Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Із задоволенням за кермом

The M5

АВТОМОБІЛІ BMW М 5 СЕРІЇ: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

BMW M5 Competition, BMW M5 і BMW M550i xDrive - моделі, оснащення, подробиці і інноваційні технології.

BMW M5 - це вражаючі високодинамічні спортивні автомобілі з сучасним і виразним дизайном. Тут Ви познайомитеся з окремими моделями та інформацією про оснащення, а також з характерними для М особливостями дизайну. Ви також дізнаєтеся, які технології зі світу автоспорту використовуються в потужних двигунах М і тим самим забезпечують максимальну динаміку руху. Різноманітні інноваційні системи допомоги водієві і цифрові сервіси відображають високий рівень технічного розвитку та сприяють високому комфорту і безпеки.

BMW M5 COMPETITION І BMW M5: ПОТУЖНІСТЬ І ДИНАМІКА.

ОГЛЯД ЗАПОЗИЧЕНИХ У СВІТІ АВТОСПОРТУ ТЕХНОЛОГІЙ ДВИГУНІВ І ПІДВІСКИ BMW M5 COMPETITION І BMW M5.

Своєю винятковою потужністю і динамікою моделі BMW M5 Competition і BMW M5 зобов'язані досконалим двигунам і системам підвіски, запозиченим зі світу автоспорту. Неважливо, відправляєтеся Ви на ділову зустріч, здійснюєте прогулянку по звивистих заміських дорогах або намагаєтеся показати свій кращий час на гоночній трасі - Вас завжди буде супроводжувати типове для автомобілів М відчуття виняткової точності і динаміки.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

При максимальній потужності 460 кВт (625 к.с.) і крутному моменті 750 Нм 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo розганяє автомобіль з 0 до 100 км/год за 3,3 с. Завдяки двом турбонагнітачам TwinScroll, системі високоточного уприскування палива і системі регулювання ходу клапанів Valvetronic 4,4-літровий двигун розвиває вражаючу потужність навіть на низьких оборотах, а також відрізняється високою чуйністю і величезним крутним моментом.

Система M xDrive.

Система повного приводу M xDrive з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення з дорожньою поверхнею і найвищу динаміку як при повсякденній експлуатації, так і на гоночних трасах. Унікальна технологія M поєднує в собі маневреність, характерну для задньопривідного компонування, з керованістю, властивою повнопривідним автомобілям. Ви можете вибрати один з трьох режимів руху: 4WD, 4WD Sport і - при відключеній DSC - 2WD.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic з технологією Drivelogic.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic з технологією Drivelogic відрізняється надвисокою швидкістю перемикання передач і декількома алгоритмами перемикання: від максимально спортивних і динамічних до комфортних і економічних. Передачі можна також перемикати вручну за допомогою важеля селектора або пелюсток на рульовому колесі.

Кнопка M MODE.

Використовуйте кнопку M MODE на центральній консолі для налаштування ступеня втручання систем допомоги водієві. У режимі ROAD використовуються всі можливості електронних асистентів. У режимі SPORT вони тільки попереджають водія, але не втручаються в процес управління автомобілем. У режимі TRACK системи допомоги водієві повністю відключені, наприклад для заїздів на гоночній трасі. При цьому на інформаційних дисплеях відображаються параметри автомобіля, найбільш відповідні обраному режиму.

M Setup.

M Setup дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху, в тому числі характеристики двигуна, трансмісії і рульового управління, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи динамічного контролю стійкості (DSC) або розподіл крутного моменту в системі повного приводу M xDrive відповідно до Ваших індивідуальних переваг.

Сервотронік M.

У будь-якій дорожній ситуації сервотронік М забезпечує оптимальне зусилля на кермі, адаптуючись до поточної швидкості руху. В результаті на будь-яких швидкостях рульове керування залишається виключно точним і чуйним. Система отримала спеціальні налаштування для моделей M і дозволяє вибрати один з двох режимів роботи легким натисканням клавіші.

Карбоно-керамічні гальма М.

Карбоно-керамічні гальма M - результат запозичення інноваційних технологій з автоспорту. Вони не схильні до корозії, надзвичайно зносостійкі, витримують великі термічні навантаження і володіють низькою масою, що позитивно позначається на маневреності і динаміці. Цю особливу систему легко впізнати по золотисто-матовим супортам з логотипом "M". Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів при гальмуванні, наприклад, в разі тривалого низького навантаження або в сиру погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням в сиру погоду або кілька разів сильно натиснути педаль гальма після тривалого низького навантаження. Попадання вологи і дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальма. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку і надійність гальм.

Вихлопна система М Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого в систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, що активуються за допомогою кнопок вибору режимів руху, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, в той час як в режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає більш спокійним.

BMW M5 COMPETITION: ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ.

ХАРАКТЕРНІ ДЛЯ M ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ ТА ІНТЕР'ЄРУ BMW M5 COMPETITION.

