BMW 7 серії седан

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Завдяки вдосконаленим характеристикам автомобіль BMW 7 принесе максимум позитивних емоцій у процесі водіння. Дизайн автомобіля миттєво привертає погляд, демонструючи потужність та максимальний комфорт. BMW оснащений двигуном на вісім циліндрів, що працює на бензині. Повний привід дає можливість їхати будь-якими дорогами в будь-яку погоду. Комплектація та використання інноваційних технологій роблять автомобіль лідером на дорозі. Елегантний дизайн створює атмосферу розкоші. Елементи декору та технологічні рішення звеличують BMW 7 до класу «Люкс». Шик простежується в усіх деталях, роблячи автомобіль ексклюзивним.

BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 233

BMW 7 СЕРІЇ СЕДАН: ОГЛЯД ХАРАКТЕРИСТИК ТА АТРИБУТІВ СИЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

ОСОБЛИВОСТІ СЕДАНА BMW 7 СЕРІЇ

ПЕРЕКОНЛИВА ПРИСУТНІСТЬ

ПЕРЕКОНЛИВА ПРИСУТНІСТЬ

НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ

НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ

НЕСТРИМНА ПОТУЖНІСТЬ

НЕСТРИМНА ПОТУЖНІСТЬ

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПЛАВНИЙ ПЕРЕХІД У МАЙБУТНЄ

ПЛАВНИЙ ПЕРЕХІД У МАЙБУТНЄ

ТЯЖІННЯ СИЛЬНОЇ ОСОБИСТОСТІ

ДИЗАЙН СЕДАНА BMW 7 СЕРІЇ

BMW 7 завжди знаходиться в центрі уваги. Його вигляд миттєво врізається в пам’ять. Характер насичений впевненістю. Висоту авто підкреслюють повітропроводи. Покриття автомобіля виконане в сірому відтінку «Bernina», що має ніжне бурштинове мерехтіння, колір елегантно виглядає з двадцятидюймовими дисками, встановленими на колесах авто. Гостинність відчувається ще до посадки. Пороги підсвічуються світлодіодною стрічкою, виступаючи в якості привітання. Салон оздоблений якісною шкірою та декоративними елементами. Також в автомобілі встановлена система управління, яка полегшує водіння та допомагає водієві під час паркування.

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні

ЛІДЕРСТВО

ТЕХНОЛОГІЧНІ СИСТЕМИ

BMW оснащений розумним асистентом, який відразу вводить в курс всіх подій. Більше не потрібно відволікатися від дороги під час прийому повідомлень та дзвінків, асистент зробить все за вас. Вся інформація про можливості системи автомобіля актуальна, за інформацію відповідає інноваційна технологія «Remote Software Upgrade». В якості помічника для водія виступає асистент «Professional», що включає функцію утримання дорожньої смуги, контроль паркування. Це дозволяє уникнути зіткнень в місцях скупчення транспорту. Під час ризику зіткнення система видає сигнал, що попереджає водія.

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
Технічні інновації є такою ж невід’ємною частиною седана BMW 7 серії, як і розкішна атмосфера в салоні.
ПІДКЛЮЧАЄМИЙ ГІБРИД BMW 745E

ПІДКЛЮЧАЄМИЙ ГІБРИД BMW 745E

Гібридна система BMW моделі 745E об’єднала в собі характеристики шестициліндрового двигуна та акумулятора. Електромотор на вісім циліндрів надає автомобілю потужність та можливість розганятися до 140 кілометрів на годину, використовуючи тільки електроенергію. Гібридна система підвищує економічність та дивує динамічністю.

Новий BMW 7 серії став втіленням сучасної розкоші, вражаючого вигляду та максимального комфорту.
Джозеф Кабан, керівник дизайнерського підрозділу BMW Group
ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ
BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Седан BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.2
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 233

Седан BMW M760Li xDrive Sedan:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 13.0
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 297

Седан BMW 745e Sedan:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 2.4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 56

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW 7 серії Седан в наявності ✅ Тест-драйв BMW 7 серії Седан
✅ Прайс-лист на БМВ 7 серії Седан ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія