Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Колекція BMW Individual

Із задоволенням за кермом

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Реміснича майстерність, чарівництво матеріалів, дизайн -
в умілій комбінації створюють ваш власний образ.

Чудове поєднання натхнення і свободи самовираження. Колекція BMW Individual. Завдяки різноманіттю опцій оснащення, стає зовсім просто здійснити свою мрію про BMW з індивідуальним характером. Опції оснащення BMW Individual, що чудово підходять один до одного, вибираються вже на етапі конфігурації. Набагато складніше те, що слід за цим. Починаючи від добору матеріалів і їх ручної обробки до дизайну кольору і форми, кожен варіант оснащення проходить незліченну кількість робочих операцій. Все лише з однією метою: з комбінації чудових деталей повинен виникнути ваш BMW - точна копія вашого характеру.

КОЛЬОРИ КУЗОВА BMW INDIVIDUAL.

Пояснювати словами свої індивідуальні запити - справа непроста, показати їх, навпаки, легко. З огляду на це, в рамках програми BMW Individual під враженням від гри кольорів дорогоцінних каменів був розроблений дизайн небувалих лакофарбових покриттів.

Кожен з квітів при цьому підкреслює характер відповідної моделі. Лакофарбові покриття BMW Individual мають свої особливості також щодо насиченості і блиску - ефект змінюється в залежності від кута падіння світла. Одних захоплює такий унікальний переливчастий ефект. Інші, навпаки, виділяються із загальної маси за допомогою шовковистого мерехтіння матових лакофарбових покриттів. У першому випадку ефект досягається завдяки спеціальному пігментація в процесі багатошарового нанесення лакофарбового покриття. Шовковистість матових покриттів, навпаки, виходить в результаті фінішного нанесення спеціально підібраного прозорого лаку. В результаті отримуємо візуальне підтвердження вашого індивідуального стилю.

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО КОЛІР.

Синій Танзаніт металік.

Це лакофарбове покриття відрізняється своїми темно-синіми пігментами, які при потраплянні світла на поверхню виблискують бірюзовими відтінками.

Чистий Метал.

Два шару лакофарбового покриття, а також дрібні додані в лак нано-частинки алюмінію створюють глибокий блиск поверхні, що нагадує вид рідкого металу.

Кварцовий металік.

Найдрібніші пігменти з високою відзіркалюючею здатністю, змінюють свої кольори від коричнево-золотого до блакитно-фіолетового під поверхнею кольору шампанського і ефектно підкреслюють контури.

Коричневий Пірит металік.

Під поверхнею лакофарбового покриття найдрібніші сріблясто-золоті пігменти мерехтять і створюють чарівну гру світла і тіні.

Димчастий Топаз металік.

Поверхня мерехтить як призма, переливаючись кольорами від рубінового до сірого і чорного.

Місячний Камінь металік.

Барвисті пігменти надають поверхні тривимірну глибину і змушують її переливатися від сіро-блакитного до золотисто-жовтого кольору.

Чорний Рубін металік.

Завдяки сильній відбивної здатності незліченних пігментів виникає інтенсивний блиск, а поверхня відливає квітами від темно-червоного до темно-фіолетового.

ШКІРА 'MERINO' BMW INDIVIDUAL.

У нас є органи чуття, що дають нам можливість судити про якість і естетику: наші очі, що сприймають кожен відтінок кольору. Наше нюх, що дозволяє насолоджуватися запахом кращої шкіри. Наші руки, відчувають матеріал і його текстуру.
BMW Individual довіряє цим здібностям і надає величезного значення ремісничої обробці шкіри 'Merino'. Це починається вже з вибору і розкрою сировини: Тільки шкіра певних порід великої рогатої худоби, без рубців або неравномерностей потрапляє в майстерні BMW Individual. Дублення шкіри здійснюється витратним методом пігментації в чанах. Це дозволяє в подальшому відмовитися від дорогої обробки поверхні. Шкіра залишається натуральної, повітропроникною і особливо комфортною. Ефектні контрасти та акценти забезпечуються вивіреними до міліметра відстрочкою, декоративної перфорацією і зробленої вручну окантовкою.
Саме це безкомпромісне досконалість дозволяє шкірі 'Merino' BMW Individual стати подією для наших органів почуттів.

Дрібнозерниста шкіра 'Merino' кольору Білий Опал.

Філігранна окантовка і контрастні шви підкреслюють індивідуальний характер салону.

Колір, створений під враженням від елегантних яхт, створює відчуття середземноморської розкоші.

Дрібнозерниста шкіра 'Merino' кольору Коричневий Амаро.

Чорний і коричневий - класичний контраст, ексклюзивно інтерпретований в дрібнозернистої шкірі 'Merino' BMW Individual кольору Коричневий Амаро.

Дрібнозерниста шкіра 'Merino' платинового кольору.