Динаміка у всьому: деталі оновленого BMW M5 Competition, що приковують погляд, свідчать про його спортивні гени. Поряд з новою подвійною решіткою радіатора М, оновленими фарами і переднім бампером з новим дизайном високодинамічний характер автомобіля підкреслюють характерні для М деталі кольору "Глянцевий Чорний", якими оброблені повітроводи М, дзеркала заднього виду М і задній спойлер М. Задня частина з ліхтарями нового дизайну, оновленим бампером і двома вихлопними патрубками кольору "Чорний Хром" придбала виключно потужний вид. У салоні характерні для М елементи, серед яких багатофункціональні сидіння М, приладова панель М або шкіряне рульове колесо М з червоними пелюстками перемикання передач підкреслюють спортивний характер кокпіта, орієнтованого на водія.

Зовнішній вигляд

Подвійна решітка радіатора M.

Подвійна решітка радіатора M з односкладною рамкою кольору "Глянцевий Чорний" надає M5 Competition ефектний і виразний вигляд. Типові для М тривимірні здвоєні ламелі також виконані в кольорі "Глянцевий Чорний" і прикрашені чорною емблемою M5 Competition.

Бічні повітроводи M.

Ефектні бічні повітроводи М кольору "Глянцевий Чорний" прикрашені позначенням моделі "М5 Competition". Воно привносить додатковий тривимірний спортивний акцент, підкреслюючи динамічне поєднання технічної досконалості і захоплюючого дух дизайну, які характерні для всіх автомобілів М.

Зовнішні дзеркала M.

Особливі зовнішні дзеркала заднього виду М з забарвленням в колір "Глянцевий Чорний" надають M5 Competition яскраво виражений спортивний характер.

Задній спойлер М.

Задній спойлер M кольору "Глянцевий Чорний" підкреслює атлетичний силует автомобіля і помітно зменшує небажану підйомну силу. Створюючи притискну силу, він забезпечує автомобілю додаткове зчеплення задніх коліс з дорогою і тим самим підвищує курсову стійкість на високих швидкостях.

Здвоєні вихлопні патрубки M.

Здвоєні патрубки кольору "Чорний Хром" вихлопної системи M Sport служать візуальним і акустичним підтвердженням спортивного характеру автомобіля.

Задній бампер кольору "Глянцевий Чорний"

Задній бампер M5 Competition кольору "Глянцевий Чорний" підкреслює його спортивний характер і надає автомобілю неповторну своєрідність.

Салон

Багатофункціональні сидіння М.

Багатофункціональні сидіння М для водія і переднього пасажира з ексклюзивним дизайном і підсвічуваним логотипом "M5" відображають спортивний характер автомобіля. Низькі подушки і виражені бічні валики сидіння підкреслюють його ковшоподібні форми і гарантують бездоганну бічну підтримку. У поєднанні з великою кількістю регулювань це дозволяє досягти максимального рівня комфорту.

Шкіряне рульове колесо М.

Шкіряне рульове колесо M з двоспицевим дизайном оснащується кнопками мультифункції, емблемою "М", хромованими елементами оздоблення, кнопками M1 і M2, а також інтегрованою подушкою безпеки водія. Обід з обробкою чорною шкірою з контрастними декоративними швами і ергономічними упорами для великих пальців зручно лежить в руках.

Червона кнопка Start/Stop.

Червона кнопка Start/Stop дозволяє запускати двигун без використання ключа після відмикання дверей автомобіля. За допомогою цієї кнопки можна також вимкнути двигун. Автомобільний ключ розпізнається системою автоматично - його не потрібно вставляти в замок.

Важіль селектора M.

Перемикач для вибору одного з трьох алгоритмів перемикання передач Drivelogic розташований поруч з логотипом "M" на верхній частині важеля селектора M. Відразу під ним розташовується кнопка P для включення режиму паркування. В ручному режимі S водій може перемикати передачі самостійно за допомогою важеля коробки передач в стилі M. У режимі D перемикання здійснюються автоматично.

Особлива приладова панель M.

Особлива приладова панель M дозволяє відображати додаткову інформацію, необхідну для особливо спортивного водіння. При виборі режиму водіння TRACK для заїздів на гоночній трасі на приладовій панелі Вам буде доступна інформація про тиск наддуву, тиск повітря в шинах і їх температурі, а також силу поперечного та поздовжнього прискорення.

Декоративні накладки на пороги дверей з написом "М5 Competition".

При кожній посадці в автомобіль декоративні накладки на пороги з підсвічується логотипом "M5 Competition" підсилюють передчуття яскравих емоцій в майбутню поїздку.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M5.

