Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Дізнайтеся більше про BMW X5

Із задоволенням за кермом
BMW X5.

ВКАЗУЄ ШЛЯХ.

BMW X5.

Третє покоління BMW X5 знову виходить за рамки встановлених ним стандартів: цей спортивно-активний автомобіль (SAV) завжди привносить елемент ексклюзивності там, де пред'являються особливі вимоги. Цьому сприяє безліч технологій, що дозволяють підняти економічність, динаміку, комфорт і універсальність на абсолютно новий рівень - навіть в умовах бездоріжжя.

Технічні характеристики

Ціни і комплектація

Номінальна потужність, кВт (к. С.) При об / хв (50i)

330 (450)/5,500–6,000

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (50i)

9.7–9.6

Викид CO2 в змішаному циклі, г / км (50i)

226–224

Місткість багажного відділення

650–1,870

ДІЗНАЙТЕСЯ ВСЕ ПРО BMW X5.

Динамічні характеристики. 

Динаміка BMW X5 приносить задоволення в кожній поїздці, при кожному маневрі, на будь-якій швидкості. Системи допомоги водієві забезпечують чудовий контакт з дорогою в крутих поворотах, на крутих спусках, при високій швидкості.

Дізнайтесь більше

Комфорт.

Задоволення за кермом - це і питання комфорту: зручно розташувавшись на сидінні BMW X5, ви прекрасно проведете час в дорозі, насолоджуючись улюбленою музикою та іншими розвагами.

Дізнайтесь більше

Дизайн. 

Сильний характер розпізнається відразу: BMW X5 підкорює вже одним своїм виглядом раз і назавжди. Якісна обробка салону перетворює кожен кілометр в задоволення. Висока посадка на сидінні дозволяє добре оглядати дорогу. Вишукані матеріали радують погляд.

Дізнайтесь більше

330 КВТ.

Найпотужніший з пропонованих двигунів є 8-циліндровий агрегат TwinPower Turbo з безпосереднім уприскуванням бензину, оснащений двома паралельними турбонагнітачами, системою Valvetronic і функцією подвійний VANOS. У діапазоні від 2000 до 4500 об / хв він розвиває максимальний крутний момент в 650 Н · м. Двигун потужністю 330 кВт (450 л. С.) Розганяє автомобіль з місця до 100 км / год за 4,9 секунди. Завдяки безпосередньому упорскуванню бензин розподіляється в камерах згоряння максимально ефективно, що сприяє низьким значеннями витрати палива (від 9,7 до 9,6 л / 100 км) і викиду CO2 (від 226 до 224 г / км).

Дізнайтеся все про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики