Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Концепт BMW Z4.

Із задоволенням за кермом

Народжений бути вільним.

Концепт BMW Z4.

Концепт Z4 розбиває стандарти та відкриває новий вимір свободи. Родстер, створений для дороги і який усім своїм виглядом випромінює потужність та спортивність. Він не визнає обмежень і в кожній поїздці стає для Вас джерелом необмеженого задоволення за кермом.

ВІДКРИТА ДЕМОНСТРАЦІЯ ХАРАКТЕРУ.

Загальноприйнятим традиціям тут не місце. Концепт BMW Z4 порушує статус-кво та перетворює задоволення від керування в стиль життя. Колір кузова «Energetic Orange» ефектно підкреслює м'язисті вигини і перетворює родстер на центр загальної уваги до себе в будь-якому місці.

Його пласка, витягнута передня частина та низька "посадка" с першого погляду вказують на стрімкість та спортивні амбіції. Цей автомобіль стає одним цілим з дорогою та будь-який момент готовий відкривати з Вами нові маршрути. Завжди з єдиною метою: задоволення за кермом.

"Концепт BMW Z4 - це абсолютна свобода на чотирьох колесах".

 

Адриан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group.

СВОБОДА РУХУ.

Відкритий та неприборканий - це BMW Z4. Родстер з сильним характером, впевнений в собі, з ярким дизайном. Кожна деталь демонструє атлетизм и жагу свободи. Великі повітрозаборники в передньому бампері та чітко окреслені отвори для виходу повітря в капоті вимагають швидкості та зустрічного вітру.

Також як і низько розташовані "ніздрі" решітки радіатора, які завдяки своїй конструкції та оригінальним сітчатим вставкам виглядають виключно спортивно. BMW Z4 - незалежність у її самій цілеспрямованій формі.

ВРАЖАЄ НАПОВАЛ.

В салоні BMW Z4 мінімалізм поєднується з екстравагантністю. Нічого зайвого, ніщо не відполікає. Все орієнтовано на водія та на істинне задоволення від керування. Дану концепцію підкреслюють також спортивні сидіння в контрастному двоколірному виконанні: сидіння водія, оббите гладкою чорною шкірою, випромінює спортивність, а пасажирське сидіння, з оббивкою з нубуку помаранчевого кольору, підкреслює радість від спільної подорожі.

Обидва типи шкіри ідеально гармонують з хромованими елементами салону. В поєднанні з дизайном кузова, який передбачає відсутність вікон, створюється непередаване відчуття відкритого простору, що відкриває вид на найголовніше: дорогу та нові горизонти.

«Концепт BMW Z4 в усіх деталях та ракурсах розкриває нову мову форм BMW».

 

Адриан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group.

УОСОБЛЕННЯ СВОБОДИ.