Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Подробиці про BMW X3 M

Із задоволенням за кермом

АВТОМОБІЛІ BMW X3 M.

Чотири потужні моделі BMW X3 для такої спортивної різниці.

 

BMW X3 M COMPETITION.

Максимальна динаміка та ексклюзивність.

 

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну і обладнання
 • 375 кВт/510 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,1 с

 

BMW X3 M.

Динаміка водіння на найвищому рівні.

 

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 353 кВт/480 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,2 с

 

BMW X3 M40i.

Винятково збалансована робота і щоденна відповідність.

 

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 260 кВт/354 к.с., 500 Нм, 0-100 км/год за 4,8 с

 

BMW X3 M40d.

Потужність і ефективність без жертв.

 

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 460 кВт/326 к.с., 680 Нм, 0-100 км/год за 4,9 с

BMW X3 M COMPETITION ТА BMW X3 M.

Особливості продуктивності.

Дві моделі, унікальні робочі характеристики: усі компоненти трансмісії і шасі підкреслюють витоки автоспорту BMW M. У поєднанні зі своїм характером вони забезпечують типове для М серії задоволення від водіння на будь-якій місцевості.

 

Високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

 

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo забезпечує чудову потужність і плавний хід у поєднанні зі спортивним звуком двигуна. З Double-VANOS, Valvetronic, High-Precision Injection та двома турбонагнітачами він виробляє 353 кВт (480 к.с.) - а в моделі Competition усі 375 кВт (510 к.с.).

Прецизійна розпірка M Carbon.

 

Прецизійна розпірка M Carbon підвищує жорсткість зовнішнього інтерфейсу і сприяє підвищенню точності рульового управління. Вуглецеве волокно дуже легкий компонент, який надає автомобілю атмосферу автоспорту. Спортивний потенціал виражений і тут.

Підвіска М.

 

Спеціальна підвіска М підкреслює динамічний потенціал автомобіля. На додаток до трьох режимів водіння COMFORT, SPORT і SPORT + водій також може вибирати між трьома різними настройками динамічного контролю стійкості (DSC), щоб адаптувати рівень стабілізуючої підтримки відповідно до свого кращим стилем водіння.

M xDrive.

 

BMW M xDrive і активний диференціал М гарантують максимальну тягу та динаміку водіння як при спортивному використанні, так і в повсякденному житті. Завдяки спеціальній технології М, автомобіль завжди може точно й безпечно керувати на будь-якій поверхні, навіть при сильному прискоренні через крутих поворотів.

8-ступенчатая коробка передач M Steptronic.

 

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання: від надзвичайно динамічного до особливо комфортного, а також від плавного до економічного. Водій може перемикати передачі вручну за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на рульовому колесі, або перевести автомобіль в автоматичний режим, щоб трансмісія виконувала свою роботу сама.

M Servotronic.

 

У будь-якій ситуації водіння M Servotronic забезпечує правильну потужність рульового управління, пристосовуючись до поточної швидкості руху. Крім того, він забезпечує пряме і точне відчуття керма на будь-якій швидкості. Система спеціально налаштована і пропонує три різних настройки, які можна вибрати натисканням кнопки.

Гальма M Compound.

 

В результаті використання різних матеріалів тормозa M Compound досягають не тільки видатних значень уповільнення, але також високої стабільності й тривалого терміну служби, а також зниження ваги, що позитивно впливає на маневреність, динаміку та прискорення. Гальмівні супорти в кольорі синій металік з буквою М позначають особливу високоефективну гальмівну систему. Через особливу конструкцію можуть виникати тимчасові шуми після тривалого, низького або дуже високого навантаження, які зникають через короткий час. Щоб уникнути функціонального шуму, доцільно регулярно використовувати більш сильне гальмування. При наявності вологи на гальмівних дисках гальмівною системою можна користуватися всуху, щоб уникнути шуму. Функціональні шуми не впливають на продуктивність, безпеку роботи і стійкість гальма.

Вихлопна система M Sport.

