Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Комунікації та системи допомоги водієві для вашого BMW 6 серії GT

Із задоволенням за кермом
СВІТ, СПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ.

СВІТ, СПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ.

Інформаційно-розважальні сервіси і системи допомоги водієві в BMW 6 серії GT.

Надійні помічники у Вашому автомобілі: BMW ConnectedDrive пропонує безліч інтелектуальних сервісів і продуктів, які роблять поїздки на вашому BMW 6 серії GT ще більш безпечними і комфортабельними. Ваш особистий другий пілот дозволяє розслабитися під час поїздки, так як він весь час стежить за транспортною ситуацією і допомагає в дорозі завдяки інноваційним системам забезпечення комфорту і допомоги водієві.

 

BMW 640i xDrive GT:
Витрата палива в л / 100 км (комбінована): 8,2-7,7
Викиди СО2 в г / км (комбіновані): 187-177

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

Інтелектуальна система допомоги водієві від BMW.

Все перед очима: Асистент водіння Плюс від BMW персонального автопілота, ви завжди будете мати вашого персонального помічника на борту. Пакет, який складається з інтелектуальних систем допомоги водієві, підтримує вас у монотонних ситуаціях руху, або на ділянках доріг з поганим оглядом і підвищує безпеку і комфорт у вашому BMW 6 серії GT.

ПАРКУВАННЯ В РАДІСТЬ.

Інтелектуальні системи допомоги водієві від BMW Personal CoPilot роблять парковку надзвичайно легким завданням. Забудьте про пошук місця для паркування, тісних паркувальних місцях і утомливих маневрах в маленьких гаражах. Розслабтеся і залиште ці завдання вашому майбутньому BMW.

Легкий пошук місця для паркування.

Асистент паркування плюс з 3D круговим оглядом

Опціональний "Асистент парковки Plus" спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. До його складу входять: система кругового огляду, включаючи вид зверху, віддалений 3D вид, функція паркування з дистанційним управлінням (PDC), а також допомога при бічній парковці, функція екстреного гальмування Active PDC і Асистент парковки, який виконує паралельну або перпендикулярну парковку без участі водія.

Інформація «Парковка на вулиці»

Інформація «Парковка на вулиці» спрощує пошук місця для паркування за допомогою пошукової системи вільного паркувального місця в певних великих містах. На карті навігатора вулиці мають кольоровий код, який відображає вірогідність наявності вільного місця для парковки. Темно-синій колір відображає високий рівень достовірності, в той час, як світло-синій - низький рівень достовірності знайти вільне місце для парковки на вулиці.

Парковка з дистанційним управлінням

Функція паркування з дистанційним управлінням дозволяє водієві, перебуваючи поза автомобілем, дати команду припаркуватися автомобілю в вузьке паркувальне місце або вийти з нього за допомогою інтерактивного ключа BMW Display Key.

В СТАНІ МИСТЕЦТВА

В СТАНІ МИСТЕЦТВА

Концепція управління BMW 6 серії GT

Витрата палива і викиди СО2

Показники витрат палива і викидів СО2 залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані щодо витрат визначаються відповідно циклу управління ЕСЕ.

Більше інформації щодо офіційних даних витрат палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрат палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які знаходяться у вільному доступі в усіх точках продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb, Hellmuth- Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.