Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Сервіси та додатки для вашого BMW X5

Із задоволенням за кермом

ПОЄДНАННЯ ПРИЄМНОГО І ПРАКТИЧНОГО.

BMW ConnectedDrive сервіси і додатки в BMW X5.

Залишатися в курсі всього, що відбувається, перебуваючи в дорозі, дозволяє великий вибір сервісів і додатків, що постачають водія BMW X5 всією необхідною інформацією.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку і роботі з офісними додатками. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатків для смартфонів, наприклад BMW Connected.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Бажаєте приміряти на себе роль людини, що має особистого секретаря? Тепер у вас є така можливість Відчуйте абсолютно особливий рівень обслуговування — з консьєрж-сервісом BMW ConnectedDrive.
Натисканням кнопки ви з'єднуєтеся зі співробітником контактного центру BMW, який на час поїздки візьме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і при необхідності передасть потрібну адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Він може навіть замовити для вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Музика для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: з розважальною онлайн-системою в автомобілі BMW X5 можна отримати прямий і необмежений доступ до більш ніж 12 мільйонам записів. І для цього не потрібні обхідні шляхи у вигляді інших пристроїв, наприклад - смартфонів.
Тут знайдеться музика на будь-який смак. З розважальної онлайн-системою ви маєте можливість створити власний аккаунт у відповідного провайдера BMW, наприклад — у Napster.
Музика буде з вами не тільки в автомобілі: користуватися аккаунтом ви зможете також зі свого смартфона або будь-якого іншого підтримуваного пристрою. І це — без додаткової плати в шести країнах Європи: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Голландії та Іспанії. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу.
Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до 500 метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Дистанційне керування автомобілем дозволяє дистанційно керувати різними функціями автомобіля.
наприклад, регулювати автономну систему опалення або включати і вимикати різні функції за допомогою програми «My BMW Remote». Ви також можете передавати в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою «Online-search powered by Google™». Крім того, можна відобразити місце розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Щоб дистанційно замкнути або відімкнути автомобіль, достатньо зателефонувати до контакт-центру BMW. Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive і автономна система опалення, а також активація послуг на порталі для клієнтів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.
У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події.
Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

ІНТЕРНЕТ.

Опція «Інтернет» дозволяє виводити на дисплей управління в автомобілі BMW сторінки інтернет-сайтів. Введення адреси здійснюється простим і зручним чином через контролер iDrive або через список обраного.
З безлімітним тарифом за користування інтернетом ви можете виходити в мережу прямо зі свого BMW в межах домашнього регіону (без роумінгу). Користуватися інтернетом з дисплея управління можна при швидкості руху до 7 км / год.
Необхідною умовою для користування є пакет послуг BMW ConnectedDrive.