Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Звук від BMW Concept i4.

Із задоволенням за кермом

Звук від BMW Concept i4.

BMW IconicSounds Electric: звук концепту BMW i4 був створений спільно Гансом Ціммером і Ренцо Вітале.

Мюнхен. Характер Concept i4 є не тільки продуктом його дизайну, але і його далекоглядним звуковим профілем. Ганс Ціммер склав звук BMW Concept i4 разом зі звукорежисером BMW Ренцо Вітале під брендом BMW IconicSounds Electric. BMW IconicSounds Electric додасть електричним моделям BMW додаткову емоційну глибину, поєднуючи водія з персонажем транспортного засобу на іншому рівні за допомогою окремих тонів і звуків.

«Ренцо і я були натхненні об'єднати минуле і майбутнє BMW зі звуком для BMW Concept i4», - пояснює Циммер. «Ми сподіваємося, що звук, який ми створили, класичний, але дивовижний, з відчуттям легкості, відповідним для марки BMW». Звуковий репертуар BMW Concept i4 простягається від звуків водіння в режимі «Core» в режимі досвіду, до більш інтенсивних тонів «Sport». Акустичний супровід до відкриття дверей і при запуску автомобіля, також, є частиною її звукового ландшафту.

Звук від Hans Zimmer - стартовий сигнал для задоволення від водіння.

Ханс Циммер і Ренцо Вітале представили новий звук «старт/стоп» в студії Zimmer в Санта-Моніці в листопаді 2019 року. Готовий до водіння звук, для повністю електричних моделей BMW і гібридів BMW, в якості стандартної функції буде представлений у всьому світі с июля 2020 р. «Здатність створювати звук в наших автомобілях, дозволяє нам викликати позитивні емоції», - каже Вітале. «Новий звук« старт/стоп» призначений для того, щоб пробудити наснагу в зв'язку з перспективою електричного ведення, коли клієнт сідає в свій автомобіль і починає подорож».

BMW IconicSounds Electric.

Тиша систем електроприводу часто згадується, як головна перевага електричної мобільності. Однак у міру того, як розширюється вибір електрифікованих моделей, це також означає, що деяким драйверам не вистачає емоційної привабливості звуку. Йенс Тімер, старший віце-президент по клієнтам і бренду BMW: «Звук завжди відігравав важливу роль в емоційності наших автомобілів. Тепер ми піднімаємо радість задоволення від водіння на новий рівень, і особливо раді працювати з Хансом Ціммером над створенням нового здорового світу електричної мобільності в BMW. Результатом цієї співпраці стане наша перспективна звукова пропозиція для електромобілів: BMW IconicSounds Electric».

Звук приводу BMW Concept i4 - другий, розроблений для електромобілів BMW з Хансом Ціммером, після презентації електричного звуку для BMW Vision M NEXT на заході #NEXTGen в Мюнхені в червні 2019 року. «У нас є надзвичайна можливість повернути електричне водіння в BMW - особливий досвід за допомогою прекрасних звуків», - прокоментував Циммер в 2019 році. «Я отримую задоволення від спільної розробки композиції для майбутніх електричних BMW».