Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Особливості М комплектації в BMW X4

Із задоволенням за кермом

ВИКОНАННЯ В ДЕТАЛЯХ.

Рішуче новий BMW X4 M40i.

Максимальна продуктивність досягається за рахунок уваги до кожної дрібної деталі. Тому продуктивність та маневреність нового BMW X4 M40i дозволять вам із честю виходити з важких ситуацій, що складаються під час водіння. Головні ролі при цьому відводяться:
 • 6-циліндровому бензиновому двигуну M Performance TwinPower Turbo потужністю 353 к.с. (260 кВт) та максимальним крутним моментом 500 Нм;
 • інноваційній легкій конструкції;
 • підвісці Adaptive M.

BMW X4 M40i(2)(3):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 210

СПОЙЛЕР COMPETITION.

6-циліндровий бензиновий двигун
M Performance TwinPower Turbo.

Суперникам буде вкрай складно конкурувати з вами. Адже 6-циліндровому бензиновому двигуну M Performance TwinPower Turbo потужністю 354 к.с. (260 кВт) додали:
 • турбонагнітач із подвійним прокручуванням;
 • повністю регульований клапан Valvetronic;
 • високоточне пряме впорскування під високим тиском.
Це забезпечує досягнення максимального крутного моменту в 500 Нм та прискорення від 0 до 100 км/год за 4,8 секунд. Ваша перевага під час змагань стане значною.

500 НМ

та 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує виняткове прискорення.

PERFORMANCE ПЕРФЕКЦІОНІСТ.

Динамічні характеристики BMW X4 M40i.

До нових викликів потрібно готуватися всебічно. Тому BMW X4 M40i демонструє найкращу форму, встановлюючи нові стандарти для свого класу:
 • особливо точною підвіскою M Sport та регульованим спортивним кермовим керуванням забезпечується надзвичайна точність водіння;
 • гальмами M Sport у базовій комплектації, системою повного приводу BMW xDrive та диференціалом M Sport збільшується функціональність бічних та поздовжніх динамічних властивостей автомобіля.
Регульована підвіска Adaptive M

Підвіску Adaptive M можна відрегулювати, використовуючи електроніку, якщо змінилися дорожнє покриття та умови руху. Система керування водінням також дозволяє водієві відрегулювати характеристики підвіски відповідно до кращого стилю водіння. Можна обирати як комфортний, так і більш спортивний, такий, що вимагає помітно більшого рухомого звернення.

Спортивне кермове керування Variable з Servotronic
Зі спортивним кермовим керуванням Variable з Servotronic досягається пряма та гнучка реакція кермового керування. Поворот кермового колеса потребує застосування меншого фізичного зусилля. Відзначається чуйна реакція на кут кермового колеса з застосуванням різних коефіцієнтів кермового керування. Завдяки цьому:
 • під час більш динамічного руху поліпшується керованість;
 • зменшуються зусилля, що прикладаються для керування під час виконання поворотів та паркування.
Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive із диференціалом M Sport
Наявність інтелектуальної системи повного приводу BMW xDrive дозволяє плавно та раціонально розподілити потужність приводу передніх та задніх коліс за будь-якої ситуації водіння. Завдяки цьому досягаються:
 • максимальна тяга;
 • динаміка руху;
 • безпека.
З електронним керуванням розподілом потужності досягається ще більша гнучкість. Наприклад, врівноважується надлишкова або недостатня обертальність під час поворотів. Диференціалом M Sport оптимізується тяга та стійкість водіння, коли змінюється дорожнє покриття та/або використовується більш динамічний рух.

ДИЗАЙН M PERFORMANCE.

Навіть побіжний погляд на BMW X4 M40i переконує в його винятковості. Це заслуга особливого дизайну M Performance:
 • спортивні амбіції декларуються розширеними повітрозабірниками, решіткою радіатора та дзеркалами заднього виду в кольорі Cerium Grey;
 • атлетичність зовнішнього вигляду підкреслюється 21-дюймовими легкосплавними дисками;
 • незабутнє враження закріплюється ексклюзивними випускними трубами вільної форми в кольорі Black Chrome;
 • загальна картина потужності завершується виконаними в кольорі Cerium Grey значками M на передніх бокових стінках та позначенням моделі ззаду.

АТЛЕТИЗМ ТА ДИНАМІКА В НАЙДРІБНІШИХ ДЕТАЛЯХ.

Пакетом M Sport, який поставляється в стандартній комплектації, BMW X4 M40i задається динамізм, що виявляється в інтер’єрі в усіх деталях. Атлетичність властива буквально всьому:
 • шкіряному кермовому колесу М;
 • спеціальним інструментам M Performance;
 • внутрішньому оздобленню;
 • підніжкам М.
Новаторство у всьому для прямого спортивного керування.

Для шкіряного кермового колеса М із багатофункціональними кнопками, значком М та вбудованою подушкою безпеки обраний дизайн, що складається з трьох спиць. Для обіду кермового колеса використовували шкіру «Walknappa» Black із чорними рядками. Окреслені упори для пальців сприяють більшій точності прямого спортивного кермового керування.

Видатні функціональність, ергономіка та дизайн.
Для індивідуально регульованих спортивних сидінь для водія та переднього пасажира можливе використання численних варіантів налаштування вручну, що відносяться до:
 • ширини спинки;
 • переднього та заднього положення;
 • спинки;
 • кута сидіння.
Більш високі сидіння та спинки, чітко визначені бічні валики дозволили домогтися відмінної ергономіки та високого ступеню бічної підтримки.
Харизматичний позначення спортивних характеристик.

Центральну консоль оснастили кольоровим значком M, який замінив позначення серії в передній частині. Ця деталь покликана підкреслити спортивність атмосфери інтер’єру та вказати на динаміку руху автомобіля.

ЗОБРАЖЕННЯ І ВІДЕО

Витрата палива та викиди CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, що пропонуються для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом(2), є попередніми.

Значення показників, позначені індексом(3), отримані за методикою нового стандарту WLTP та переведені назад у значення за NEDC для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, що використовуються для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов’язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, зазначені значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівні витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.