 

Вихлопна система M Sport забезпечує динамічний звук, який можна змінити за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Програми SPORT і SPORT +, які можна вибрати за допомогою кнопок динаміки руху, посилюються ще більш інтенсивним звуком двигуна, а програма, орієнтована на комфорт, віддає перевагу більш стриманою акустиці двигуна.

BMW X3 M COMPETITION.

Особливості дизайну.

М'язисті пропорції та ідеально скоординовані елементи дизайну M в глянсовому чорному кольорі надають BMW X3 M Competition ауру високої продуктивності. Усередині спортивність поєднується з ексклюзивними деталями, щоб створити унікальну атмосферу.

 

Екстер'єр

Решітка радіатора М.

 

Вражаюча решітка радіатора M в чорному глянсовому кольорі з позначенням моделі домінує в динамічному дизайні передньої частини. Чорні глянсові подвійні рейки візуально відповідають характерному стилю легкосплавні диски двухспіцевие М. Решітка робить сміливу заяву про спортивні амбіції автомобіля і натякає на величезну міць.

Напис “X3 M Competition”.

 

Чорне позначення «X3 M Competition» на задній панелі свідчить про високий динамічному потенціалі автомобіля.

Зябра М.

 

Характерний елемент жрабр з позначенням моделі М, який додає яскраво виражену тривимірну спортивну присутність, підкреслює вражаючий потенціал автомобіля і дає дражливе передчуття незвичайних вражень від водіння. Це приклад динамічного поєднання технічної досконалості та приголомшливого дизайну, який був синонімом автомобілів M з першого дня створення цієї серії.

Дзеркала заднього виду М.

 

Аеродинамічний оптимізовані зовнішні дзеркала M є важливою частиною спортивного і динамічного дизайну M. Зі своїм дизайном вони підкреслюють прекрасну естетику автомобіля і передають відчуття точної інженерії до останньої деталі. Додаткові світлодіодні індикатори ідеально підходять для довгої вузької канавки.

Спойлер на дах М.

 

Спойлер на даху M з його видатною формою забезпечує більшу притискну силу на задній осі на більш високих швидкостях. У той же час, він надає заднього виду характерну спортивність і обіцяє динамічні відчуття від водіння.

Салон

Cидіння M Sport.

 

Багатофункціональні сидіння M Sport з вбудованим підголовником забезпечують відмінну бічну підтримку водієві і передньому пасажирові. Крім того, ширина спинки може регулюватися індивідуально. Їхній особливий дизайн з підсвічуванням логотипу М підкреслює спортивні можливості автомобіля. (Очікується, що ремені безпеки M, показані вище, будуть доступні з 8/2019.)

Оздоблення салону з карбонового волокна.

 

Внутрішнє оздоблення салону 'Carbon Fibre' на приладовій панелі, дверях і центральній консолі з особливою обробкою салону Pearl Chrome.

Шкіряне кермо M.

 

Шкіряне рульове колесо M, включаючи багатофункціональні кнопки, значок M, хромовану обробку і вбудовану подушку безпеки на стороні водія, має дизайн здвоєних спиць. Обід керма з чорної шкіри з контрастною стрічкою та контурними упорами для великого пальця - він прекрасно відчувається в руці. Водій також може використовувати кнопки M Drive для вибору потрібних налаштувань під час руху.

Важіль перемикання передач М.

 

Перемикач для вибору трьох установок перемикання Drivelogic знаходиться поруч з логотипом M у верхній частині важеля перемикання передач M. Кнопка P для стоянкового гальма знаходиться прямо під ними. В ручному режимі «S» водій може перемикати передачі вручну, використовуючи важіль селектора; в режимі «D» перемикання відбувається автоматично.

Приладова панель М.

 

Спеціальна приладова панель M має чотири дисплея - спідометр, лічильник оборотів, вкл. перемикачі освітлення, покажчик рівня палива і температури масла, а також індикатор стану систем динамічного водіння M - рульового управління, підвіски, двигуна, Drivelogic і M xDrive. Інформаційний дисплей може налаштовуватися індивідуально і, наприклад, відображати температуру зовнішнього повітря та служити в якості бортового комп'ютера.

