Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Лінії обробки і обладнання 3-дверного BMW 1 серії

Із задоволенням за кермом
Лінійки та оснащення 3-дверного BMW 1 серії.

СВОБОДА СТИЛЮ.

Лінійки та оснащення 3-дверного BMW 1 серії.

Тренди є загальними для всіх. Але стиль - це щось індивідуальне. З BMW 1 серії ви зможете повністю розкрити свою індивідуальність. Ми маємо на увазі лінійки BMW в варіантах Urban та Sport та атлетичного спортивного пакету M Sport, а також оригінальне приладдя BMW, що забезпечують ще більшу індивідуальність образу.

URBAN LINE.

Ще більш свіжий, сучасний та ексклюзивний - з лінійкою Urban Line ви зможете надати 3дверному BMW 1 серії те, що рідко зустрінеш на міських вулицях: власну індивідуальність.

Дизайн кузова

До складу лінійки Urban Line входять ефектні 16-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями моделі 411. Яскравий елемент передньої частини автомобіля - фірмова решітка радіатора BMW з матовими планками сріблястого кольору Oxide Silver і глянсовою хромованою рамкою. Передні повітрозабірники глянцево-чорного кольору прикрашені матовими сріблястими вставками Oxide Silvermatt. Такі ж вставки прикрашають задній бампер. Горизонтальна планка, розташована в центрі повітрозабірника в передньому бампері, пофарбована в глянцево-чорний колір. Напис Urban Line прикрашає бічні панелі кузова зліва і справа.
Як ексклюзивної для Urban Line опція пропонуються 17-дюймові легкосплавні диски з Vобразнимі спицями моделі 412 сріблястого кольору Bicolor Silver. Доступні інші варіанти колісних дисків.

Салон

Пульт дистанційного керування з елегантними хромованими вставками Pearl Chrome дарує передчуття неймовірних емоцій від водіння. Відкривши передні двері, ви неодмінно зверніть увагу на алюмінієві накладки на пороги з написом BMW Urban.
Пасажири зможуть з комфортом розміститися на елегантних сидіннях, для оббивки яких використовується комбінація тканини і шкіри кольору Path Silver / Pearl Grey. Декоративні накладки з акрилового скла чорного кольору з матовими вставками сріблястого кольору Oxide Silver, а також комфортне поєднання основної і додаткової підсвічування (фонове освітлення салону, підсвічування ручок дверей і простору для ніг) створюють в салоні атмосферу розкоші. Можна вибрати синій або помаранчевий колір підсвічування. Додатковий комфорт водія і переднього пасажира забезпечує регульований по довжині підлокітник. Зручне спортивне шкіряне рульове колесо дозволить водієві в повній мірі оцінити точність роботи ходової частини BMW.
Альтернативно також пропонуються сидіння з оббивкою в поєднанні тканини і шкіри чорного і сріблястого кольору Path Black / Silver, а також декоративні планки салону з білого акрилового скла з рельєфною виштамповкою і матовими сріблястими вставками Oxide Silver.

SPORT LINE.

З пакетом Sport Line динамічний 3-дверний BMW 1 серії виглядає ще більш спортивним та атлетичним. Такого ефекту вдалося домогтися багато в чому завдяки безлічі особливих деталей зовнішнього вигляду та салону.

Дизайн кузову

До складу лінійки Sport Line входять динамічні 16-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями моделі 376. Традиційна для BMW решітка радіатора прикрашена хромованою рамкою, а планки решітки та інші зовнішні елементи, такі як накладка на задньому бампері і передні повітрозабірники, виконані в глянцево Чорне кольорі.
Накладка вихлопної труби чорного кольору Black Chrome, а також написи Sport на бічних панелях автомобіля в передній частині натякають на енергійний характер автомобіля.
Як ексклюзивної для Sport Line опція пропонуються 17-дюймові легкосплавні диски з зіркоподібними спицями моделі 379. Також доступні інші варіанти колісних дисків.

