Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Динамічні характеристики BMW X3 2017

Із задоволенням за кермом

БЕЗМЕЖНИЙ –
АЖ ДО ФІНІШУ.

Динаміка руху та
ефективність BMW X3

В характері BMW X3 з дивовижною безкомпромісністю поєднуються динаміка та безпека. Автомобілем забезпечується максимальна комфортабельність руху та високий ступінь захищеності. Ані несприятливі умови, ані слизькі дороги не стануть перешкодою. Наявність високого крутного моменту, вражаючої тяги та маневреності доповнюють можливість отримати виключне задоволення від водіння. На BMW X3 водій закінчує рух зі своєї волі, а не тому, що закінчилася дорога.

 

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 193-188

НАДЗВИЧАЙНА
ПОТУЖНІСТЬ,
ДИНАМІКА ТА
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ.

6-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo нового покоління демонструють високу віддачу та зразкові показники витрати палива. Це стало можливим, оскільки застосовані новітні технології, на кшталт:
  • турбонагнітача зі змінною геометрією;
  • системи безпосереднього впорскування Common Rail.
Двигуном розвивається потужність понад 183 кВт (249 к.с.), а значення крутного моменту на піку досягає вражаючих 560 Нм.

УДОСКОНАЛЕНА
АЕРОДИНАМІКА.

Раціональне полегшення конструкції дозволило BMW X3 стати значно легше. А коефіцієнт аеродинамічного опору оптимізований завдяки грамотно застосованим заходам, що удосконалили аеродинаміку. Варто звернути особливу увагу на:
  • дизайн задньої частини;
  • оптимізацію зовнішніх дзеркал заднього виду до аеродинамічних вимог;
  • Air Curtain у передньому бампері;
  • активні повітряні заслінки радіатора. За незначної потреби в охолодженні заслінки закриті, що сприяє поліпшенню аеродинамічних характеристик.

ТЕХНІЧНІ ІННОВАЦІЇ
BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Завдяки BMW EfficientDynamics ефективність витрати кожного літра палива, що зросла, проявляється в:
  • більшій потужності;
  • паливній економічності, що підвищилася;
  • яскравості задоволення, що приноситься водінням.
Технічні інновації в автомобілі BMW знижують витрату палива та перетворюють його в символ динаміки в чистому вигляді.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб із базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html