Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Особливості М комплектації в BMW 1 серії 5 дверей

Із задоволенням за кермом

ВСЕ І ВІДРАЗУ: РОЗУМ І ПРИСТРАСТЬ.

Новий 5-дверний BMW M140i: 340 к.с., 250 кВт.

BMW M140i – єдина модель 1 серії, оснащена 340-сильним 6-циліндровим бензиновим двигуном, який розганяє 5-дверний автомобіль з місця до 100 км/год за 4,8 секунди. Для безкомпромісного задоволення від водіння експерти BMW M модифікували і ідеально збалансували один з одним численні деталі – від дизайну до двигуна і підвіски. У результаті вийшла компактна модель M Performance, яка як зовні, так і за своїми ходовими якостями займає унікальне положення в модельному ряду BMW 1 серії.

 

 

Angaben für BMW M140i 5-Türer:
Kraftstoffverbrauch (kombiniert): 7,8 bis 7,1 l/100 km 
CO2-Emission (kombiniert): 179 bis 163 g/km

ДИЗАЙН 5-ДВЕРНОГО BMW M140i У СТИЛІ M PERFORMANCE.

Видатний динамічний потенціал можливий тільки при ідеальній взаємодії всіх компонентів. Починаючи з великих повітрязабірників в передньому бампері, які сприяють кращому охолодженню двигуна, і до спортивної підвіски M, яка робить BMW M140i ще більш слухняним в управлінні. Окремі компоненти з M Спорт пакета акцентовані ексклюзивними деталями в стилі M Performance. Як яскраво виражений натяк на темперамент, який заявляє про себе відразу ж після запуску потужного 6-циліндрового рядного двигуна M Performance TwinPower Turbo.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ОСОБЛИВОСТІ 5-ДВЕРНОГО BMW M140i.

 

Дизайнерські елементи акцентного кольору.

Бічні повітрозабірники в аеродинамічно оптимізованому передньому бампері BMW M140i в якості ексклюзивного доповнення забезпечені декоративними елементами кольору «Сіре залізо».

 

18-дюймові диски M Double-spoke 436 M.

Ексклюзивні легкосплавні колісні диски (225/40 ZR18 спереду, 245/35 ZR18 ззаду) кольору «Сіре залізо» в поєднанні з серійними спортивними гальмами M забезпечують оптимальну передачу гальмівного і тягового зусилля.

 

Корпуси зовнішніх дзеркал акцентного кольору.

Елегантні корпуси дзеркал виконані в кольорі «Сіре залізо». Завдяки своєму аеродинамічному дизайну вони майже не чинять опору потоку зустрічного повітря.

 

Эмблема M с темным хромированием.

Емблема M з темним хромуванням елегантно підкреслює, що BMW M140i – це автомобіль M Performance.

 

Вихлопні патрубки зліва і справа.

BMW M140i ексклюзивно в модельному ряду BMW 1 серії оснащений вихлопними патрубками з чорним хромуванням, розташованими зліва і справа. Вони є ознакою модифікованої випускної системи без середнього глушника і з керованими заслінками.

 

Позначення моделі з темним хромуванням.

Специфічне позначення моделі в акцентному кольорі на задній частині кузова підкреслює тісну спорідненість BMW M140i з моделями BMW M.

РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo з робочим об'ємом 3,0 літра комбінує турбонагнітач TwinScroll з системою регулювання ходу клапанів Valvetronic, системою регулювання фаз газорозподілу Double-VANOS і системою безпосереднього вприскування бензину High Precision Injection. Цей інтелектуальний пакет інновацій знижує середню витрату палива BMW M140i в комплектації з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic до 7,1 літра на 100 км (з xDrive: 7,4 літра/100 км) при викиді CO2 163 г/км (з xDrive: 169 г/км) і забезпечує вражаючі показники потужності: 250 кВт (340 к.с.), максимальний крутний момент 500 Нм і розгін з місця до 100 км/год всього за 4,6 секунди (з xDrive: 4,4 секунди). Максимальна швидкість становить 250 км/год (обмежена електронікою). BMW M140i є єдиною моделлю в модельному ряду BMW 1 серії, в якій встановлюється цей двигун.

Емоційний звук M Performance

Особливу випускну систему моделі BMW M140i можна легко відрізнити по розташованим зліва і справа вихлопним патрубків з чорним хромуванням. Інтелектуальне управління перемикаючими заслінками і відмова від середнього глушника створюють умови для створення харизматичного звуку. Він в буквальному сенсі слова пробирає до глибини душі водія і переднього пасажира, що сидять на спортивних сидіннях. Завдяки такій широкомасштабній оптимізації акустики відчуття спортивного автомобіля помітно посилюються.

ТИПОВА ДЛЯ M PERFORMANCE ДИНАМІКА РУХУ 5-ДВЕРНОГО BMW M140i.

5-дверний BMW M140i – це саме втілення спортивності і високої динаміки руху. Занижена на 10 міліметрів підвіска забезпечує чітку передачу тягового зусилля. Спортивні гальма M з синіми супортами і емблемою M гарантують максимальне уповільнення навіть при особливо динамічному стилі водіння. Адаптивне спортивне рульове управління з модифікованим підсилювачем і новими настройками повертаючого момента керма надає водієві чудову інформативність.

Більше динаміки: занижена спортивна підвіска M

Для впевненої реалізації видатної потужності у високій динаміці руху пружини і стабілізатори автомобіля точно адаптовані до його тяговитого 6-циліндрового двигуна. Специфічна еластокінематіка передньої підвіски забезпечує вражаючі відчуття при водінні. Ще більшу динаміку і маневреність автомобілю додають спортивна підвіска M зі спеціальною налаштуванням і заниженням кузова на 10 міліметрів і адаптивне спортивне рульове управління, включаючи Servotronic. Опціональна система повного приводу BMW xDrive в залежності від умов руху гнучко перерозподіляє крутний момент між осями і тим самим забезпечує BMW M140i xDrive найкращу тягу навіть в найскладніших дорожніх умовах.


Angaben für BMW M140i xDrive 5-Türer: 
Kraftstoffverbrauch (kombiniert): 7,4 l/100 km 
CO2-Emission (kombiniert): 169 g/km

Більше спортивності: 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic

BMW M140i на замовлення може оснащуватися 8-ступінчастою спортивною коробкою передач Steptronic, що забезпечує особливо динамічний розгін. Вхідна в її склад функція Launch Control дозволяє прискоритися з місця до 100 км/год всього за 4,6 секунди. Для цього потрібно просто натиснути кнопку DSC, перевести важіль селектора в положення «S», натиснути на педаль гальма і вижати до упору педаль «газу» – відпустивши після цього гальмо, реально розумієш, що таке сила тяги.

Більше контролю: серійні спортивні гальма M

18-дюймові легкосплавні колісні диски M Double-spoke 436 M спереду комбінуються з дисковими гальмами з чотирипоршневими фіксованими супортами з алюмінію. Ззаду використовуються двохпоршневі супорти. Завдяки внутрішній вентиляції гальма надійно працюють навіть в умовах високих термічних навантажень. Уже при автомобілі, що нерухомо стоїть ці виключно потужні гальма можна дізнатися по характерному синьому кольору гальмівних супортів з емблемою M.

СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE.

Витончений дизайн, еталонні ходові якості і максимальна динаміка – автомобілі BMW M Performance є втіленням всіх цих якостей. Дані ексклюзивні моделі від BMW M GmbH поєднують в собі всі переваги відповідних серій зі спортивними генами BMW M, формуючи свій власний, унікальний сегмент.

Витрата палива і викиди CO2.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються по їздовому циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).