Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Дизайн: BMW i3

Із задоволенням за кермом

ФАНТАСТИЧНИЙ З БУДЬ-ЯКОЇ ПЕРСПЕКТИВИ

Дизайн нового BMW i3.

BMW i3 не підкоряється тенденціям, він їх створює. При його розробці використані прогресивні форми, які передають ясність і характер інтер’єру. В обладнанні захоплюють стійкість матеріалів і функціональність деталей. Це яскрава індивідуальність, яка задає тренди.

ВИГЛЯД, ЯКИЙ ВІДПОВІДАЄ ДУХУ ЕПОХИ.

ТОЙ, ЩО ЗАДАЄ МОДУ.

У зовнішньому вигляді BMW i3 простежується властива йому маневреність. Вона проявляється в особливому стилі. Сучасність дизайну можна помітити в двоколірних пофарбованих поверхнях і коротких виступаючих краях. Характерний дизайн вікон, які постають у вигляді єдиної поверхні. Вони стають доповненням зовнішнього вигляду, забезпечуючи отримання просторого панорамного огляду.

ІНТЕГРОВАНИЙ ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР.

Варто поглянути через відкриті двері, і Ви відразу зачаровані унікальним просторим салоном BMW i3. Відкритість привабливої конструкції дозволяє просто та зручно здійснювати посадку і завантаження. Приділено увагу безпеці: при закритих дверях центральна стійка виконує захисну функцію.

ТОЙ, ЩО ЗАЧАРОВУЄ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ.

Динамічність, властива BMW i3, проявляється буквально в усьому. В стандартних U-подібних світлодіодних фарах, які обрамляють символ марки, демонструючи закритість характеру. В бампері під ними, який візуально розтягує передню частину автомобіля, що отримала великі надзвичайно виразні світлодіодні індикатори поворотів.

СУЧАСНА СПОРТИВНІСТЬ.

Дифузорному задньому бамперу відведено на 40 міліметрів більше місця, ніж на попередній моделі. Він виступає домінантою ширини задньої частини. Букви «eDrive» і «i3» помістили на засклені задні двері зі зміщенням назовні, що підкреслює солідність і спортивність характеру. Щоб ще виразніше висловити спортивність, логотип з синіми акцентами BMW i нанесли на характерному чорному паскові безпеки.

ЕФЕКТНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ КОЖНОЇ ДЕТАЛІ.

Кожна фігура округлюється завдяки обраним акцентам. BMW i3 служить ідеальним підтвердженням дотримання такого стилю. Досить звернути увагу на передню стійку, стійки даху в чорному глянці з оздобленням у матовому Chrome. Ними підкреслюється інноваційність дизайну автомобіля, повідомляється особлива елегантність.

ПРОМЕНИСТА ПРИСУТНІСТЬ.

В особливо потужних передніх фарах використана сучасна світлодіодна технологія. Вони оснащені фарами ближнього і дальнього світла, бічними вогнями, денними ходовими вогнями, індикаторами. Досягнуто краще висвітлення дороги, більш контрастне сприйняття об’єктів у нічний час. Використовується автоматичне управління дальністю дії фар. Для бічних і денних ходових вогнів обрана U-подібна форма. При використанні фар дальнього світла досягається надзвичайно яскраве й рівномірне освітлення дороги на відстані декількох сотень метрів.

СВІТЛО, ЯК ВДЕНЬ.

Для світлодіодних задніх фар, які включають задні фари, стоп-сигнали та індикатори, обрано характерне U-подібне виконання BMW i. Світловими одиницями, які тягнуться від боків до багажника, також забезпечується гарна видимість, незважаючи на погані умови. До бамперу зліва і справа вбудували реверсивні вогні, задні протитуманні фари та відбивачі.

БІЛЬШЕ СВІТЛА В САЛОНІ, КРАЩА МАНЕВРЕНІСТЬ І ДИНАМІКА.

Створюючи розумну полегшену конструкцію BMW, застосували дах з вуглепластика (CFRP). Маса автомобіля стала менше, центр тяжіння змістився нижче. Це дозволило автомобілю стати маневренішим і динамічнішим під час повороту, пришвидшення та гальмування.

УНІКАЛЬНІСТЬ ХАРАКТЕРУ – В КОЖНОМУ ПРОЯВІ.

Висловлюйте власну індивідуальність, використовуючи різні способи. BMW i3 доступний в шести сучасних яскравих колірних схемах. Обирайте для себе, наприклад, елегантний Imperial Blue або потужний Melbourne Red, які отримали підсвічування в кольорі Frozen Grey Metallic. Кожному кольору властиві ясність і яскравість.

Для підкреслення прогресивного зовнішнього вигляду автомобіля скористайтеся відповідними 19-дюймовими і 20-дюймовими легкосплавними дисками з різними профілями обода.

БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

Салон BMW i3.

ЗАПАС ХОДУ, ЗАРЯДКА ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрата палива та викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 0
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км: 13,6-13,1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 300-290
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км (комбінована): 11,9-11,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0,6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235-225
Орієнтований на клієнта загальний електричний запас ходу в км: до 330

Потужність, яка споживається, та викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 0
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км: 14,3
Електричний запас ходу в км (комбінований): 280
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Потужність, яка споживається, та викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0,7
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Електроенергія, яка споживається, в кВт•год/100 км (комбінована): 12,5
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта загальний електричний запас ходу в км: до 330

Ці значення є умовними цифрами і ще не підтверджені.

Показники витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії залежать від обраного колеса і шин. Дані про споживання визначаються відповідно до циклу їзди ЄЕК.

Запас ходу залежить від безлічі факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення/охолодження та попередньої підготовки.

Детальнішу інформацію про офіційну витрату палива та офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві зі споживання палива та викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.