Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Надихайтеся з BMW Z4 Родстер

Із задоволенням за кермом

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

Новий BMW Z4 Родстер

Відкриваєте дах і зникає обмеження на шляху до свободи та задоволення від водіння Вашого нового BMW Z4 Родстер. Він несе з собою відкритість, спортивність і безкомпромісність. Потужна динаміка рухів і прогресивний дизайн дозволяють Вам насолодитися безмежною свободою на дорозі під відкритим небом.

 

BMW Z4 Родстер M40i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 7,4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 169

ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW Z4 Родстер і його особливості.

01

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

01

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

Зовнішній дизайн BMW Z4 Родстер.

Лідерство на будь-якій дорозі: динамічні й при цьому чисті плавні лінії кузова, атлетичний силует і покриття червоного кольору San Francisco «металік» забезпечують вражаючий вигляд BMW Z4 Roadster.

02

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

02

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

Дизайн салону BMW Z4 Roadster.

Стильне розташування: салон BMW Z4 Родстер визначається його чітким дизайном і навмисним використанням обраних декоративних елементів. Результатом є сучасна чудова якість і приємна відкрита атмосфера.

03

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

03

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

Концепція світлових приладів BMW Z4 Roadster.

Завдяки новому дизайну фар BMW Z4 Roadster виділяється в потоці автомобілів. Високоточна, повністю світлодіодна технологія поєднується з лаконічним дизайном, в якому денні ходові вогні та секція дальнього світла вперше розташовані вертикально. Нова інтерпретація спортивної естетики.

04

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

04

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

BMW Z4 Родстер: наступник легендарного BMW 507.

Два покоління, два шедеври: BMW Z4 Родстер продовжує історію автомобільної ікони: а саме BMW 507. До сьогоднішнього дня він залишається одним із найбільш легендарних і затребуваних спортивних автомобілів у світі. Що їх об’єднує? Абсолютно нефільтроване задоволення від водіння.

05

ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ.

340 К.С.

6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo гарантує Вам приплив адреналіну. Він демонструє яскраво виражений спортивний стиль прилучення до почуття свободи: 340 к.с. розганяють Ваш BMW Z4 від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди.

РОЗКРИЙТЕ СВОЇ АМБІЦІЇ.
Навести курсор и оставить в этом положении
ДИНАМІКА.
Навести курсор и оставить в этом положении
КЕРОВАНІСТЬ.
Навести курсор и оставить в этом положении
М'ЯКИЙ ВЕРХ.
Навести курсор и оставить в этом положении
« Концепція автомобіля Z4 орієнтована на гнучкість і динаміку руху »
Джос ван Ас (Jos van As), керівник відділу розробки підвісок.

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

М'який дах BMW Z4 Roadster.

10 сек.

Під час їзди на швидкості до 50 км/год Ви можете домогтися більш захоплюючих вражень від водіння, відкриваючи елегантний м’який дах BMW Z4 Roadster. На відкриття/закриття даху витрачається всього 10 секунд.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СПОВНА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ.

BMW Z4 M40i First Edition.

BMW Z4 First Edition – символ унікальної свободи. Він не слідує трендам, самостійно прокладає нові шляхи. Ексклюзивним оздобленням лакофарбового покриття Frozen Orange металік підкреслені ефектні м’язисті вигини та вражаюча точність мови дизайну. Виразна сила, генетично притаманна класичному родстеру, постає на новому рівні. BMW Z4 First Edition створений як данина поваги, адресованої тим, хто прагне до індивідуального задоволення від водіння.

Ефектний.

У вигляді BMW Z4 First Edition вчуваються спортивність і рішучість. Вони проявляються в шестикутних бі-світлодіодних фарах, які вперше отримали вертикальне розташування. Спрямованість фар в бік покликана звернути увагу на плоску низько розташовану подвійну решітку радіатора BMW сітчастої конструкції. Як і М-спортивні повітрозабірники, ці елементи візуально розширюють передню частину автомобіля. Перед нами – ексклюзивний спортивний талант, межі якого розкриваються на дорогах.

Захоплюючий.

Задня частина BMW Z4 First Edition пройнята концентрованим динамізмом. Він проявляється в характерному задньому спойлері, який елегантно виділяється над поверхнею. У бічних лініях, які переходять через склепіння плечей, щоб досягти тонких світлодіодних задніх ліхтарів. Відчуття особливої спортивності вбачається в потужному випуску: поєднанні заднього фартуха аеродинамічного пакету M з дифузором і випускними трубами.

Естетичний.

Задоволення від їзди на свіжому повітрі проявляється саме в такому вигляді. Характерний силует родстера BMW Z4 First Edition визначається довгим капотом, класичним м’яким верхом, короткими виступами. Спортивність профілю підкреслює мінімалістичний дизайн із чергуванням світлих і темних поверхонь. Найбільш ефектно динамічну форму представляють потужні бічні контури.

СИЛУЕТ РОДСТЕРА BMW Z4.