Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Особливості М комплектації в BMW X3

Із задоволенням за кермом

ВИЩА СТУПІНЬ СВОБОДИ.

BMW X3 M40i.

Відчуйте прилив адреналіну. При вражаючій потужності 360 к.с. та унікальній генетиці сімейства M Performance BMW X3 M40i розширює межі можливого. Динаміка викликає захоплення, щодо точності керування та виключній стійкості руху будь-якими поверхнями автомобіль безперечно лідирує в своєму класі.

 

 

BMW X3 M40i:
Витрата палива л/100 км (змішаний цикл): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 193-188

СПЛЕСК
АДРЕНАЛІНУ.

BMW X3 асоціюється з безкомпромісною потужністю та чистим прискоренням. З рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M Performance TwinPower Turbo BMW X3 M40i розгін автомобіля з 0 до 100 км/год виконується за 4,8-4,9 секунд. З максимальним крутним моментом у 500 Нм та прямим відгуком двигуна вам гарантоване отримання нового досвіду водіння та підвищення рівня адреналіну.

360 К.С.

У BMW X3 M40i поєднуються різноманітні якості, що визначаються його високотехнологічним характером. Поставлена мета, досягнення максимального використання вражаючої потужності двигуна, що становить 360 к.с., впевнено та динамічно реалізується на будь-якому дорожньому покритті. Цьому служать:
  • виключно точна взаємодія спеціально налаштованого кермового керування та підвіски;
  • інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive.
BMW X3 M40i незмінно не помічає меж, що зупиняють інших. Він впевнено просувається вперед.

ПОТУЖНІСТЬ, ДИНАМІКА ТА
МАНЕВРЕНІСТЬ.

Водій за кермом BMW X3 M40i отримує неймовірне задоволення від відчуття потужності, найвищої динаміки та маневреності, що виявляються під час керування автомобілем. BMW X3 M40i під силу будь-який виклик. Розробку всіх його компонентів здійснювали, враховуючи вимоги досягти високої динаміки. Як би не складалися дорожні умови, вражаючі можливості двигуна впевнено реалізуються завдяки:
  • блискучим характеристикам кермового керування;
  • спортивному налаштуванню підвіски M Sport;
  • виключно динамічному повному приводу.
Виникла необхідність – миттєва зупинка автомобіля забезпечується спортивними гальмами М.
Час особисто переконатися в найвищій точності кермового керування та вражаючій тязі.

ЕФЕКТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

Для автомобілів M Performance використаний виключно характерний колір «Сірий Церій». Завдяки цьому BMW X3 M40i справляє враження моментально. Не можна не звернути уваги на імпозантну передню частину, де виділяються виразна подвійна решітка радіатора кольору «Сірий Церій» та збільшені повітрозабірники. Енергійність вигляду задньої частини автомобіля надає оздоблення випускних патрубків чорним хромом. Доповнюється ефектність зовнішнього вигляду контрастними корпусами зовнішніх дзеркал заднього виду та ексклюзивними 21" легкосплавними дисками M Double-spoke 718 M.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ BMW X3 M40i.

У салоні BMW X3 M40i відчувається безкомпромісна динаміка автомобіля. Відкриваючи двері, зупиняєш погляд на ексклюзивних накладках на пороги. На них нанесене позначення моделі BMW X3 M40i, щоб засвідчити спортивний генотип автомобіля. Орієнтованість кокпіта на водія виражається в ергономічному розташуванні основних органів управління. Вони завжди знаходяться у водія під рукою. Виведення найбільш важливої для руху інформації здійснюється ультрасучасною комбінацією приладів, на яких нанесене цифрове позначення моделі. Для оббивки спортивних сидінь використана високоякісна шкіра кольору «Коньяк». Вони елегантно виглядають та вирізняються досконалою ергономікою.

БЕЗПЕРЕСТАННЕ
ЗАДОВОЛЕННЯ
ВІД ВОДІННЯ.

Для автомобілів M Performance характерний відточений дизайн, велич стилю та висока атлетичність. Їх потужний привод демонструє високу віддачу, властиву кожній серії моделей. Автомобілями M Performance забезпечується захоплююча провідна динаміка, що поєднується з незмінним комфортом. Перебуваючи за кермом, ви гарантовано отримуєте неймовірне задоволення.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб із базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html