Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Дизайн: BMW 6 серії GT

Із задоволенням за кермом
РУШІЙНА СИЛА.

РУШІЙНА СИЛА.

Дизайн BMW 6 серії GT.

Чіткі контури сучасного дизайну BMW 6 серії GT дійсно привертають до себе всі погляди. Під елегантними лініями кузова ховається концепція розкішного і функціонального комфорту. Створений з урахуванням найвищих надій, це ідеальний супутник, який поєднає в собі елегантність з відчуттям спорту.

BMW 640i xDrive GT:
Витрата палива в л / 100 km (комбінована): 8.2-7.7
CO2 викиду в г / км (комбінований): 187-17

ВИЗНАЧЕННЯ СТИЛЮ

ВИЗНАЧЕННЯ СТИЛЮ

Особливості екстер'єру BMW 6 серії GT

ПОТУЖНА ХАРИЗМА.

Завдяки ексклюзивному дизайну і унікальним світловим лампам, адаптивні світлодіодні лампи візуально розширюють передню частину BMW 6 серії GT. Плоскі, L-образні задні ліхтарі підкреслюють контури тривимірних світлодіодних елементів, додаючи динаміки задній частині автомобіля.

АТМОСФЕРА ПОВНОГО КОМФОРТУ.

Атмосфера в салоні BMW 6 серії GT - це насолода для всіх органів почуттів. Комфортне підсвічування в 11 варіантах дозволяє підібрати найбільш відповідний фон для будь-якої поїздки. Свіжість в салоні забезпечить пакет Ambient Air. Відчуття особливого простору для водія і пасажирів подарує великий панорамний скляний дах площею майже один квадратний метр.

СИЛЬНИЙ ХАРАКТЕР

СИЛЬНИЙ ХАРАКТЕР

Модельний ряд BMW 6 серії GT

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Незалежно від типу подорожі, оригінальні аксесуари BMW пропонують вірне рішення для будь-яких потреб - і унікальний різновид товарів для індивідуального оснащення BMW 6 серії GT.

Витрата палива і викид СО2

Показники витрат палива і викидів СО2 залежать від розмірів обраних коліс і шин. Дані щодо витрат визначаються відповідно циклу управління ЕСЕ.

Більше інформації щодо офіційних даних витрат палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрат палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які знаходяться у вільному доступі в усіх точках продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.