Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Із задоволенням за кермом

THE 4

НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPE: ВСІ ОСОБЛИВОСТІ

BMW M440i xDrive Coupe створює власні правила: характерний дизайн BMW в поєднанні з високою потужністю і неповторною динамікою наповнять вашу поїздку справжнім драйвом. Чудовий ексклюзивний дизайн з кузовними елементами кольору «Сірий Церій», що символізує приналежність до сімейства M, викликає непідробний захват і підкреслює незалежний характер цього спортивного купе.

НОВІ ГРАНІ ДИНАМІКИ

ПОЗНАЙОМТЕСЬ З ОСОБЛИВОСТЯМИ СПОРТИВНОГО BMW M440I XDRIVE COUPE.

01

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

01

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW TWIN POWER TURBO BMW M440I XDRIVE COUPE.

BMW M440i xDrive Coupe не знає компромісів: це доводить вражаюча потужність 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo, крутний момент якого ефективно передається на колеса за допомогою ідеально налаштованих компонентів ходової частини.

02

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

02

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

НЕПОВТОРНА ДИНАМІКА BMW M440I XDRIVE COUPE.

BMW M440i xDrive Coupe об'єднує вражаючий розгін з чудовою маневреністю і високим рівнем комфорту спортивної моделі. Поєднання підвіски M, спортивного диференціала M, 8-ступінчастої спортивної коробки передач Steptronic і спортивного рульового керування зі змінним посиленням подарує нові яскраві емоції в кожній поїздці.

03

ЗАДАЄ НОВІ СТАНДАРТИ З ПОВОРОТОМ В ТРИ ЧВЕРТІ

03

ЗАДАЄ НОВІ СТАНДАРТИ З ПОВОРОТОМ В ТРИ ЧВЕРТІ

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ ДИЗАЙНУ BMW M440I XDRIVE COUPE КОЛЬОРУ «СІРИЙ ЦЕРІЙ».

Ексклюзивний дизайн і рельєфні форми кузова. Окантовка характерної решітки радіатора, корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду і елементи обробки повітрязабірників кольору «Сірий Церій» підкреслюють спортивні гени і ексклюзивний характер моделі.

04

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

04

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

ЕЛЕГАНТНИЙ І СПОРТИВНИЙ ІНТЕР'ЕР BMW M440I XDRIVE COUPE.

Інтер'єр BMW M440i xDrive Coupe втілює елегантність і атлетичність. Спортивні сидіння з вираженою бічною підтримкою зазвичай встановлюються в моделях купе, а вузька приладова панель додатково посилює відчуття спортивності. Її прості і лаконічні форми підкреслюють орієнтованість на водія.