Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Дизайн: BMW X3 2017

Із задоволенням за кермом

ПОТУЖНА ЕСТЕТИКА.

ДИЗАЙН НОВОГО BMW X3.

Киньте єдиний погляд. Цього буде достатньо, щоб переконатися, що яскравим дизайном BMW X3 заявляється особлива впевненість та незалежність на дорозі. Солідність представницького зовнішнього вигляду проявляється в гармонійних пропорціях, потужних контурах та екстремальному підкресленні ширини передньої та задньої частини кузова. Враження підтримується новим ексклюзивним оформленням інтер’єру. Будь-які запити клієнтів можуть бути задоволені, оскільки для нового BMW X3 пропонуються різнобічні лінії оздоблення.

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л/100 км (в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 193-188

ІДЕАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ПРОСТОРУ.

В адаптивних світлодіодних фарах об’єднані:
 • система управління дальнім світлом фар BMW Selective Beam;
 • система статичного освітлення поворотів;
 • адаптивні фари головного світла.
Яскравим світлом, близьким за спектром до денного, забезпечується оптимальна рівномірність освітлення дороги, що дозволяє водієві менше втомлюватися. Автоматичний розподіл світлового потоку пов’язаний зі швидкістю руху та кутом повороту кермового колеса. Навіть вночі ваш BMW виділяється серед інших автомобілів завдяки такому виразному елементу дизайну як чотири світлодіодних кільця.

ЗБЕРІГАЄ СПОКІЙ
НАВІТЬ ПІД ЧАС
БУРЕВІЮ.

Сучасний акустичний дизайн.

Розслаблена, спокійна атмосфера: істотно поліпшений акустичний комфорт робить салон BMW X3 ексклюзивною зоною спокою навіть при високих швидкостях руху. Високоякісне акустичне скління відчутно знижує шуми, що створюються потоком повітря під час руху автомобіля, а також інші зовнішні шуми.

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL.

Проявіть власну індивідуальність, використовуючи ексклюзивні можливості оздоблення.

Фарбування кузова BMW Individual.

Sunstone metallic
Колір BMW Individual Sunstone metallic розроблений спеціально для нового BMW X3. Інтенсивність сріблястого кольору з золотистим відливом визначається кутом падіння сонячного світла. Це стало можливим, оскільки до складу фарби включили спеціальні пігменти. Такий колір надає автомобілю особливу привабливість та вишуканість. Спортивна елегантність нового BMW X також підкреслюється опційними 21-дюймовими легкосплавними дисками BMW Individual V-spoke 726 I.

Повне шкіряне оздоблення BMW Individual дрібнозернистою шкірою Merino.

Для розширеного шкіряного оздоблення використовували дрібнозернисту шкіру Merino в кольорі:
 • «слонова кістка»;
 • «Тартуфо»;
 • «Червона Фіона/Чорний».
Видатну якість шкіри доповнює майстерне оздоблення деталей, на зразок прострічки в контрастному кольорі та рядка «Prisma», що використовується вперше.

Декоративні планки BMW Individual.

Чорний рояльний лак.
Глибокий блиск декоративних планок BMW Individual у виконанні «Чорний рояльний лак» захоплює. Салон нового BMW X наповнюється особливою елегантністю. Використання цього декоративного елемента, що гармонійно входить у будь-яку композицію інтер’єру, доповнить його унікальною прикрасою.

Накладки на пороги BMW Individual.

При вигляді накладок на пороги BMW Individual серце радісно б’ється, передчуваючи надзвичайне задоволення, яке настане після відкриття дверей автомобіля. Для виготовлення використаний високоякісний алюміній. Накладки прикрасили написом «BMW Individual», яка пояснює особливість походження.

Легкосплавні колісні диски BMW Individual.

Екстер’єр нового BMW X3 привертає вражаючими акцентами, що створюються 21-дюймовими колісними дисками BMW Individual V-spoke 726 I. Їх вирізняють:
 • спортивний та елегантний дизайн у кольорі «Orbit Grey»;
 • шліфована поверхня;
 • нанесення витонченого лазерного гравіювання «BMW Individual» на одну зі спиць.

ВАС ЧЕКАЮТЬ НОВІ ПРИГОДИ ЗІ SPECIALIZED ДЛЯ BMW E-BIKE.

BMW X3 обзавівся однодумцем, SPECIALIZED для BMW e-bike, готовим до нових викликів. У спортивному е-гірському велосипеді двигун та акумулятор повністю інтегрували в раму. У спортивному велосипеді:
 • три різних режими їзди. Вони охоплюють значний діапазон висот та дозволяють проходити навіть екстремальні підйоми та схили;
 • спеціально розроблена програма SPECIALIZED Mission Control. Вона використовується для раціонального планування маршрутів, що дозволяє зберегти заряд акумулятора на всю поїздку.
Щоб спростити зарядку акумулятора, спеціально розроблений зарядний кабель у BMW X3.
Будь-який рельєф не стане перешкодою, щоб здійснювати веселі та комфортні подорожі.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ НОВОГО BMW X3.

Асортимент аксесуарів для нового BMW X3 неперевершено різноманітний. З його допомогою ви зможете:
 • підкреслити спортивність характеру;
 • розмістити більше багажу;
 • скористатися численними практичними функціями.
Оригінальні аксесуари BMW підкреслять властивий вам стиль життя. Серед високоякісного асортименту ви знайдете все необхідне, включаючи:
 • місткі верхні багажні бокси;
 • ефектні колісні диски;
 • підлогові килимки;
 • стильні велосипедні багажники.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб із базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html