Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Комфорт і універсальність в BMW X5

Із задоволенням за кермом

ЗА ВАШИМИ МІРКАМИ.

Комфорт в BMW X5.

Задоволення за кермом — це і питання комфорту: зручно розташувавшись на сидінні BMW X5, ви прекрасно проведете час в дорозі, насолоджуючись улюбленою музикою та іншими розвагами.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Простір в салоні і в багажнику: BMW X5 дозволяє максимально вигідно використовувати доступний простір. Тому перевезення важкого або громіздкого вантажу не буде проблемою.
Функціональність характерна для BMW X5 і всередині, і зовні. Приклад — двосекційна двері багажного відділення. Піднявши верхню секцію дверей, ви можете швидко покласти або дістати невеликі, легкі предмети. Нижня секція при відкриванні утворює рівну платформу для навантаження важких речей.
Тягово-зчіпний пристрій дозволяє приєднати причіп загальною масою в 2,7-3,5 т (в залежності від встановленого двигуна). Система контролю курсової стійкості причепа розпізнає небезпечні виляння і гальмуючим впливом стабілізується весь автопоїзд.
Простір салону може використовуватися гранично гнучко. Задні сидіння складаються в співвідношенні 40:20:40, збільшуючи вантажний простір. Для перевезення дрібних предметів пропонується опціональний пакет місць зберігання, в який серед іншого входять сітка для багажного відділення і лоток під підлогою багажника.

КОМФОРТ.

Фактор зручності з великої літери: комфорт і функціональність в BMW X5.

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND.

Акустична система Bang & Olufsen High End Surround Sound оснащена новою системою обробки сигналу Dirac Dimensions, що створює об'ємне звучання.
Система має 16 динаміків сумарною потужністю 1200 Вт, в тому числі автоматично висувається центральний динамік на приладовій панелі. Цей середньочастотний динамік грає роль акустичної лінзи. Він забезпечує високу якість звучання на всіх посадочних місцях автомобіля.
Існують два варіанти настройки: Studio (максимально автентичне звучання) або Expanded (суб'єктивне розширення обсягу). Підсвічування динаміків сприяє аудіовізуального враженню.
Акустична система Bang & Olufsen High End Surround Sound доступна тільки в поєднанні з ТВ-тюнером або з навігаційною системою Professional.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектний показ характерних для BMW круглих інструментів.
Завдяки відображенню взаємозалежної інформації він допомагає водієві сконцентруватися на головному — на водінні.
Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі в різному кольорі і графіку для кожного з трьох режимів — Comfort, ECO PRO і Sport. На відміну від режиму Comfort в режимі ECO PRO домінують блакитні кольори, а нова індикація Efficient-Dynamics і бонусних кілометрів допомагає вибрати водієві енергоефективний стиль водіння. У режимі Sport домінують червоні тони. Індикація швидкості, оборотів і обраної передачі набуває виразний цифровий вигляд.
На багатофункціональний дисплей виводяться також навігаційні дані, вказівки прогнозує асистента, телефонні списки і плейлисти.

СИДІННЯ.

У BMW X5 сидіння відрізняються високою посадкою, а в задньому ряду - ще і функціональною гнучкістю.
Для водія і переднього пасажира в якості опції пропонуються сидіння підвищеної комфортності. У них за допомогою електроприводів додатково регулюються: верхня частини спинки, ширина спинки, підколінної опора і висота підголівника.
Задні сидіння складаються в співвідношенні 40:20:40. При цьому місткість багажника збільшується до максимальних 1870 л.
Задні сидіння підвищеної комфортності (опція) мають високоякісну оббивку і багатопозиційна регулювання. Наприклад, можна вибрати один з декількох кутів нахилу спинок задніх сидінь. Комфортні сидіння можна зрушувати на 80 мм вперед і назад в співвідношенні 60:40. Це дозволяє збільшити простір в колінах або місткість багажника. Спинка заднього сидіння опускається повністю в співвідношенні 40:20:40.
Ще функціональніша салон робить третій ряд сидінь. Він складається з окремо регульованих сидінь, повернутих по ходу руху.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА PROFESSIONAL В ЗАДНЬОЇ ЧАСТИНИ САЛОНУ.

Кращі розваги.

Пасажирам задніх сидінь BMW X5 не доведеться нудьгувати в дорозі, якщо автомобіль оснащений опціональною розважальною системою Professional.
Вона складається з DVD-приводу і двох регульованих по нахилу кольорових дисплеїв з діагоналлю 9,2 дюйма. Залежно від комплектації системи пасажири на задніх сидіннях можуть користуватися функціями ТВ, радіо, DVD-чейнджером, навігатора (незалежно від водія) і доступу в інтернет (при наявності пакету ConnectedDrive). Передбачена можливість підключення MP3-плеєрів та ігрових консолей. Щоб не відволікати водія, слухати музику на задніх сидіннях можна через бездротові навушники.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Адаптований до ваших потреб пакет сервісного обслуговування.

Купуючи пакет послуг BMW Service Inclusive, ви робите перший крок до безмежного задоволення за кермом. Тому що в нього входять всі необхідні роботи з технічного обслуговування автомобіля.
В рамках обумовленого терміну або пробігу ваш BMW отримує технічну підтримку в необхідному обсязі. По всьому світу. У пакет входять наступні послуги: ТО за регламентом Oilservice з долівкою масла (умова: регулярне проходження ТО за регламентом Oilservice в авторизованому сервісному центрі BMW), заміна мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра, свічок запалювання та гальмівної рідини, огляд автомобіля і інші роботи по ТО згідно сервісній книжці.