Кнопка Старт/Стоп.

 

Червона кнопка «Старт/Стоп» розташована на центральній консолі і використовується для запуску двигуна без ключа після розблокування автомобіля. Його також можна використовувати для зупинки двигуна. Ключ автомобіля розпізнається автоматично, без необхідності його вставки.

Обробка порога з написом Competition.

 

Водія і переднього пасажира вітають пороги з позначенням «X3 M Competition». Напис чорного кольору в накладках на передніх порогах зліва і справа випромінює якість та ексклюзивність.

Ремені безпеки М.

 

Ремені безпеки M* з натяжителем та обмежувачем мають акцент в типових кольорах M і підкреслюють дуже якісну і спортивну атмосферу в салоні.

(*Очікується, що буде доступно з 8/2019)

BMW X3 M.

Спортивне вираження духу пригод: BMW X3 M. Потужні пропорції та виразні елементи дизайну M впевнено відносяться до ДНК автоспорту цієї моделі X. Поліровані 20-дюймові легкосплавні колісні диски M в кольорі Orbit Grey дають автомобілю чудову основу. Хромовані вставки на рамі решітки радіатора та вихлопні труби в хромованому виконанні підкреслюють ексклюзивний спортивний характер. Спортивне вираз триває в інтер'єрі. Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира з чорної шкіри «Vernasca» пропонують ідеальний комфорт для сидіння - як в повсякденному житті, так і під час динамічної їзди по гоночній трасі. Ексклюзивний салон доповнений високоякісними деталями, такими як обшивка антрацитом BMW Individual або шкіряне рульове колесо M з контрастною стрічкою M.

BMW X3 M40i ТА BMW X3 M40d.

Дизайн та динаміка руху.

Неймовірний дизайн, спортивна динаміка водіння. BMW X3 M40i і BMW X3 M40d з ексклюзивними функціями всередині та зовні, а також технологічні пакети, орієнтовані на продуктивність, демонструють спортивну ДНК.

 

Дизайн

Ексклюзивний дизайн.

 

Ексклюзивні елементи дизайну підкреслюють динамічний потенціал BMW X3 M40i і BMW X3 M40d як всередині, так і зовні. Це включає в себе такі функції, як більші повітрозабірники, решітка радіатора, передкрилки та кришки дзеркал в кольорі Cerium Grey, а також спортивні сидіння, шкіряне рульове колесо М з перемикачами передач й ексклюзивне позначення M40i на інструментах, накладках на пороги і в задній частині.

 

Шкіряне кермо M.

 

Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними кнопками і вбудованою подушкою безпеки з боку водія відрізняється трьохспицевим дизайном. З ободом керма зі шкіри «Walknappa» чорного кольору із чорною прострочкою та контурними упорами для великого пальця, це кермо забезпечує пряме спортивне рульове управління.

Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира.

 

Індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія і переднього пасажира мають безліч варіантів ручного регулювання, включаючи ширину спинки, положення вперед-назад, а також кут нахилу спинки й сидіння. Завдяки більш високим опорам сидінь та спинок і чітко вираженим бічним опорам вони забезпечують чудову ергономіку й високий ступінь бічної підтримки.

Пакет аеродинаміки M.

 

Пакет M Aerodynamics підкреслює атлетизм автомобіля й змінює його повітряний потік. У комплект входить передній фартух зі збільшеними повітрозабірниками, спеціальні бічні спідниці і задній фартух з дифузорною вставкою. Вихлопні труби хромовано.

Динаміка

Динаміка руху та спритність.

 

BMW X3 M40i і BMW X3 M40d відрізняються винятковою точністю і маневреністю. Підвищуються динамічні бічні та поздовжні характеристики, а інтенсивне задоволення від водіння забезпечується завдяки новій всеосяжному калібруванню підвіски, спеціальному калібруванню спортивного рульового управління Variable M Performance, стандартним спортивним гальмам M і повному приводу BMW xDrive. Система з упором на задні колеса.

Адаптивна підвіска М.

