Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Сервіси та додатки для вашого BMW M2 Купе

Із задоволенням за кермом

КОЛИ ЗВ'ЯЗОК — ЦЕ СВОБОДА.

Послуги та додатки BMW ConnectedDrive для BMW M2 Купе.

BMW M2 Купе має необмежені можливості — і не тільки в області динаміки руху. За допомогою послуг і додатків ви можете пов'язати свій автомобіль із зовнішнім світом: додатки Go Pro і BMW M Laptimer дозволять записати всю інформацію про ваших заїздах на автомобілі, послуга Online Entertainment забезпечить неперевершений вибір онлайн-розваг, а зручні послуги інформації про дорожній рух в режимі реального часу або додатки Remote Services підвищать комфорт і практичність в щоденній експлуатації.

ДОДАТОК BMW M LAPTIMER.

За допомогою програми BMW M Laptimer ви можете записати точні дані параметрів руху на гоночній трасі і потім проаналізувати їх для поліпшення власних показників. Додаток збирає дані від датчиків BMW M2 Купе і відображає вибрані значення на контрольному дисплеї. Управління системою здійснюється за допомогою контролера iDrive.

В ході запису додаток BMW M Laptimer вказує положення автомобіля за допомогою системи GPS, швидкість руху, поздовжнє прискорення, поперечне прискорення, час проходження кола і прискорення до певної швидкості (наприклад, з місця до 100 км/год). Залежно від оснащення автомобіля і року його випуску вимірювані параметри можуть також включати положення педалі акселератора, кут повороту рульового колеса, уповільнення, обороти двигуна і включену передачу, а також витрата палива. Скріншот записаних даних потім можна викласти в соціальних мережах, або зберегти і відправити по електронній пошті.

ДОДАТОК GOPRO.

Безкоштовний додаток GoPro дозволяє відеокамері GoPro, закріпленої всередині або зовні автомобіля, подавати зображення на контрольний дисплей в BMW M2 Купе. Це означає, що зображеннями і відеофайлами можна легко керувати за допомогою контролера iDrive. Більш того, є можливість включати і вимикати камеру за допомогою WiFi, конфігурувати її і контролювати рівень заряду елементів живлення.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Ідеальний саундтрек для будь-якої ситуації, будь-якої подорожі і будь-якого настрою: сервіс BMW Online Entertainment забезпечує прямий і необмежений доступ до мільйонів аудіозаписів безпосередньо з вашого BMW — без необхідності підключення смартфона або будь-якого іншого пристрою. Вражаюча бібліотека аудіозаписів містить твори на будь-який смак. При програванні тієї чи іншої пісні або альбому вони автоматично завантажуються на вбудований жорсткий диск автомобіля — для гарантованого задоволення від прослуховування в майбутньому.

Пакет Online Entertainment дозволить вам за фіксованою ціною придбати річну підписку на сервіси одного з партнерів BMW — наприклад, Napster, що дозволяє прослуховувати аудіозаписи без будь-яких додаткових платежів в шести європейських країнах: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландах.

ПОСЛУГИ CONNECTED DRIVE.

Опція оснащення «Послуги ConnectedDrive» є основою для цілого ряду функцій BMW ConnectedDrive, що забезпечують водієві в дорозі широкий спектр можливостей в області інформації, розваг і різних послуг.

Вони включають в себе сервіс BMW Online, що забезпечує доступ до актуальної місцевої інформації, такої як, наприклад, прогноз погоди або новини, онлайн-пошук Google™, а також офісні функції. У меню додатків ви також можете зібрати всі необхідні вам сервіси, такі як веб-камери, інформацію про ціни на паливо, про паркувальних місцях, а також про туристичні маршрути та готелях.

Крім того, ви отримуєте зручний і безпечний необмежений доступ до ряду додатків для смартфона. Послуги ConnectedDrive також забезпечують доступ до магазину ConnectedDrive Store, що дозволяє купувати різні додатки і продовжувати підписки відповідно до ваших індивідуальних потреб. Опція оснащення «Послуги ConnectedDrive» включає в себе все це і багато іншого - і завдяки їй кожна поїздка за кермом вашого BMW приносить ще більше задоволення.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНІЙ РУХ ОНЛАЙН.

Система інформування про дорожній рух онлайн завжди гарантує найбільш актуальну інформацію про поточну дорожню ситуацію. Інформація про місце розташування та тривалості труднощів оновлюється практично в режимі реального часу, дозволяючи водієві бути в курсі дорожньої обстановки на автомагістралях, заміських дорогах та всіх вулицях міста. Система інтелектуального побудови маршруту дозволить водієві потрапити в точку призначення максимально швидко і ефективно. Для аналізу дорожньої ситуації використовуються такі дані, як анонімні графіки руху GPS-модулів автомобілів з автопарків, дані додатків для смартфонів, поліцейські звіти, а також усталені шаблони зміни дорожніх ситуацій — наприклад, пов'язані з щоденними годинами пік.

Дані про рух дуже наочні, оскільки в залежності від завантаження виділяються зеленим, помаранчевим або червоним кольором.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Функція інтелектуального екстреного виклику гарантує вам оперативну цілодобову допомогу і підтримку спеціально навченого персоналу — на вашій мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної дорожньо-транспортної пригоди, що спричинило за собою спрацьовування, наприклад, подушки безпеки або преднатяжители ременя безпеки, система автоматично здійснює екстрений виклик. Вся важлива інформація, така як точне місце розташування автомобіля, тяжкість аварії і ймовірний ризик для здоров'я пасажирів, автоматично передається в інформаційний центр BMW за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти, незалежно від мобільного телефону власника. Інформаційний центр BMW, в свою чергу, проінформує найближчий до автомобіля координаційний центр рятувальних служб і забезпечить підтримку по телефону до моменту їх прибуття. Крім того, екстрений виклик можна задіяти вручну в разі, якщо допомога необхідна іншим учасникам руху.