Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Системи допомоги водієві для вашого BMW X5

Із задоволенням за кермом

РОЗУМНІ ПОПУТНИКИ.

BMW ConnectedDrive системи допомоги водієві в BMW X5.

Важко знайти супутника краще. Всі системи допомоги водієві переслідують одну мету: допомогти благополучно дістатися до місця і зробити дорогу якомога менше стомлюючої.

АСИСТЕНТ ПРИ РУСІ В ПРОБКАХ.

Допомога водієві.

При русі по автомагістралі зі швидкістю нижче 60 км/год асистент підтримує необхідну дистанцію і навіть підрулює автомобілем.
Асистент зменшує стомлюваність водія при монотонному русі на загачених автомагістралях і шосе. Система дозволяє в щільному транспортному потоці, де швидкість руху не перевищує 60 км/год, «плисти за течією», що робить перебування в дорожньому заторі менш виснажливим. Вона автоматично підтримує потрібну дистанцію, регулює швидкість, аж до повної зупинки і, якщо потрібно, активно підрулює автомобіль. Автомобіль продовжує сам триматися свого ряду, поки водій тримає кермо хоча б однією рукою.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє менше відволікатися від ситуації на дорозі.
Перелік проецируемих даних залежить від оснащення автомобіля і може включати в себе інформацію навігаційної системи, індикатор обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін, а також повідомлення бортової системи діагностики. Можливо відображення даних, що надходять від інформаційно-розважальних систем (наприклад, записи телефонної книги, списки викликів, назви композицій, радіостанції).
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проекція має максимально ергономічне розташування на лобовому склі з можливістю індивідуальної настройки. Крізь поляризовані сонцезахисні окуляри повноколірний проекційний дисплей BMW видно не повністю.
Яскравість зображення автоматично підлаштовується до умов освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими. Яскравість можна змінити в меню iDrive. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Ваш шлях до мети стає коротшим і простіше — навігаційна система Professional останнього покоління забезпечує вагомі переваги, вказує дорогу і допомагає заощадити паливо. Нова навігаційна система Professional має великий дисплей з високою роздільною здатністю, що гарантує чудову читаність і чіткість. Функція «Швидкий запуск» забезпечує перехід системи в стан готовності за 10 секунд. При введенні даних відсутні затримки.
Зручніше систему роблять 3D-карти з поліпшеним веденням до мети і великий обсяг пам'яті на жорсткому диску. Навігаційна система Professional також грає важливу роль з точки зору паливної економічності: грунтуючись на навігаційних даних, режим ECO PRO визначає моменти, коли вам слід послабити натискання на педаль акселератора, щоб перейти на швидкість, при якій витрачається мінімум палива.

СЕНСОРНИЙ КОНТРОЛЛЕР iDRIVE.

Сенсорний контролер iDrive дозволяє комфортно управляти системою iDrive однією рукою. Завдяки сенсорної панелі, інтегрованої в контролер, ви, наприклад, легко зможете ввести в навігаційну систему дані про пункт призначення за допомогою рукописного введення.
Контролер забезпечує доступ до широкого набору функцій і параметрів, а також зручну прокручування списків. Контролер інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Водії по достоїнству оцінять сенсорне управління, оскільки воно практично не відволікає увагу від водіння. Всі команди, що вводяться з контролера, наочно відображаються на дисплеї управління.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW З ДИНАМІЧНИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ.

Відмінна видимість в темний час доби: Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування розпізнає людей і великих тварин на великій відстані і висвічує їх.
Теплова камера, розташована в радіаторних гратах, розпізнає людей і тварин, передаючи відповідне зображення на дисплей управління. Інтелектуальна система раннього попередження з яскравим «прожектором»: як тільки інфрачервона камера виявляє пішохода або велика тварина на шляху проходження, система направляє у відповідну точку два окремо керованих осліплюють динамічних джерела світла. Таким чином, водій і пішохід отримують високоефективне попередження про потенційну небезпеку.
При виведенні теплового зображення на багатофункціональний дисплей або на проекційний дисплей BMW подаються додаткові попередження. У разі високого ризику подається звуковий сигнал і гальмівна система приводиться в стан максимальної готовності. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування — інновація BMW ConnectedDrive.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ.

Нове покоління зручної системи допомоги при парковці.

Паркувальний асистент полегшує паралельну парковку автомобіля. Він керує автомобілем, а водій контролює процес, стежачи за безпекою. Автоматичний паркувальний асистент BMW робить парковку простий, як ніколи. Система сама включає передачі переднього і заднього ходу, підрулює, додає газ, гальмує. Водієві залишається тільки включити покажчики повороту і утримувати до завершення процесу клавішу PDC. А також спостерігати за навколишнім оточенням, в чому йому допомагає камера заднього виду. Після закінчення маневру система переводить коробку передач в положення парковки (P). При русі зі швидкістю до 35 км/год на відстані не більше 1,5 м від узбіччя система виявляє за допомогою ультразвукових датчиків відповідні паркувальні місця і показує їх на дисплеї управління.

СИСТЕМИ НА БАЗІ ВІДЕОКАМЕР.

Повний огляд: інтегровані відеокамери покращують огляд при виїзді на перехрестя і в інших погано розглянутих ситуаціях.

Панорамний огляд

Паркувальний асистент полегшує паралельну парковку автомобіля. Він керує автомобілем, а водій контролює процес, стежачи за безпекою. Автоматичний паркувальний асистент BMW робить парковку простий, як ніколи. Система сама включає передачі переднього і заднього ходу, підрулює, додає газ, гальмує. Водієві залишається тільки включити покажчики повороту і утримувати до завершення процесу клавішу PDC. А також спостерігати за навколишнім оточенням, в чому йому допомагає камера заднього виду. Після закінчення маневру система переводить коробку передач в положення парковки (P). При русі зі швидкістю до 35 км / год на відстані не більше 1,5 м від узбіччя система виявляє за допомогою ультразвукових датчиків відповідні паркувальні місця і показує їх на дисплеї управління.

Бічний огляд

Функція бокового огляду корисна, наприклад, на погано розглянутих перехрестях. Встановлена на решітці радіатора камера знімає те, що відбувається з боків автомобіля і передає зображення на дисплей управління. Це дозволяє завчасно виявляти наближаються транспортні засоби та правильно на них реагувати.

Відеокамера заднього виду

При маневруванні та паркування на дисплей управління виводиться зображення з камери заднього виду. Відеокамера покращує огляд при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості до 20 км/год. Інтерактивні лінії дозволяють оцінити запас простору на обраному паркувальному місці. Кольорова розмітка на дисплеї управління спрощується парковку. При використанні тягово-зчіпного пристрою камера заднього виду полегшує процес стиковки з причепом за рахунок наявності зручної функції збільшення зображення.
Також є можливість вибору і активації одного з трьох варіантів огляду — камера заднього виду, круговий огляд і бічний огляд. Вибране зображення виводиться на дисплей управління.

НЕОСЛІПЛЮЮЧА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ BMW SELECTIVE BEAM.

Неосліплююча система автоматичного управління дальнім світлом робить водіння в темний час доби менш стомлюючим для водія і безпечнішим. Ця функція забезпечує найкращу видимість в темний час доби, не засліплюючи інших водіїв.
Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Довжина освітлюваної ділянки може перевищувати 400 м, що дозволяє швидше розпізнати небезпеку, а також допомагає дотримуватися обраної смуги руху.