Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Сервіси та додатки для вашого 3-дверного BMW 1 серії

Із задоволенням за кермом
Служби і додатки BMW ConnectedDrive в 3-дверному BMW 1 серії.

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ, І НЕХАЙ ІНШІНА СЛІДУЮТЬ ЗА ВАМИ.

Служби і додатки BMW ConnectedDrive в 3-дверному BMW 1 серії.

Під час поїздок на BMW 1 серії у вас є все, щоб залишатися на зв'язку з оточенням і підвищувати якість життя - завдяки службам і мобільних додатків BMW від BMW ConnectedDrive. Всі ресурси мережі Інтернет у вашому розпорядженні. Своя власна звукова доріжка в будь-який час в будь-якому місці. Ви можете можливість об'їхати всі затори, вибравши альтернативний маршрут.

СЛУЖБИ CONNECTED DRIVE.

Опція «Служби BMW ConnectedDrive» лежить в основі системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві інформацію, розважальні послуги та сервісні функції під час поїздки.
У їх число входить система BMW Online з актуальними локалізованими новинами і погодою, пошуком на сайті GoogleTM, а також рядом офісних функцій. В меню «Додатки» можна створити власний набір служб, таких як веб-камери, ціни на паливо, інформація про парковках, путівники і довідники про готелі.
Також є можливість зручного, надійного і необмеженого доступу до обраним додатків для смартфона. BMW ConnectedDrive - це ще й магазин BMW ConnectedDrive Store, де в будь-який час і в будь-якому місці можна підключити служби і додатки на свій смак. У BMW ConnectedDrive є цілий ряд подібних функцій, які перетворять кожну поїздку в BMW на справжню пригоду.

Мобільні додатки (BMW Apps)

Функція Apps являє собою платформу, що дозволяє зручно використовувати ряд додатків смартфона в автомобілі BMW. Прагнучи розширити список доступних своїм клієнтам додатків, BMW не тільки розробляє свої власні програми, такі як BMW Connected і M Laptimer, але і працює в тісній співпраці зі своїми партнерами, такими як Napster, GoPro, Deezer, Spotify і Audible, що дозволяє безпечно і зручно використовувати ці додатки в автомобілі.
Просто підключіть сумісний смартфон до автомобіля за допомогою адаптера Snap-In (якщо є), або USB-кабелю. Всіма функціями програми можна комфортно керувати за допомогою контролера iDrive. Список додатків, доступних для використання в автомобілі, постійно розширюється завдяки тісній співпраці BMW і безлічі компаній-розробників. Додаткова інформація наведена на сайті www.bmw.com/apps.

BMW ConnectedDrive Store

У будь-який час і в будь-якому місці можна підключити окремі служби та додатки в магазині BMW ConnectedDrive Store. Служби і додатки можна підібрати і замовити індивідуально, в тому числі вже після покупки автомобіля BMW. Завдяки цьому клієнти можуть вибрати потрібні служби і додатки BMW ConnectedDrive безпосередньо з автомобіля, підібравши їх відповідно до власних уподобань.
Пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive Store служби і додатки були спеціально розроблені відповідно до потреб і запитів водіїв BMW. Термін дії окремих служб також можна вибрати індивідуально. Це дозволяє клієнтам купувати служби тільки на певний проміжок часу, наприклад на час вихідних.
Доступ до магазину BMW ConnectedDrive Store здійснюється як в дорозі з вашого автомобіля, так і через онлайн-портал клієнта My BMW ConnectedDrive. В цьому випадку вибрані служби і додатки стають доступні в автомобілі практично відразу після придбання. Влюбое час магазин BMW ConnectedDrive Store надає актуальну інформацію про доступні службах і додатках.

ВИДАЛЕННІ СЛУЖБИ.

Наведені нижче функції, такими як відмикання і замикання автомобіля, можна керувати віддалено за допомогою служби Remote Services і безкоштовного додатку My BMW Remote (доступно в Apple App Store і Google Play Store). Ви також можете відправляти в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою пошуку Google ™ (при наявності навігаційної системи). Крім того, є можливість відображення місцезнаходження автомобіля. Для використання цієї функції клієнтам потрібно просто активувати службу Remote Services на порталі клієнта My BMW ConnectedDrive за адресою www.bmw-connecteddrive.com.

Дистанційні служби.

Дивитися ролик

ONLINE ENTERTAINMENT.

Ідеальна пісня для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Служба Online Entertainment пропонує прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 мільйонам музичних композицій з вашого BMW без використання смартфона або іншого пристрою. Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Під час звучання музичного твору в автомобілі воно автоматично завантажується на вбудований жорсткий диск розважальної системи. Це гарантує відтворення без будь-яких пауз.
Служба Online Entertainment надає річний доступ за фіксованою ціною до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, яким можна користуватися в шести європейських країнах без додаткової плати: в Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах.

Online Entertainment.

Дивитися ролик

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

Служба Real Time Traffic Information (RTTI) в будь-який час надає найактуальнішу інформацію про дорожній рух. Доступні точні дані про місцезнаходження і тривалості часу очікування, практично в реальному часі повідомляють водієві про поточну дорожню ситуацію на автострадах, заміських дорогах та багатьох маршрутах в межах міста. Інтелектуальна функція пошуку альтернативних маршрутів допомагає водієві дістатися до місця призначення максимально швидко і ефективно. Як джерела даних використовуються анонімні дані GPS-профілів вибірки автомобілів, додатки смартфонів і дані поліції, а також враховуються сформовані схеми завантаженості доріг, наприклад в години пік.
Інформація про дорожній рух надається в наочній формі: дороги з різною завантаженням відображаються зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним кольором.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик - це цілодобова і оперативна допомога в екстрених ситуаціях і підтримка від спеціально підготовлених співробітників на рідній мові водія, в тому числі за кордоном. При спрацьовуванні в разі аварії подушки безпеки або натяжителя ременя безпеки система автоматично ініціює екстрені виклики. Необхідні для надання допомоги дані (точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів) передаються в контактний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, т. Е. Без використання вашого мобільного телефону. Контактний центр BMW доводить до відома найближчий координаційний центр по рятувальних операцій і забезпечує допомогу по телефону до прибуття рятувальників. Екстрений виклик також може бути активований вручну, наприклад, якщо на дорозі потрібна допомога іншим.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Хочете мати особистого «дворецького»? До ваших послуг довідкова служба від BMW ConnectedDrive. Натисканням кнопки водій з'єднується з представником контактного центру BMW, який виконує функції «персонального помічника» на дорозі.
Пошук ресторану, найближчого банкомату або чергової аптеки тепер не проблема - співробітник інформаційного центру BMW готовий прийти на допомогу і вислати потрібну адресу безпосередньо в систему навігації. Довідкова служба працює незалежно від мобільного телефону водія, доступна будинку і за кордоном цілодобово, сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно.

ІНТЕРНЕТ.

Функція доступу до всесвітньої мережі пропонує вам доступ до мережі Інтернет за допомогою дисплея з високою роздільною здатністю в вашому автомобілі. Таким чином, водій може працювати в мережі так само, як на домашньому комп'ютері, скориставшись високошвидкісним підключенням UMTS. URL-адресу можна легко і зручно ввести за допомогою контролера iDrive або вибрати зі списку закладок.
Завдяки фіксованим тарифом користувачі можуть вільно виходити в мережу з автомобіля по всій країні (без роумінгу). Веб-сайти відображаються на дисплеї управління. В автомобілях, оснащених розважальною системою Professional для задніх пасажирів, задні пасажири також можуть виходити в мережу за допомогою вбудованих в передні сидіння екранів.