Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Устаткування BMW 2 серії Купе

Із задоволенням за кермом

НОВЕ ВИЗНАЧЕННЯ ЗОНИ КОМФОРТУ.

Комфорт і безпеку в BMW 2 серії Купе.

Їхати проти потоку теж може бути комфортно, що переконливо доводить BMW 2 серії Купе. Адже не тільки тому, хто любить прокладати нові шляхи, потрібно ідеально освітлене дорожнє полотно. Зустрічні автомобілі теж будуть раді, що їх ніхто не сліпить. Завдяки сервотроніком завжди забезпечується оптимальна обертальність, а численні інші деталі полегшують навіть незвичайні будні - що б не трапилося.

АДАПТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ ПОВОРОТІВ.

Адаптивне освітлення поворотів з регульованим розподілом світлового потоку для міста і заміської траси, включаючи додаткове освітлення поворотів і біксенонові фари, забезпечує оптимальне освітлення дорожнього полотна. Рухливі фари ефективно висвітлюють криволінійні ділянки дороги і повороти - досить почати обертання рульового колеса. Додаткове освітлення поворотів видимість в ближній зоні і автоматично включається ще до того, як автомобіль рушить з місця, при включенні покажчика повороту або обертанні рульового колеса. Адаптивне освітлення поворотів гарантує оптимальну освітленість в будь-якій дорожній ситуації, що істотно підвищує ступінь активної безпеки.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНЄ СВІТЛО.

Система управління дальнім світлом зменшує навантаження на водія в темну пору доби, автоматичним перемикаючись на ближнє світло при наявності транспорту, що рухається назустріч або попереду в попутному напрямку. Автоматичне перемикання на ближнє світло відбувається також при достатньому освітленні дороги.
Камера, распложенная біля дзеркала заднього виду, розпізнає світло фар інших транспортних засобів на відстані до 1000 м. Якщо функція автоматичного управління дальнім світлом активована, то, розпізнавши зустрічну або попереду транспортний засіб, система автоматично відключає дальнє світло фар.

СЕРВОТРОНІК.

Оптимальне посилення рульового приводу.

Оптимальне посилення рульового приводу в будь-якій ситуації руху - сервотроніком адаптує зусилля на кермовому колесі до поточної швидкості, забезпечуючи інформативність і точність рульового управління на високих швидкостях. Також дана система забезпечує високий комфорт завдяки зниженню зусилля на кермовому колесі. Одночасно з цим максимально збільшується маневреність при паркуванні і русі по вузьких і звивистих дорогах.

Продумана точність.

Блок управління на основі швидкості обчислює необхідне в даній ситуації посилення рульового моменту. Спеціальний електромагнітний клапан в рульовій гідравлічній системі забезпечує підвищену точність регулювання, яка значно перевищує аналогічний показник традиційних гідравлічних підсилювачів, прив'язаних до оборотів двигуна.

Мінімальні витрати зусиль.

Система зводить до мінімуму зусилля, необхідне для обертання рульового колеса під час руху з низькою швидкістю. У міру зростання швидкості ступінь посилення поступово знижується, що дозволяє забезпечити високу інформативність і курсову стійкість.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

BMW 2 серії Купе володіє чудовим внутрішнім оснащенням. В речові відсіки в дверях можна покласти пляшки ємністю 1 л. Крім того, ємності з напоями надійно фіксуються в підстаканнику на центральній консолі і задньому центральному підлокітнику.
Для перевезення великих і громіздких предметів можна скласти спинку заднього сидіння в співвідношенні 40:20:40. З пакетом місць для зберігання в BMW 2 серії Купе з'явилися такі корисні деталі, як для підлоги мережу, гачки для сумок і кріпильні петлі в багажному відділенні. Всі вони забезпечує безпеку і функціональність.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна та зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна завести двигун кнопкою START-STOP.
Безпека системи комфортного доступу гарантується надійним механізмом аутентифікації ключа.