Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Серійне виробництво BMW iX3 почнеться в кінці літа

Із задоволенням за кермом

Серійне виробництво BMW iX3 почнеться в кінці літа

Електромобіль BMW iX3 успішно пройшов омологаційні тести для ключових ринків і підготовлений до серійного виробництва. Перші автомобілі зійдуть з конвеєра в кінці літа, а клієнти зможуть отримати автомобіль до кінця 2020 року.

BMW Group продовжує дотримуватися стратегії електрифікації і запускає першу електричну модель під основним брендом BMW. Раніше електромобілі випускалися тільки під суббрендом BMW i. Виробляти BMW iX3 для всіх світових ринків буде спільне підприємство BMW Brilliance Automotive (BBA) в Китаї. З середини минулого року завод BBA Dadong готує передсерійні BMW iX3, зроблено понад 200 дослідних зразків.

«Вперше ми завершили процес омологації електромобіля в Європі та Китаї одночасно. Наша команда випробувачів впоралася з унікальним завданням, працюючи ефективно і з максимальною самовіддачею», – сказав керівник відділу розробки BMW iX3 Арно Келлер. За останні чотири тижні фахівці провели на передсерійних автомобілях 340 годин тестів і проїхали 7 700 км.

BMW iX3 виходить на ринок в момент збільшення попиту на електромобілі. Повністю електрична модель створена на базі успішного BMW X3 і поєднує універсальність, функціональність спортивного автомобіля і передові технології, що забезпечують задоволення від водіння при нульовому рівні викидів.

BMW iX3 буде першою моделлю концерну, доступною з усіма типами силової установки: бензинові та дизельні двигуни, підключаємий гібрид і повністю електричний варіант. Нова стратегія «Power of Choice/Сила вибору» передбачає подальше розширення лінійки моделей BMW, які можуть бути укомплектовані будь-яким типом двигуна.

BMW iX3 оснащується новою силовою установкою BMW eDrive п'ятого покоління. Вона набагато легше і компактніше попередників за рахунок об'єднання в одному вузлі електродвигуна, трансмісії і силової електроніки. Нові високовольтні акумулятори забезпечують запас ходу близько 440 км по циклу WLTP. BMW i4 та BMW iNEXT, які дебютують в 2021 році, також отримають BMW eDrive п'ятого покоління.

«Робота над передсерійним BMW iX3 йде за графіком – ми почнемо серійне виробництво в кінці літа. На заводі застосовуються найсучасніші технології, такі як використання високовольтної батареї і застосування штучного інтелекту для обліку деталей, – пояснює директор заводу Dadong Роберт Кюссел. – Ми виробляємо електромобіль BMW iX3 та BMW X3 з двигуном внутрішнього згоряння на одній виробничій лінії, що дозволяє досягти високої ефективності і гнучкості виробництва».