Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Спеціальна пропозиція на купівлю BMW X2

Із задоволенням за кермом

СМІЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ, ЯК І ВІН САМ.

BMW X2.

BMW X2 ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.

Абсолютно унікальний. Дуже винятковий. Новий BMW X2 робить свої спортивні амбіції цілком зрозумілими з першого погляду. BMW X2 слідує за своїм власним шляхом - і демонструє це. Його екстравертна форма в поєднанні з його динамічними контурами надає йому винятково спортивний характер купе. У той же час, його вражаючі пропорції та унікальний інноваційний дизайн забезпечують винятковий зовнішній вигляд. Одночасно з високоякісним інтер'єром та багатьма інноваційними технологіями, він є екстравертним протагоністом нової ери. Ідеально підходить для всіх, хто бажає вивчати нові напрямки.
 

Компанія «АВТ Баварія-Дніпропетровськ», офіційний дилер BMW в місті Дніпрі, пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW X2 за спеціальною ціною*.

Пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

Автомобілі в наявності:

BMW X2

BMW X2 xDrive18d

Ціна:1 624 119 грн.*

Спеціальна ціна: 1 359 430 грн.*

* Ціни визначені станом на 06.05.2021 згідно встановленого Продавцем на 06.05.2021 курсу гривні до ЄВРО рівного 33.29 грн. за 1 Євро.

Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектації, вартості, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів відділу продажу дилерського центру «АВТ Баварія-Дніпропетровськ».

* Пропозиція дійсна з 25.05.2020 до 31.07.2020.

Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Дилер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.