Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Системи допомоги водієві для вашого BMW M2 Купе

Із задоволенням за кермом

НЕВИДИМІ ШТУРМАНИ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive для BMW M2 Купе.

В автомобілі M вся увага націлена на досягнення єдиної мети: чистого задоволення від водіння. Все інше може бути передано спеціальними системами. Інтелектуальні системи, наприклад, асистент водіння і система стеження за розміткою, виявляють потенційні небезпеки. Навігаційна система Professional з легкістю прокладе маршрут, навіть якщо ви не перебуваєте на гоночному кільці. Забезпечуючи відмінну освітленість, система BMW Selective Beam сприяє підвищенню рівня безпеки. А камера заднього виду дозволяє максимально спростити маневрування і паркування автомобіля.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційна система Professional відрізняється елегантним дизайном і вражаючою функціональністю. Вона забезпечує зручні і прості у використанні можливості навігації, ідеально інтегровані з такими функціями BMW, як концепція управління iDrive або сенсорний контролер iDrive. Система включає в себе модуль гучного зв'язку з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-програвачем, а також жорсткий диск об'ємом 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Система істотно спрощує використання функції інформування про дорожню ситуацію онлайн (RTTI). Вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма, роздільною здатністю 1280 x 480 пікселів і функцією многооконного режиму (основний і допоміжний екрани) забезпечує оптимальну читаність і максимальну зручність.

Сенсорний контролер iDrive Touch

Сенсорний контролер iDrive, а також кнопки управління меню, вісім програмованих кнопок і функція голосового управління забезпечують інтуїтивне керування навігаційною системою, дозволяючи вказувати точки маршруту за допомогою рукописного введення на його сенсорної поверхні. Завдяки тривимірному режиму карт з використанням супутникових фотографій в якості фону і фотореалістичного відображення окремих пам'яток навігація стає яскравою і по-справжньому захоплюючою.

Оновлення карт

Оновлення карт навігаційної системи здійснюється безкоштовно в дилерських центрах BMW протягом перших трьох років після покупки автомобіля. В рамках сервісів BMW ConnectedDrive в ряді європейських країн оновлення карт може здійснюватися системою автоматично також протягом перших трьох років з періодичністю до чотирьох разів на рік.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Пакет «Асистент водіння» включає в себе цілий ряд систем на базі відеокамер, таких як система стеження за розміткою або система попередження про зіткнення і наїзді на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях.

Система спостереження за розміткою.

Система спостереження за розміткою контролює дорожню розмітку і попереджає водія легкою вібрацією рульового колеса в разі ненавмисного виїзду за межі смуги руху на швидкостях понад близько 70 км / ч. Попередження не подається у разі, якщо зміна смуги руху відбувається навмисно - тобто якщо був включений відповідний покажчик повороту.

Система попередження про зіткнення.

Система попередження про зіткнення і наїзду на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях реагує на інші автомобілі і відстежує піших учасників дорожнього руху. У разі якщо автомобіль, що їхав попереду різко гальмує, BMW миттєво реагує на це активацією системи попередження про зіткнення. Вона діє в три етапи: спочатку загоряється індикатор Попередження, потім індикатор починає блимати і система подає звуковий сигнал, і нарешті система акуратно задіє гальма автомобіля (при русі на швидкостях до 60 км / ч).

Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.

Система попередження про наїзд на пішоходів працює на швидкостях від 10 до 60 км / год і подає попереджувальний сигнал у разі критичної небезпеки. У момент, коли подається попереджувальний сигнал, гальмівна система автомобіля автоматично наводиться в робочу готовність, забезпечуючи мінімальний час реакції на натиснення педалі. Ефективність даної функції може бути обмежена в темний час доби або під час туману.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Камера заднього виду дозволяє водієві при парковці або маневруванні вивести зображення простору позаду автомобіля на контрольний дисплей. Вона дозволяє істотно поліпшити оглядовість при русі заднім ходом на швидкості до 15 км / ч.
На контрольному дисплеї також будуть відображені підказки, габаритні лінії і перешкоди, пофарбовані в різні кольори - це допоможе водієві визначити, достатнього чи розміру паркувальне місце, щоб поставити туди автомобіль. При повороті рульового колеса в крайнє положення на дисплеї з'являються червоні лінії розвороту і зелені лінії напрямку руху, що нагадують траєкторію руху автомобіля в залежності від кута повороту коліс.
Камера заднього виду вимикається автоматично при русі вперед протягом десяти метрів або на швидкості понад 15 км / год.

СИСТЕМА BMW SELECTIVE BEAM.

Система управління дальнім світлом (BMW Selective Beam), що не осліплюює, робить поїздки в темний час доби ще комфортніше і безпечніше. Вона забезпечує чудову видимість, при цьому не засліплюючи інших водіїв. Система розпізнає наявність інших учасників дорожнього руху і регулює дальнє світло таким чином, щоб він не зліпив їх.