BMW z4 Родстер

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Новий BMW Z4 Родстер

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Відкриваєте дах і зникає обмеження на шляху до свободи та задоволення від водіння Вашого нового BMW Z4 Родстер. Він несе з собою відкритість, спортивність і безкомпромісність. Потужна динаміка рухів і прогресивний дизайн дозволяють Вам насолодитися безмежною свободою на дорозі під відкритим небом.

BMW Z4 Родстер M40i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 7,4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 169

ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW Z4 Родстер та його особливості.

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ.

ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ.

340 К.С.

6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo гарантує Вам приплив адреналіну. Він демонструє яскраво виражений спортивний стиль прилучення до почуття свободи: 340 к.с. розганяють Ваш BMW Z4 від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди.
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
Концепція автомобіля Z4 орієнтована на гнучкість і динаміку руху
Джос ван Ас (Jos van As), керівник відділу розробки підвісок.
РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

М’який дах BMW Z4 Родстер.

10 сек.

Під час їзди на швидкості до 50 км/год Ви можете домогтися більш захоплюючих вражень від водіння, відкриваючи елегантний м’який дах BMW Z4 Roadster. На відкриття/закриття даху витрачається всього 10 секунд.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СПОВНА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ.

BMW Z4 M40i First Edition.

BMW Z4 First Edition – символ унікальної свободи. Він не слідує трендам, самостійно прокладає нові шляхи. Ексклюзивним оздобленням лакофарбового покриття Frozen Orange металік підкреслені ефектні м’язисті вигини та вражаюча точність мови дизайну. Виразна сила, генетично притаманна класичному родстеру, постає на новому рівні. BMW Z4 First Edition створений як данина поваги, адресованої тим, хто прагне до індивідуального задоволення від водіння.
Ефектний.

Ефектний.

У вигляді BMW Z4 First Edition вчуваються спортивність і рішучість. Вони проявляються в шестикутних бі-світлодіодних фарах, які вперше отримали вертикальне розташування. Спрямованість фар в бік покликана звернути увагу на плоску низько розташовану подвійну решітку радіатора BMW сітчастої конструкції. Як і М-спортивні повітрозабірники, ці елементи візуально розширюють передню частину автомобіля. Перед нами – ексклюзивний спортивний талант, межі якого розкриваються на дорогах.

Захоплюючий.

Захоплюючий.

Задня частина BMW Z4 First Edition пройнята концентрованим динамізмом. Він проявляється в характерному задньому спойлері, який елегантно виділяється над поверхнею. У бічних лініях, які переходять через склепіння плечей, щоб досягти тонких світлодіодних задніх ліхтарів. Відчуття особливої спортивності вбачається в потужному випуску: поєднанні заднього фартуха аеродинамічного пакету M з дифузором і випускними трубами.

Естетичний.

Естетичний.

Задоволення від їзди на свіжому повітрі проявляється саме в такому вигляді. Характерний силует родстера BMW Z4 First Edition визначається довгим капотом, класичним м’яким верхом, короткими виступами. Спортивність профілю підкреслює мінімалістичний дизайн із чергуванням світлих і темних поверхонь. Найбільш ефектно динамічну форму представляють потужні бічні контури.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 148

BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 149

BMW Z4 Roadster M40i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 7.4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 169

На ілюстраціях показано додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW z4 Родстер в наявності ✅ Тест-драйв BMW z4 Родстер
✅ Прайс-лист на BMW z4 Родстер ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія