Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Системи допомоги водієві для вашого BMW X3 2017

Із задоволенням за кермом

БЕЗДОГАННИЙ ЗВ'ЯЗОК.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ В НОВОМУ BMW X3.

Поїздка – не причина обірвати звичні зв’язки з навколишнім світом. Ексклюзивні сервіси та розумні програми дозволяють приймати та відправляти, використовуючи також електронну пошту. У своєму класі BMW X3 задає стандарти рівня комунікації та комфорту. Інноваційною системою управління гарантовано підтримку постійного ідеального зв’язку водія з автомобілем. Перебування за кермом пов’язане з винятковим задоволенням. Автомобіль зорієнтований на задоволення потреб водія та впровадження принципів автономного водіння.

Ультрасучасними системами допомоги водієві забезпечене досягнення нового найвищого рівня безпеки та значне зниження навантаження на водія. Це дозволяє вам отримувати незрівнянне задоволення за кермом.

ОГЛЯД ОСНОВНИХ ПАРАМЕТРІВ.

Сучасна концепція керування.

Нову концепцію керування в BMW X3 характеризує виняткова інтуїтивність. Зручне розташування органів управління, мінімальність відстані до них сприяють підвищенню задоволення від водіння, виводячи його на новий рівень. Окремі функції можна задіяти, використовуючи:
 • інтелектуальну систему голосового управління BMW;
 • систему управління жестами BMW;
 • сенсорний дисплей керування.
Робите кілька рухів рукою над центральною консоллю, приймаючи/відхиляючи виклики або керуючи навігаційною системою.

Повноколірний проекційний дисплей BMW.

Повноколірним проекційним дисплеєм BMW відображається важлива для водія інформація. Ознайомлення з нею не відволікає від контролю над рухом, оскільки безпосередньо в полі зору виявляються відомості, що відносяться до:
 • поточної швидкості;
 • вказівок навігаційної системи;
 • обмеження швидкості, включаючи повідомлення про заборону обгону;
 • списків телефонів;
 • даних розважальної системи.

Багатофункціональний контрольний дисплей.

Щоб ефективно відображати параметри руху автомобіля, застосований багатофункціональний контрольний дисплей. Технологія Black Panel та діагональ екрану 12" дозволяють виконати відображення на приладовій панелі, використовуючи різні кольори та графіку трьох режимів руху та їх функцій:
 • ECO PRO;
 • COMFORT;
 • SPORT.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW Connected Drive.

Наявність персонального помічника в особі BMW ConnectedDrive допоможе водієві своєчасно та без зайвих зусиль дістатися до наміченого пункту. При цьому, де б не знаходився автомобіль, зв’язок із ним буде підтримуватися як ніколи надійно.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 в редакції, яка застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб із базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html