Завдяки своєму світлому відтінку платиновий колір гармонійно вписується в просторий салон і вражає не тільки своїм унікальним зовнішнім виглядом.

Вражає своєю красою шкіра 'Merino' з окантовкою чорного кольору, зробленої вручну.

Дрібнозерниста шкіра 'Merino' кольору Мускатний Горіх.

Зовні і на дотик - вище усіляких похвал, за кольором - попереду свого часу.

Дрібнозерниста шкіра 'Merino' кольору Бежевий Кашемір.

Цей світлий відтінок надає елегантність і підкреслює простір пронизаного світлом простору салону.

Дрібнозерниста шкіра 'Merino' кольору Карамель.

Ексклюзивна окантовка і алькантаровий стелю надають інтер'єру чарівність незмінною розкоші.

ДЕКОРАТИВНІ ПЛАНКИ BMW INDIVIDUAL.

Їх не можна прочитати, але можна спробувати розгадати - історії, які розповідають візерунки деревини. Розміри і величавість дерева, від якого вони походять. Можливо, саме цей відкриє секрет існуючого з незапам'ятних часів захоплення деревом.
BMW Individual не обмежується тільки підбором найцінніших сортів деревини для своїх декоративних планок, постійно вдосконалюється також процес їх ремісничого виготовлення. Основною умовою є безкомпромісна точність обробки: починаючи з розкрою вихідної сировини. З нього поступово формується декоративна планка, яка відшліфовується в ході незліченних робочих операцій, лакується і полірується. До тих пір, поки поверхня, текстура і колірні відтінки не відповідатимуть високим вимогам BMW Individual.
Вишукану і стриману ексклюзивність пропонує в якості альтернативи декоративна планка, покрита чорним рояльним лаком, високий глянець поверхні якого вдається лише провідним виробникам роялів. Різноманіття матеріалів завершують декоративні планки, що відповідають найвищим вимогам і підібрані до шкіряній оббивці салону.

СТРУКТУРА ПІДКРЕСЛЮЄ ХАРАКТЕР.

Світло-коричневий 'Білий Горіх'.

Цінна порода дерева з Японії з неповторною графікою малюнка. Її блиск посилюється завдяки перламутрового ефекту.

Чорний рояльний лак.

Той, хто розуміє цінність хорошого рояля, зможе оцінити ексклюзивність цієї декоративної планки.

'Візерунчастий ясен' білого кольору.

Жодна інша декоративна планка не проявляє таку вишукану красу малюнка деревини.

Декоративні планки з чорній шкіряній обробкою з плетеними структурою.

Уже сам відбір шкіри в якості сировини для обробки декоративних планок в рівній мірі незвичайний і ексклюзиву.

ОСНАЩЕННЯ BMW INDIVIDUAL.

BMW Individual найкращим чином представлено у всіх деталях - як то кажуть, з голови до ніг. Тому BMW Individual пропонує нові ексклюзивні варіанти оснащення для всіх моделей за програмою BMW Individual.

Легкосплавні диски BMW Individual

Легкосплавні диски BMW Individual зі своїм незалежним дизайном встановлюють новий стандарт ексклюзивності і естетичної привабливості і прекрасно підходять до концепції дизайну будь-якого модельного ряду. Навіть їх розміри символізують верхня межа можливостей оснащення.

Шкіряне рульове колесо BMW Individual

Шкіряне рульове колесо BMW Individual, яке саме лягає в руку, є чудовим прикладом дизайну BMW Individual, для якого немає незначних деталей. Залежно від моделі воно може мати дерев'яну інкрустацію, виконану з чудовою якістю і найбільшою точністю ремісничим способом, і створює таким чином особливе враження. На додаток до цього ненав'язливо додані логотипи BMW Individual. Є щось, що об'єднує всі варіанти виконання - неповторне якість шкіри BMW Individual.

Маркування BMW Individual

Ознака вашого стилю - підсвічені молдинги порога з написом BMW Individual кожен раз запрошують вас зробити поїздку. Ще одна характерна особливість як завершальний елемента збереглася від BMW 7 серії: напис BMW Individual на задній декоративної планки, як ексклюзивне вираз вашої індивідуальності.

Холодильник BMW Individual

Вимога BMW Individual? Досконалість відчуттів. Холодильник BMW Individual чудово вписується в програму пропозиції обладнання, в ньому завжди є для вас освіжаючий ковток потрібної температури.

Інші варіанти опционального оснащення BMW Individual

Для того щоб ще більше підсилити ексклюзивність і відчуття простору, BMW Individual пропонує в залежності від моделі додаткові варіанти оснащення. До них відноситься алькантаровий стелю BMW Individual, що створює завдяки своїй бархатистою поверхні приємну, відкриту атмосферу. Також покрита шкірою панель приладів BMW Individual надає салону новий вимір цінності і наявності, яке можна побачити і відчути.