Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Технічні характеристики BMW M550i xDrive Седан

Із задоволенням за кермом

Маса

Масса без груза (ЕС), кг

1885*

Допустимая полная масса, кг

2460*

Полезная нагрузка, кг

650*

Допустимая нагрузка на оси (передняя/задняя), кг

н/п*

Двигун

Количество цилиндров/клапанов на цилиндр

8/4

Рабочий объем, куб. см

н/п*

Ход поршня/диаметр цилиндра, мм

н/п*

Макс. мощность, кВт (л. с.) при об/мин

340* (462*)/н/п*

Макс. крутящий момент, Н•м при об/мин

н/п*

Степень сжатия: 1

н/п*

Ходові якості

Макс. скорость, км/ч

250*

Время разгона 0–100 км/ч, с

4,0*

Витрати палива

Городской цикл, л/100 км

н/п*

Загородный цикл, л/100 км

н/п*

Смешанный цикл, л/100 км

9,2*-8,9*

Выбросы CO2, г/км

209*-204*

Объем топливного бака (прибл.), л

н/п*

Колеса

Размеры передних шин

н/п*

Размеры задних шин

н/п*

Размеры и материал передних колесных дисков

н/п*

Размеры и материал задних колесных дисков

н/п*


Інформація про характеристики.

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT) за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина) або за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

Значення без дужок вказані для моделей з механічною коробкою передач (при наявності), значення в квадратних дужках – для моделей з коробкою передач Steptronic (при наявності).

Витрата палива визначається відповідно до циклом руху згідно ECE (93/116 / EC), який включає в себе приблизно третину руху в міському циклі і дві третини руху по заміських дорогах (розраховується по пробігу). Крім витрати палива, вимірюються викиди CO2. Витрата палива розрахований для автомобілів в серійній комплектації. Додаткове обладнання (наприклад, більш широкі шини) може істотно вплинути на витрату палива і ходові якості.

Зазначені технічні характеристики відносяться до автомобілів для російського ринку. Представлені моделі можуть частково включати додаткове устаткування та приладдя, які не можна настроїти на моделі в стандартній комплектації. У відповідності з особливими вимогами інших ринків можливі зміни моделей, а також стандартного і додаткового оснащення, представлених в тексті і на ілюстраціях. Для отримання точної інформації зверніться до центру обслуговування BMW. Виробник зберігає за собою право на зміну конструкції і оснащення. Виробник не гарантує відсутність помилок. У цьому документі не представлено оснащення, характерне для конкретних національних ринків.

Власна маса автомобіля (ЄС) в кг: заявлене значення включає в себе заповнений на 90% паливний бак, масу водія 68 кг і 7 кг багажу. Власна маса вказується для автомобілів в серійній комплектації. Додаткове оснащення може збільшити дане значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин АІ-95 «Супер». Також допускається використання неетильованого бензину АІ-91 або вище з максимальним вмістом етанолу до 10% (Е10). Наведені дані продуктивності і значення витрати палива отримані при використанні палива АІ-98.