Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Технічні характеристики BMW X5 M50d

Із задоволенням за кермом
НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

Поява нового BMW X5 M50d не могла пройти непоміченою. Модель BMW X розширила уявлення про можливості автомобіля, пропонуючи по-новому поглянути на його потужність, динаміку, маневреність. Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo демонструє високу ефективність. Передачі цієї сили безпосередньо на дорогу сприяє адаптивна підвіска M Professional.

Завжди отримуйте більше зі справжнім автомобілем M Performance.

BMW X5 M50d

 

Розгін 0-100 км/год в секундах

5.2

Максимальна швидкість в км/год

250

Витрата палива в л/100 км у змішаному циклі

7.5

Викиди CO2 в г/км, у змішаному циклі

198

ПОТУЖНІСТЬ ХАРАКТЕРУ.

ПОТУЖНІСТЬ ХАРАКТЕРУ.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo.

Сила здатна еволюціонувати. Це доводиться появою нового рядного 6-циліндрового дизельного двигуна M Performance TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами низького та двома – високого тиску. Потужність зросла, чуйність стала динамічнішою. Крутний момент на піку доведений
до 760 Нм, що забезпечило легкість управління автомобілем, починаючи з низьких оборотів.

Потужність двигуна, який видає 400 к.с., дозволяє BMW X5 M50d витратити на розгін від 0 до 100 км/год лише 5,2 секунди.

"Новий BMW X5 M50d – приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами M і xDrive: максимальні динаміка та маневреність при збереженні оптимальної тяги."

Йорн Зіке (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M і BMW Individual

ДИЗАЙН M PERFORMANCE BMW X5 M50D

Ексклюзивні відмінні риси сімейства M Performance дозволяють BMW X5 M50d впевнено перевершувати будь-якого суперника. До стандартної комплектації включений пакет M Sport, в якому особливо виділяються аеродинамічний пакет M і випускна система M Sport.

Елегантний фірмовий колір M Performance використаний також для виразної решітки радіатора BMW з оздобленням в кольорі «Сірий Церій», корпусів зовнішніх дзеркал, декоративних накладок повітрозабірників і повітропроводів, трапецієподібних випускних патрубків, літерного позначення на задній частині.

Для характерних елементів зовнішнього оздоблення великих полірованих 22'' легкосплавних дисків V-Spoke 747 M використаний колір «Сірий Церій».

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ НАСОЛОДИ ВОДІННЯМ.

У салоні BMW X5 M50d спортивний стиль гармонує з ексклюзивністю. Фірмовим позначенням «M», вміщеним на дверні пороги та на приладову панель, відразу створюється відповідний настрій. Кокпіт зорієнтований на водія, руки впевнено управляють шкіряним спортивним кермовим
колесом М. Спортивна атмосфера підтримується високоякісними матеріалами оздоблення: дрібнозернистою шкірою Merino BMW Individual в кольорі «Тартуфо», оббивкою зі шкіри приладової панелі BMW Individual, декоративними планками «Алюміній Tetragon».

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

ПІДВІСКА НОВОГО BMW X5 M50d

Опинившись за кермом BMW X5 M50d, Ви віддасте належне його ідеальним перегоновим налаштуванням. Оптимізація підвіски автомобіля та чутливості кермового управління дозволила отримати ідеальне поєднання, в якому гармонійно постають стійкість, маневреність, видатна точність відгуку.

У режимах Sport і Sport+ опціональна адаптивна підвіска M Professional може налаштовуватися жорсткіше та більш спортивно. Інтегральне активне кермове управління, інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive, які поєднуються з нею, перетворюють динаміку моделі на ту, яка задає новий стандарт для цього класу автомобілів.

ЗОБРАЖЕННЯ ТА ВІДЕО.