Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Унікальність і безмежність стилю з BMW Individual Manufaktur

Із задоволенням за кермом

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Унікальність починається з чистого аркуша паперу.

BMW має постійну потребу на переконання створювати кращі автомобілі. І все ж: жодному BMW не вдалося до цих пір виконати всі бажання клієнта щодо автомобіля. Навіть колекції BMW Individual лише у виняткових випадках вдавалося наблизитися до такого рівня. Для того щоб виконати всі ваші запити і вимоги щодо підігнаного під вас автомобіля, існує програма BMW Individual Manufaktur. Незалежно від того, чи йде мова про зовнішньому оснащенні або про салон, неважливо який матеріал - тут ви виступаєте в якості дизайнера і інженера.
Ви формулюєте ваші бажання, а фахівці BMW Individual Manufaktur здійснюють їх з незрівнянною скрупульозністю і точністю. Можливо все, що не порушує вимоги техніки безпеки, типові для марки характеристики і законодавчі вимоги.

ЗОВНІШНЄ ОБЛАДНАННЯ BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Чи ще якийсь виробник автомобілів може краще виразити дизайн завдяки повним прихованої напруги формам і динамічному контуру. Той, хто хоче ще більше посилити цей ефект, використовує додаткове оснащення з програми BMW Individual Manufaktur: Виберіть з майже нескінченного різноманіття колірних відтінків колір вашої мрії - від Жовтого Фенікса до Сірого попелу. Можливі навіть приковує погляд двоколірні лакофарбові покриття. Або ж підкресліть індивідуальність вашого BMW майстерно простягнутою вручну тонкою бічною лінією (coachline). BMW Individual Manufaktur реалізує те, на що здатне ваша уява.

САЛОН BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Індивідуальність - це сума свобод, якими володіє людина. BMW Individual Manufaktur пропонує вам такий комфорт салону, який спочатку буде непомітний для всіх інших. Свобода починається з вибору кольору для вражаючих двоколірних композицій, з індивідуальною контрастною рядки і унікальних аксесуарів в стиль добірної шкіри 'Merino'. Крім того, відчуття цінності можна посилити за рахунок шкіряного покриття додаткового обсягу салону. Більш того, написи і монограми на підголівниках, а також в інших місцях можуть бути майстерно реалізовані BMW Individual Manufaktur з досконалістю ремісничого виготовлення.

ІНДИВІДУАЛЬНІ АКЦЕНТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕКОРАТИВНИХ ПЛАНОК.

Декоративні планки в вашому BMW надають досить простору для безмежної творчості і для додатка майстерності BMW Individual Manufaktur. Будь то високотехнологічний матеріал, такий як карбон або нержавіюча сталь, або високоякісні матеріали в їх різноманітних поєднаннях - BMW Individual Manufaktur обробляє матеріали з неперевершеним досконалістю. Навіть філігранні роботи по інкрустації, монограми і інші прикраси реалізуються з незмінною точністю на найвищому ремісничому рівні.

ПРОЕКТИ BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

В останні роки BMW Individual Manufaktur змогла довести свою ефективність також у співпраці з іменитими марками або при реалізації лімітованих випусків і унікальних виробів. При цьому виникли проекти, які не тільки доводять цінність марки BMW, але і підтверджують безкомпромісність вимог щодо естетики, якості і ексклюзивності BMW Individual.

BMW 7 серії. Steinway & Sons.

Наскільки далеко може просунутися співробітництво - наочно показує ця ексклюзивна модель, випущена обмеженим тиражем. Відшліфоване вручну і поліроване лакофарбове покриття порівняно з самим високоякісним рояльним лаком.

Колірна гамма орієнтується на кольори клавіатури рояля і обігрує, таким чином, заданий контраст чорного і білого. Акценти в деталях, такі як чудово вишита ліра, доповнюють враження найвищого класу.

BMW M5 Nighthawk.

Лімітована модель, випущена ексклюзивно для Японії. Кузов і легкосплавні диски пофарбовані в колір BMW Individual Морозний Чорний металік і доповнені деталями кольору Темний Хром.

BMW Individual Pearl Edition.

BMW 6 серії Гран Купе кольору BMW Individual Морозний Білий Діамант металік створений під враженням від унікального мерехтіння прекрасного перлів Перської затоки.

Задню планку BMW 7 серії Седан прикрашає «перлова» напис, мистецтво майстрів Ательє BMW Individual.

BMW Individual 760Li Sterling.

Ексклюзивне лакофарбове покриття BMW Individual Сірий Сінгапур металік в поєднанні з різними срібними елементами від ROBBE & BERKING, обробленими за допомогою дорогої техніки художнього кування Martelé, роблять даний проект Ательє BMW Individual унікальним.

Повна обробка дрібнозернистої шкірою 'Merino' BMW Individual кольору Коричневий Амаро з контрастною окантовкою кольору Білий Опал, з підголівниками з вишитими символами мануфактури срібних виробів, а також з декоративними планками з срібла 925 проби - це тільки деякі з особливостей створеної в кооперації з ROBBE & BERKING ексклюзивної моделі BMW Individual 760 Li Sterling.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З BMW INDIVIDUAL.

За додатковою інформацією і з висловлюванням ваших побажань до BMW Individual зверніться до нашого салон. Наші консультанти також із задоволенням дадуть відповідь на ваші питання і компетентно і швидко відгукнуться на ваші індивідуальні побажання щодо BMW Individual Manufaktur.