащуються інтегрованими покажчиками повороту, фарами ближнього і дальнього світла, а також денними ходовими вогнями і вогнями освітлення поворотів, що забезпечують оптимальне освітлення дороги. Вісім потужних світлодіодів виконують функції фар ближнього і дальнього світла. Вузькі світлодіодні покажчики повороту розташовані по сторонам характерних денних ходових вогнів, ефектно підкреслюючи їх обриси. Система управління дальнім світлом і адаптивні фари зі змінними режимами для руху в місті, по заміських дорогах та швидкісних магістралях значно підвищують безпеку при русі в нічний час, забезпечуючи комфортне водіння в умовах освітлення, близьких до денним.

Світлодіодні протитуманні фари

Світлодіодні протитуманні фари покращують видимість на ближній дистанції в тумані або в разі опадів, підвищуючи безпеку руху в темний час доби. Ці світлові прилади відрізняє широкий промінь світла, колір якого дуже близький до природного денного освітлення. Крім цього, світлодіоди відрізняються тривалим терміном служби і низьким енергоспоживанням.
Разом з цим, розташовані під круглими подвійними фарами головного світла елементи протитуманного освітлення надають сучасний вид ефектною передньої частини автомобіля.

Задні ліхтарі

В задніх ліхтарях, що складаються з двох елементів характерною L-подібної форми, також використовується світлодіодна технологія. Блоки задніх ліхтарів складаються з елементів, розташованих на кузові автомобіля і на кришці багажника. При різкому гальмуванні автомобіля в аварійній ситуації динамічні стоп-сигнали починають мигати, попереджаючи рухомих позаду водіїв про небезпеку.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Свіжий, сучасний і відкритий - саме таке враження справляє салон BMW 1 серії при першому огляді. І надалі це відчуття тільки зміцнюється. Кокпіт традиційно для BMW орієнтований на водія, а інтер'єр в цілому характеризується високим рівнем дизайну аж до найдрібніших деталей. Що входить в стандартне оснащення аудіосистему BMW Radio Professional доповнюють різні хромовані деталі і декоративні панелі глянцево-чорного кольору.
Багажне відділення об'ємом 360 літрів здатне вмістити ваші пакети з покупками, рюкзак або великий багаж, а сонцезахисні окуляри, камери та інші дрібні предмети можна розмістити в речових відсіках дверей і центральної консолі. Ексклюзивні покриття надають салону ще більш сучасний вигляд, а пакети оснащення Urban і Sport, а також спортивний пакет M Sport допоможуть надати салону додаткову індивідуальність. Куди б ви не відправилися на своєму BMW 1 серії, про одне можна сказати з упевненістю: вам ніколи не доведеться нудьгувати.