Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Сервіси та додатки для вашого BMW 2 серії Купе

Із задоволенням за кермом

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ. СВОБОДА НАЗАВЖДИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Купе.

Свобода - це завжди йти своїм шляхом. Робити саме те, що хочеться. Інтелектуальні сервіси BMW ConnectedDrive були розроблені саме для цього: Вони приходять на допомогу тоді, коли потрібно, вони знають ваші музичні уподобання, знаходять найкоротший маршрут до мети. І вони роблять ваш BMW 2 серії Купе ідеальним партнером для нескінченної насолоди свободою.

СЛУЖБИ CONNECTED DRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних та сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected. І це лише початок. У пакет послуг BMW ConnectedDrive входить безліч систем і функцій, завдяки яким ви зможете отримати ще більше задоволення від кожної поїздки в вашому BMW.

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Музика для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: з розважальною онлайн-системою в вашому BMW буде прямий і необмежений доступ більш ніж до 18 мільйонам треків - без використання інших пристроїв, наприклад, смартфона. Тут знайдеться музика на будь-який смак. З розважальної онлайн-системою ви маєте можливість створити власний аккаунт у відповідного провайдера BMW, наприклад - у Napster.

І це - без додаткової плати в шести країнах Європи: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Голландії та Іспанії.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive і система навігації Professional.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу. Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС.

Бажаєте приміряти на себе роль людини, що має особистого секретаря? Тепер у вас є така можливість завдяки консьєрж-сервісу від BMW ConnectedDrive.
Ця зручна служба з'єднує вас з співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Що б ви не шукали - ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку, - співробітник контакт-центру BMW збере необхідну інформацію і по вашому запиту перешле потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля.

Він може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу в надзвичайних ситуаціях, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

ІНТЕРНЕТ.

Опція «Інтернет» дозволяє виводити на дисплей управління в автомобілі BMW сторінки інтернет-сайтів. Введення адреси здійснюється простим і зручним чином через контролер iDrive або через список обраного. Безлімітний тариф на передачу даних, що входить в опцію «Інтернет», діє на всій території країни (немає міжрегіонального роумінгу). Користуватися інтернетом з дисплея управління можна при швидкості руху до 4 км / ч. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.