Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Технічні характеристики BMW i3s (94Ah)

Із задоволенням за кермом

Технічні характеристики

 Споживання

Споживання елетроенергії (NEDC, змішаний цикл) у кВт*год/100 км

 14.3*

Викиди СО2 в г / км

0

Змішаний цикл, л/100 км

 0

Ефективність (з Range Extender: Ефективність CO2)
A+

Дальність поїздки і час зарядки

Запас ходу від електроприводу, км (NEDC)
280*
Запас ходу від електроприводу, км (WLTP)
235**-245**
Запас ходу від електроприводу (середній показник для клієнтів), км
более 200***
Потужність літій-іонного акумулятора в кВт*год
33.2/27.2
Швидка зарядка, напр., На станції швидкої зарядки постійним струмом: пост. струм; 125 A; 50 кВт (80%)

 39 min.

Тривалість підзарядки високовольтної акумуляторної батареї, ч, при 16 А (80%)

 7.5

Маса

Масса без вантажу в кг (EU)
1,340
Макс. допустима вага, кг
1,700
Допустиме навантаження, кг
425
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг
47/53

BMW eDrive

Електродвигун: потужність в кВт (к.с.)

125 (170)
Електродвигун: макс. крутний момент в Нм
250

Динамічні характеристики

Максимальна швидкість на електротязі, км/год
150
Розгін 0–100 км/год, с

 8.1

Єластічность розгону 80-120 км/ч в с

 5.7

Об'єм паливного бака (прибл.), л

9

Колеса

Розміри передніх шин
155/70 R19 84 Q
Розміри задніх шин
175/60 R19 86 Q
Розміри передніх коліс
5 J x 19 дюймІв, легкосплавнІ
Розміри задніх коліс
5.5 J x 19 дюймІв, легкосплавнІ

Інформація про дані.

 

   

* Значення витрати та викидів, а також запас ходу відповідно до циклу випробувань NEDC, у залежності від обраного формату шини.

** Запас ходу відповідно до циклу випробувань WLTP, в залежності від обраного формату шини та рівня обладнання.

*** Значення відповідно до вимірів запасу ходу BMW у повсякденній роботі з профілем міського руху, зовнішньою температурою 20°, опаленням/кондиціонуванням повітря, підігрівом, режимом руху COMFORT. Запас ходу залежить від різних чинників, зокрема: особистий стиль водіння, характеристики маршруту, температура зовнішнього повітря, попереднє нагрівання.

Усі показники пробігу, витрати палива, викидів і запасу ходу є попередніми.

Детальнішу інформацію про офіційну витрату палива та офіційний специфічний викид CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві зі споживання палива, викидів CO2 та споживання електроенергії для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх торгових точках в Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen та за адресою:
http://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Інформація про характеристики.

Офіційні відомості щодо витрати палива та викидів CO2 нових легкових автомобілів можна дізнатися в довіднику з витрати палива та викидів CO2 нових легкових автомобілів, який безкоштовно пропонується в усіх пунктах продажу і в Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern.

Усі двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський цикл і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники енергоспоживання розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання (наприклад, широких шин) може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики.

Усі ці дані наводяться стосовно до варіанту у виконанні для Німеччини. Представлені моделі оснащені елементами додаткового обладнання, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Ми залишаємо за собою право на внесення змін до конструкції без попереднього повідомлення. У тексті можливі помилки та неточності. Тут не представлене обладнання, призначене спеціально для окремих ринків.

Власна маса (ЄР), кг: при заповненому на 90% паливному баку, водії вагою 68 кг і багажі масою 7 кг. Значення власної маси наведені для автомобіля у стандартній комплектації. При встановленні додаткового обладнання це значення може бути вище.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.