Салон

Динамічний характер моделі Sport Line підкреслюють алюмінієві накладки на пороги передніх дверей, прикрашені логотипами BMW Sport. Спортивні сидіння, оббиті тканиною Corner кольору Anthracite і прикрашені контрастними вставками червоного кольору, забезпечують оптимальну бічну підтримку для водія і переднього пасажира. Декоративні планки салону з акрилового скла глянцево-чорного кольору з матовими вставками червоного кольору Coral Red, а також комфортне поєднання основної і додаткової підсвічування (фонове освітлення салону, підсвічування ручок дверей і простору для ніг) створюють в салоні атмосферу розкоші. Можна вибрати білий або помаранчевий колір підсвічування.
Додатковий комфорт водія і переднього пасажира забезпечує регульований по довжині підлокітник. Зручне шкіряне спортивне рульове колесо з контрастною червоною прострочкою дозволяє водієві ідеально контролювати автомобіль в будь-якій ситуації. Комбінація приладів особливого дизайну з декоративними елементами червоного кольору і шкалами з більш частою градуировкой також надає салону моделі спортивність. Доповнює спортивний вигляд моделі пульт дистанційного керування з червоною аплікацією.
В якості альтернативи пропонуються спортивні сидіння з оббивкою тканиною Corner кольору Anthracite з декоративними вставками сірого кольору, а також глянцево-чорні декоративні планки салону з матовими сріблястими вставками кольору Oxide Silver.

ПАКЕТ М SPORT.

Екстремальний спорт виходить на вулиці: з пакетом M Sport ви зможете продемонструвати спортивний характер 3-дверного BMW 1 серії - як всередині, так та зовні. Елементи аеродинамічного М-пакету та спортивна підвіска M Sport (входить в пакет) роблять зовнішній вигляд автомобіля неймовірно атлетичним.

Дизайн кузову

Пакет M Sport, в складі якого пропонується ходова частина зі спортивними настройками і 17дюймовие легкосплавні диски із здвоєними спицями моделі 383 М з шинами різної розмірності (на передній і задній осі) - ідеальний вибір для водіїв, що віддають перевагу динамічний стиль водіння. Аеродинамічний М-пакет з пофарбованими в колір кузова бамперами і накладками порогів, а також вставка заднього дифузора ексклюзивного темного кольору Dark Shadow з ефектом «металік» підкреслюють атлетичний вигляд моделі. У передній частині домінує фірмова решітка радіатора, кожна половина якої обрамлена хромованою рамкою і складається з дев'яти планок глянцево-чорного кольору. Спортивний вигляд автомобіля доповнюють глянцеві елементи оздоблення Shadow Line, такі як декоративні планки, бічні рамки, накладки вікон, а також підстави і рамки зовнішніх дзеркал заднього виду глянцево-чорного кольору. Вихлопну трубу прикрашає хромована насадка. Емблеми М-серії на бічних панелях в передній частині автомобіля вказують на динамічний характер моделі. Ексклюзивна опція в складі пакету М Sport - лакофарбове покриття Estoril Blue з ефектом «металік».
В якості альтернативи в складі пакету M Sport пропонується стандартна підвіска або адаптивна М-підвіска, а також 18-дюймові легкосплавні диски із здвоєними спицями моделі 461 М сріблястого кольору або сірого кольору Ferric Grey з ефектом «металік» з шинами різної розмірності на передній і задній осях.

