Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Безпека в BMW M2 Купе

Із задоволенням за кермом

БЕЗПЕКА БЕЗ КОРДОНІВ.

Безпека і комфорт в BMW M2 Купе.

У питаннях активної і пасивної безпеки компромісам місця немає. Завдяки багатому оснащенню BMW M2 Купе здатний прийняти будь-який виклик. При цьому орієнтація автомобіля M на водія і високий рівень комфорту сприяють миттєвим реакцій як на гоночній трасі, так і при повсякденному русі. А пропозиції BMW Service Inclusive, які відповідають всім вашим вимогам, гарантують, що ваш автомобіль завжди буде в найкращому стані.

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ M.

Ергономіку автомобіля M відрізняє ексклюзивний кокпіт з орієнтацією на водія M. Всі органи управління створені з особливою увагою до водія. Як і в гоночних умовах, нашим пріоритетом є інтуїтивний і абсолютний контроль над автомобілем, оскільки це забезпечує мінімальний час реакції з боку водія.

Відчуття кокпіта, прекрасне ергономічне сидіння, упори для колін, прямий доступ до всіх органів управління, що визначає режим руху автомобіля, проекційний дисплей BMW з особливими функціями M, важіль селектора M і особлива панель приладів M є основними компонентами, що забезпечують максимальну орієнтацію автомобіля на водія, таку характерну для всіх моделей M. На рульовому колесі, обтягнутому натуральною шкірою, є пелюстки для перемикання передач, запозичені зі світу автоспорту і забезпечують швидке і зручне пров ключення.

Органи управління кондиціонером, навігацією і аудіосистемою знаходяться праворуч від водія, щоб передній пасажир також міг керувати ними. Завдяки цьому водій може сконцентрувати свою увагу на найважливішому - задоволення від водіння.

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Кожен автомобіль BMW має набір інтелектуальних систем безпеки, які зводять до мінімуму небезпеку виникнення дорожньо-транспортних пригод та забезпечують відчуття безпеки. Міцна об'ємна силова структура і продумане використання особливої ​​високоміцної сталі гарантують максимальну жорсткість пасажирського салону при одночасному зниженні до мінімуму маси кузова.
Передана при зіткненні енергія відводиться від салону до інших частин кузова, в тому числі до днища, лонжеронам, моторного щита і даху, де вона поглинається зонами деформації. При бічному зіткненні захист пасажирів забезпечують посилені конструктивні елементи в середніх стійках і порогах кузова, особливо жорсткі проставки в дверях, а також міцна поперечка статі, на якій встановлені сидіння.
У передній частині автомобіля знаходяться різні елементи для захисту пішоходів. Між облицюванням бампера і самим бампером знаходиться поглинає елемент, який зводить до мінімуму небезпеку отримання пішоходом травм ніг. Капот має деформуються елементи для поглинання удару при зіткненні.

ПРОПОЗИЦІЇ BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки пропозицій BMW Service Inclusive власники можуть вибрати, протягом якого періоду часу їм не доведеться піклуватися про витрати, пов'язаних з перевірками і обслуговуванням. Всі необхідні технічні дії, а також оригінальні запасні частини BMW, покриваються пропозиціями BMW Service Inclusive. Вони діють не тільки в країні проживання, але також по всьому світу на всіх офіційних сервісних станціях BMW і у авторизованих партнерів BMW Service. Пакет BMW Service Inclusive переходить до наступного власнику BMW при продажу, що істотно збільшує залишкову вартість автомобіля. Власник може вибрати пакет BMW Service Inclusive відповідно до своїх потреб.
Даний пакет передбачає регулярне обслуговування, наприклад, заміну масла і фільтрів, обслуговування та заміну мікрофільтрів, паливних і повітряних фільтрів, свічок запалювання, а також заміну гальмівної рідини, перевірку автомобіля і додаткові роботи, передбачені стандартами BMW.
Якщо власник вибирає пакет BMW Service Inclusive Plus, то він отримує такі додаткові послуги, пов'язані з зношуються компонентів: заміна передніх і задніх гальмівних колодок і дисків, зчеплення (при необхідності) або щіток склоочисника (при необхідності, одночасно з заміною масла). Пакети BMW Service Inclusive діють в обумовлений період часу від трьох до десяти років, або за контрактами, що залежать від обраного пробігу: від 40 до 200 тисяч кілометрів.