Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Дизайн: BMW X5

Із задоволенням за кермом

ПОТУЖНИЙ І ВИРАЗНИЙ.

Дизайн BMW X5.

Сильний характер розпізнається відразу: BMW X5 підкорює вже одним своїм виглядом раз і назавжди. Якісна обробка салону перетворює кожен кілометр в задоволення. Висока посадка на сидінні дозволяє добре оглядати дорогу. Вишукані матеріали радують погляд.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Динамічні, вертикально орієнтовані пропорції BMW X5 з першого погляду видають в ньому представника сімейства X. І все ж кілька нових деталей ще більше підкреслюють впевнений вигляд і функціональність автомобіля.
Важлива роль відводиться в дизайні аеродинаміці. Завдяки ефектним елементів досягається бездоганне поєднання форми і функціональності: великі повітрозабірники, повітряна завіса в передньому фартусі і нові повітряні зазори Air Breather в арках передніх коліс не тільки підкреслюють спортивний характер BMW X5, але і сприяє зменшенню значень витрати палива і викиду CO2.

Задня частина кузова теж має таку форму, яка надає автомобілю відмінну аеродинаміку. Ветроотражателі на задніх стійках роблять автомобіль візуально ширше і підвищують обтічність кузова.
Плоска широка радіаторна решітка робить BMW X5 імпозантним і атлетичним. Решітка і фари утворюють єдиний візуальний елемент, що підкреслює ширину автомобіля. Маленьке відстань між передньою стійкою кузова і переднім мостом підкреслює повнопривідну компоновку.

ДИЗАЙН.

Гармонійне поєднання потужності, динаміки,
впевненою спортивності і
ексклюзивної елегантності характеризує дизайн BMW X5.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Високоякісна шкіра, благородна обробка, ефектна декоративна підсвітка і максимальний простір роблять салон BMW X5 по-справжньому ексклюзивним.

Елегантна і комфортна атмосфера

Дизайн кузова додає BMW X5 авторитетність і значимість, тоді як його салон витриманий в елегантному стилі. Горизонтальні лінії і контрастні елементи підсилюють відчуття простору. Першокласні матеріали облицювальних панелей, м'якої оббивки і декоративних планок створюють в поєднанні з ефектною декоративним підсвічуванням неповторну атмосферу.

Добре осяжний кокпіт

Важливу роль в інтер'єрі нового BMW X5 відіграє зручність. Висока посадка, характерна для автомобілів BMW X, забезпечує найкращий огляд. Всі органи управління, включаючи новий сенсорний контролер iDrive, опциональную навігаційну систему Professional і новий дисплей управління, орієнтовані на водія. Внутрішнє дзеркало заднього виду з серійної функцією автоматичного затемнення теж сприяє безпеці та комфорту.

АТМОСФЕРА.

Як тільки сідаєш в BMW X5, відразу розумієш: справжнє досконалість - це сума всіх складових. Просторий і розкішний салон підкуповує ретельно підібраними дорогими матеріалами першокласної обробки.
Вишукана шкіра і елегантні декоративні елементи в поєднанні з фоновим підсвічуванням опционального пакета освітлення створюють неповторну атмосферу.
Опціональні передні сидіння підвищеної комфортності з електроприводами регулювання роблять далекі поїздки менш нудними. Високоякісний дисплей управління і опціональна акустична система Bang & Olufsen High End Surround Sound перетворюють будь-яку поїздку на BMW X5 в задоволення.

ДИЗАЙН ОСВІТЛЕННЯ.

Світлодіодні джерела світла, що застосовуються в зовнішніх та внутрішніх світлових приладах автомобіля, додатково підвищують комфорт.
Для фонового освітлення салону передбачені дев'ять різних сценаріїв. Приємне поєднання розсіяного і прямого освітлення робить салон ще затишніше. Світильники з трибарвними світлодіодами (білими, помаранчевими, блакитними) розташовані в відділенні передній центральній консолі, в кишенях дверей і в дверних отворах. Інші світлодіодні джерела світла перебувають в косметичних дзеркалах, в просторі для ніг спереду і ззаду, на стелі, в спинках передніх сидінь, в декоративній планці.
Для освітлення простору навколо автомобіля передбачені світлодіодні джерела світла в зовнішніх дверних ручках, в корпусах зовнішніх дзеркал і в двері багажного відділення.

АДАПТИВНІ СВІТОДІОДНІ ФАРИ.

Адаптивні світлодіодні фари мають близьку до денного світла колірну температуру. Розподіл світла автоматично підлаштовується у них під швидкість руху автомобіля і поворот керованих коліс.
До складу адаптивних світлодіодних фар входять: акцентні лампа, світлодіодні кільця, ближнє світло, не осліплюють система управління дальнім світлом BMW Selective Beam, світлодіодні протитуманні фари, додаткове освітлення поворотів, покажчики повороту, постійний ближнє світло, адаптивне освітлення поворотів з варіативним управлінням світлом. Всі без винятку функції - світлодіодні.
Розподіл світла автоматично підлаштовується під швидкість руху автомобіля і поворот керованих коліс. Близький до денного світло оптимально і рівномірно освітлює дорогу, покращуючи видимість і зменшуючи стомлюваність в темний час доби. Чотири світлодіодних кільця в фарах роблять автомобіль впізнаваним і вдень, і вночі.