 

Адаптивна підвіска M може бути відрегульована електронним способом в будь-який час відповідно до дорожніх умов. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи управління водіння, щоб активувати бажаний їм стиль водіння - від комфортного до виключно спортивного з помітно маневреним управлінням.

Спортивні гальма М.

 

Спортивне гальмо M має чотирипоршневі фіксовані супорти спереду та двохпоршневі плаваючі супорти ззаду темно-синього кольору з позначенням M. Оснащений великими гальмівними дисками для забезпечення видатних характеристик гальмування.

Вихлопна система M Sport.

 

Вихлопна система M Sport забезпечує динамічний звук, який визначається режимом руху і змінюється за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Програми SPORT та SPORT +, які можуть бути обрані за допомогою системи управління рухом, підсилюють звуковий ефект двигуна, в той час як орієнтована на комфорт програма віддає пріоритет більш стриманою акустиці двигуна.

Коробка передач Steptronic Sport.

 

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport пропонує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою підрульових перемикачів або важеля перемикання передач - для комфортного накочування або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT і з важелем перемикання передач в лівому положенні S/M, перемикання передач налаштовано на максимальну продуктивність.

Спортивне рульове управління.

 

Регульоване спортивне рульове управління з Servotronic створює пряму і маневрену реакцію на рульове керування й гарантує, що для повороту колеса потрібно менше фізичних зусиль. Воно реагує на кут повороту рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керованість при русі більш динамічно та зменшує зусилля, необхідне для рульового управління при парковці і повороті.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН TWINPOWER TURBO.

У поєднанні з 8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport вбудований 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo в BMW X3 M40i забезпечує вражаючу динаміку завдяки своїм чудовим характеристикам. Оснащений турбонагнітачем TwinScroll, повністю регульованим клапанним керуванням Valvetronic і високоточним уприскуванням, він виробляє 260 кВт (354 к.с.) і розвиває максимальний крутний момент 500 Нм.

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo BMW X3 M40d вражає високою продуктивністю і ефективністю. Оптимізований за масою двигун з двома турбонагнітачами TwinScroll із змінною геометрією турбіни та прямим уприскуванням CommonRail розвиває потужність 240 кВт (326 к.с.) і вражаючий крутний момент 680 Нм. Це гарантує відмінну тягу і високу динаміку водіння.

АВТОМОБІЛІ BMW X3 M.

Допомога водію.

Зосередження уваги на тому, що має значення. Завдяки інноваційним системам допомоги водієві й зручним функціям підключення в кабіні, автомобілі BMW X3 M є найсучаснішими - для сучасної мобільності найвищого калібру.

Parking Assistant Plus.

 

Пакет обладнання Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе режим об'ємного огляду, включаючи вид зверху, дистанційний 3D-вид, PDC, а також бічний паркувальний засіб, функцію екстреного гальмування Active PDC та асистент паркування з лінійним управлінням, що забезпечують повністю автоматичну парковку як паралельно, так і перпендикулярно дорозі.

Дисплей BMW Head-Up.

 

Повноколірний дисплей BMW Head-Up проектує інформацію, що відноситься до поїздки, що дозволяє йому повністю зосередитися на водіння. Відображається така інформація, як поточна швидкість і, в залежності від обладнання, навігаційні вказівки, інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор відсутності обгіну, а також списки телефонів і розваг. Дисплей BMW Head-Up для BMW X3 M Competition та BMW X3 M також оснащені дисплеєм M (див. Зображення).

Система навігації Professional.

 

Навігаційна система Professional вкл. 10,25-дюймовий кольоровий РК-дисплей і радіо BMW Professional з DVD-приводом має більше 20 ГБ пам'яті, наприклад, для збереження аудіофайлів. Він управляється інтуїтивно через сенсорний контролер iDrive та сім функціональних закладок або, альтернативно, через сенсорний дисплей.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ АВТОМОБІЛІВ BMW X3 M

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X3 M(2):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW X3 M Competition(2):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 8.9
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 204

BMW X3 M40d:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6.8-6.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 179-176

Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html