Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Технічні характеристики BMW i3 (94Ah) (Range Extender)

Із задоволенням за кермом

Технічні характеристики

 Споживання

Споживання елетроенергії (NEDC, змішаний цикл) у кВт*год/100 км

11.9*-11.5*

Викиди СО2 в г / км

14*-13*

Змішаний цикл, л/100 км

0.6*
Ефективність (з Range Extender: Ефективність CO2)
A+

Дальність поїздки і час зарядки

Запас ходу від електроприводу, км (NEDC)
225*-235*
Запас ходу від електроприводу, км (WLTP)
190**-200**
Запас ходу від електроприводу (середній показник для клієнтів), км
более 330***
Потужність літій-іонного акумулятора в кВт*год
33.2/27.2
Швидка зарядка, напр., На станції швидкої зарядки постійним струмом: пост. струм; 125 A; 50 кВт (80%)

 39 min.

Тривалість підзарядки високовольтної акумуляторної батареї, ч, при 16 А (80%)

 7.5

Маса

Масса без вантажу в кг (EU)
1,440
Макс. допустима вага, кг
1,760
Допустиме навантаження, кг
395
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг
44/56

BMW eDrive

Електродвигун: потужність в кВт (к.с.)

125 (170)
Електродвигун: макс. крутний момент в Нм
250

Динамічні характеристики

Максимальна швидкість на електротязі, км/год
150
Розгін 0–100 км/год, с

 8.1

Єластичність розгону 80-120 км/ч в с

 5.7

Об'єм паливного бака (прибл.), л

9

Колеса

Розміри передніх шин
155/70 R19 84 Q
Розміри задніх шин
175/60 R19 86 Q
Розміри передніх коліс
5 J x 19 дюймІв, легкосплавнІ
Розміри задніх коліс
5.5 J x 19 дюймІв, легкосплавнІ

Інформація про дані.

 

    * Значення витрати і викидів, а також запас ходу відповідно до циклу випробувань NEDC, в залежності від обраного формату шини.

    ** Запас ходу відповідно до циклу випробувань WLTP, в залежності від обраного формату шини та рівня устаткування.

    *** Значення відповідно до вимірів запасу ходу BMW в повсякденній роботі з профілем міського руху, зовнішньою температурою 20°, опаленням/кондиціонуванням повітря, підігрівом, режимом руху COMFORT. Запас ходу залежить від різних чинників, зокрема: особистий стиль водіння, характеристики маршруту, температура зовнішнього повітря, попереднє нагрівання.

    Всі показники пробігу, витрати палива, викидів і запасу ходу є попередніми.

    Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні специфічні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива, викиди CO2 і споживанні електроенергії для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх торгових точках в Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT) , Хельмут-Гірт-стріт. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen і за адресою http://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Інформація про характеристики.

Офіційні відомості з витрат палива і викидів CO2 нових легкових автомобілів можна дізнатися в довіднику з витрат палива і викидів CO2 нових легкових автомобілів, який безкоштовно пропонується в усіх пунктах продажу і в Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern.

Всі двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський цикл і дві третини – на заміський (з пройденої відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники енергоспоживання розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання (наприклад, широких шин) може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Всі ці дані наводяться стосовно варіанту у виконанні для Німеччини. Представлені моделі оснащені елементами додаткового обладнання, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у вашого найближчого дилера BMW. Ми залишаємо за собою право на внесення змін в конструкцію без попереднього повідомлення. У тексті можливі помилки і неточності. Тут не представлено обладнання, призначене спеціально для окремих ринків.

Власна маса (ЄС), кг: при заповненому на 90% паливному баці, водії вагою 68 кг і багажі масою 7 кг. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. При установці додаткового устаткування це значення може бути вище.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.