Салон

У пакет також входять спортивні сидіння з оббивкою в поєднанні тканини / алькантари кольору Hexagon Anthracite з контрастною прострочкою синього кольору Royal Blue, виконані в особливому М-стилі. Сидіння забезпечують оптимальну бічну підтримку водія і переднього пасажира, а регульований по довжині підлокітник забезпечує додатковий комфорт. Оббивка стелі BMW Individual кольору Anthracite і декоративні планки салону кольору Aluminium Hexagon з матовими вставками синього кольору підкреслюють динамічність моделі. Шкіряне рульове колесо трьохспиці в М-стилі з виступами в місцях хвата і багатофункціональними клавішами дарує водієві впевненість і повний контроль над автомобілем. Обід рульового колеса діаметром 373 мм, прикрашеного емблемою М-серії, оббитий шкірою Walknappa чорного кольору з чорною прострочкою. Комбінація приладів з шкалами з більш частою градуировкой підкреслює спортивність моделі, а ключ запалювання з декоративними елементами кольору Estoril Blue повідомляє оточуючим про енергійний характер водія.
Поєднання основної та додаткової підсвічування, наприклад освітлення салону і підсвічування простору для ніг, розставляє ще більше ефектних акцентів в салоні. Можна вибрати білий або помаранчевий колір підсвічування.
В якості альтернативи також доступні декоративні планки салону кольору Aluminium Hexagon і додаткові декоративні вставки глянцево-чорного кольору. Доступні і інші варіанти декоративних планок салону.

ПАКЕТИ.

Пакети оснащення BMW - перше, на що слід звернути увагу, якщо вам потрібні особливі приналежності для вашого BMW 1 серії. Дізнайтеся у вашого дилера BMW, які пакети оснащення доступні у вашій країні, або знайдіть інформацію про пакети в конфігураторі автомобіля на національному веб-сайті BMW.

ОРИГІНАЛЬНІ ПРИНАЛЕЖНОСТІ BMW.

Оригінальні приналежності BMW допоможуть вам додатково підкреслити індивідуальний характер вашого BMW 1 серії. Також це можливість розширити універсальність та гнучкість автомобіля. Ось кілька прикладів високоякісних та зручних речей.

Транспортування і кріплення багажу

Сучасний багажник на даху BMW моделі 320 в чорному і антрацитному кольорах вміщує до п'яти пар гірських лиж довжиною 185 см і сумісний з усіма багажними системами BMW. Багажник можна відкрити з обох сторін, що дозволяє легко занурити в нього лижі; при цьому механізм оснащений потрійним центральним замком, що захищає вантаж від крадіжки.
Універсальний тримач ідеально підходить для перевезення будь-якого багажу. Чотири повністю регульованих держателя, чотири вушка і два натяжних ременя дозволяють надійно закріпити навіть великі і громіздкі предмети.
Дитяче сидіння BMW Junior Seat групи 2/3 чорно-синього кольору «росте» разом з дитиною і може використовуватися протягом тривалого проміжку часу для дітей у віці від трьох до дванадцяти років (вагою приблизно від 15 до 36 кг). Сидіння кріпиться автомобільним ременем безпеки, а також може фіксуватися автомобільними кріпленнями ISOFIX. Це робить сидіння більш стійким. Крім цього, запатентовані подушки і високі бічні валики забезпечують оптимальний захист голови при бічному ударі. Спинка сидіння з регульованим нахилом дозволяє підібрати оптимальне положення для будь-якої моделі автомобіля. Функція складання спинки дозволяє легко перевозити сидіння поза автомобілем, наприклад під час подорожі.
Тримач для установки Apple iPad 2, 3 і 4 оснащений роз'ємом для підключення USB і зарядного кабелю. Тримач легко кріпиться до базового кронштейна (встановлюють обов'язково) і знімається натисканням на кнопку. Apple iPad можна легко закріпити в повертається на 360 ° рамці. Тримач можна встановити в різних положеннях, що дозволить заднім пасажирам підібрати найбільш зручне положення для читання, перегляду відео або для спілкування в мережі (лише в поєднанні з точкою доступу BMW Car Hotspot). Наявні на зворотному боці тримача упори дозволяють використовувати його поза автомобілем.
Тримач для велосипедів / електробайк, що встановлюється на тягово-зчіпний пристрій, відрізняється легкістю і надійністю і здатний витримувати навантаження до 60 кг. Виключно зручний в обігу, він допоможе перевезти два велосипеди або електробайка (утримувач можна додатково подовжити для установки третього велосипеда). Функція швидкого підйому забезпечує легкий доступ до багажного відділення.

Легкосплавні диски

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні диски з зіркоподібними спицями моделі 660 відрізняє двоколірне забарвлення кольору Orbit Grey з глянцевим покриттям на видимій стороні. Система контролю тиску в шинах доповнює комплект коліс з шинами run-flat різної розмірності: передні колеса розмірності 7.5J x 19 "взуті" в шини 225/35 R19 88Y XL RSC, задні колеса розмірності 8J x 19 комплектуються шинами 245/30 R19 89Y XL RSC.
19-дюймові легкосплавні диски преміум-класу зі здвоєними спицями моделі 361 мають двобарвне забарвлення (чорний колір з червоним кільцем) і підкреслюють спортивний вигляд автомобіля. Комплект коліс оснащується шинами run-flat різної розмірності: передні колеса розмірності 7.5J x 19 "взуті" в шини 225/35 R19 88Y XL RSC, задні колеса розмірності 8J x 19 комплектуються шинами 245/30 R19 89Y XL RSC.

Приналежності для кузова і салону

Ідеально підігнані зносостійкі килимки з піднятими краями і елегантним дизайном надійно захищають підлогу від вологи і забруднень. Чорні килимки для передньої частини салону ідеально доповнюють дизайн салону.
Накладки на пороги BMW зі світлодіодами не вимагають додаткової проводки і управляються за допомогою батарей і магнітних перемикачів. Букви BMW горять білим світлом, а навколишня поверхня покрита матовою нержавіючої сталлю.
Інноваційний віртуальний дисплей BMW проектує підказки навігаційної системи і поточні відомості про автомобіль на прозорий екран в поле зору водія. Він дуже легко читається навіть при яскравому сонячному світлі. На ньому відображаються відомості про автомобіль: покажчик рівня палива, дисплей системи підтримки заданої швидкості, обмеження швидкості або попередження про обмерзання. Це дозволяє водієві не відволікатися від дороги, що підвищує безпеку і комфорт поїздок. Віртуальний дисплей BMW швидко монтується силами сервісу за допомогою ледь помітного кабелю і так же легко знімається в будь-який час. Всі настройки екрану і параметри, що відображається можна контролювати за допомогою спеціально розробленого додатка для віртуального дисплея BMW. Навігаційні дані надходять на віртуальний дисплей BMW по каналу Wi-Fi за допомогою програми, розробленого компаніями Garmin та BMW, яке потрібно встановити на смартфон користувача. Навігаційний додаток безкоштовно оновлюється раз на рік. Обидві програми можна завантажити безкоштовно під платформи Android і iOS.
Елегантна і зручна гарнітура BMW Bluetooth управляється за допомогою кнопок або голосового управління разом з сумісним мобільним телефоном, що забезпечує найвищий рівень безпеки. Силіконові вушні вкладиші пропонуються в трьох розмірах, а пропоновані додатково гачки для охоплення вух забезпечують додатковий комфорт у використанні.
Продукція BMW Natural Air - це найзручніший спосіб забезпечити приємну атмосферу свіжості в салоні. Ароматні палички вставляються в спеціальний утримувач, який можна швидко і легко закріпити на решітках вентиляції. Палички є змінними, а інтенсивність запаху регулюється вручну. Початковий комплект BMW Natural Air складається з тримача, пофарбованого під колір салону автомобіля, і по одній з паличок наступних ароматів: «Що очищає зелений чай», «бадьорить тонік», «Збалансований бурштин», «Гармонія кольорів», «Блестящие краплі дощу» і «Свіжий ліс». Створюйте атмосферу благополуччя за допомогою екстрактів ефірних натуральних олій, які були створені ексклюзивно для компанії BMW.
Чохол для ключа BMW Urban, виготовлений з високоякісної шкіри з ефектними металевими деталями, ідеально доповнює динамічний образ автомобіля. Чохол надійно кріпиться на ключі, захищаючи його від подряпин, при цьому його можна легко зняти. Поєднання чорного і світло-сірого кольорів доповнює набір елементів пакету оснащення Urban Line.