Виразний спортивний стиль і сучасна елегантність. Дизайн екстер'єру BMW M5 поєднує в собі чіткі лінії і потужні пропорції, наділяючи автомобіль динамічним виглядом. Хромовані елементи дизайну, серед яких рамка оновленої подвійний решітки радіатора М, повітроводи М, логотип "М5" або обробка вихлопних патрубків, розставляють візуальні акценти. Загальний вигляд чудово доповнюють двоколірні легкосплавні диски M і складові гальма M з супортами червоного і чорного глянцевого кольору. Спортивний і сучасний характер автомобіля простежується також і в салоні. Водія і пасажирів зустрічає просторий інтер'єр преміум-класу, наочним свідченням якого є підсвічувоні накладки на пороги дверей з логотипом "M5". При цьому орієнтований на водія кокпіт з такими характерними для М елементами, як шкіряне рульове колесо M, ергономічні сидіння M Sport або спеціальна приладова панель М, підкреслюють спортивний вигляд BMW M5. Контрольний дисплей з високою роздільною здатністю і унікальні декоративні планки "Алюміній Carbon Structure" доповнюють спортивний характер салону.

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M5.

BMW M5 - це спортивний седан, який вражаючим чином поєднує в собі високу динаміку, елегантність і сучасний вигляд. Унікальний характер автомобіля додатково підкреслюють ретельно підібрані ексклюзивні опції з програми BMW Individual. Вам на вибір пропонуються різноманітні лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік" - як, наприклад, представлені тут "Червоний Авантюрин", "Сірий Алвіт", "Морозний Граніт" і "Синій Танзаніт". У салоні сидіння M Sport з оббивкою з найтоншої шкіри Merino підкреслюють розкішну спортивну атмосферу. Серед варіантів повної обробки шкірою Merino BMW Individual доступні такі кольори, як "Білий Дим"/"Чорний" і "Тартуфо"/"Чорний". Такі високоякісні декоративні планки BMW Individual, як представлені тут варіанти кольору "Чорний рояльний лак", "Глянцевий Коричнева Слива" або "Білий Горіх" світло-коричневого кольору ідеально гармоніюють з оббивкою стелі BMW Individual з алькантари кольору "Антрацит" і вносять завершальний штрих в загальний вигляд салону BMW M5.

ДИЗАЙН І ДИНАМІКА РУХУ BMW M550I XDRIVE.

ОГЛЯД ВАРІАНТІВ ДИЗАЙНУ, А ТАКОЖ ТЕХНОЛОГІЙ ДВИГУНА І ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ BMW M550I XDRIVE.

BMW M550i xDrive пропонує надихаючу комбінацію імпульсивного спортивного характеру та комфорту в повсякденній експлуатації. Системи ходової частини, як, наприклад, опціональна адаптивна підвіска М і потужний 530-сильний (390 кВт) 8-циліндровий двигун V8 BMW M TwinPower Turbo гарантують високий рівень динаміки руху при оптимальній стійкості. У зовнішньому вигляді ексклюзивні елементи дизайну характерного кольору "Сірий Церій" розставляють вражаючі акценти, а спортивний характер автомобіля підкреслюють такі елементи комплектації, як аеродинамічний пакет M, гальма M Sport з червоними супортами або багатофункціональні сидіння M для водія і переднього пасажира.

Динамічні характеристики

8-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

У бензиновому 8-циліндровому двигуні BMW М TwinPower Turbo використовуються два турбонагнітача і система управління клапанами Valvetronic, а також система безпосереднього впорскування палива високої точності. Двигун розвиває пікову потужність 390 кВт (530 к.с.) і крутний момент 750 Нм. Обидва турбонагнітача встановлені в просторі між рядами циліндрів.

Адаптивна підвіска М Professional.

У адаптивній підвісці М Professional використовуються технології підвіски М Sport, система контролю крену і інтегральне активне рульове управління. Як результат - унікальна стійкість і динаміка руху.

Аеродинамічний пакет М.

Аеродинамічний пакет М підкреслює атлетичність автомобіля і покращує його аеродинамічні якості. У пакет входять передній бампер зі збільшеними повітрозабірниками, унікальні бічні облицювання порогів і задній бампер з дифузором. Хромовані вихлопні патрубки розташовуються по обидва боки кузова.

Гальмівна система М Sport.

Гальмівна система M Sport з темно-синіми многопоршневими супортами і логотипом "M" забезпечує максимальну ефективність гальмування навіть при самому динамічному водінні. Вона адаптована до найвищого динамічному потенціалу автомобіля, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль водіння і забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою і курсову стійкість при перестроюванні або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним управлінням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.

Дизайн

Лазерні фари BMW.

У режимі дальнього світла лазерні фари освітлюють дорогу на відстань до 650 метрів, що майже вдвічі далі, ніж звичайні фари. Поліпшення видимості в темний час доби значно підвищує рівень безпеки. Сині акценти і напис "BMW Laser" на фарах підкреслюють не тільки високий технологічний рівень автомобіля, але і його спортивний характер.

Трапецієподібні вихлопні патрубки.

Видимі трапецієподібні вихлопні патрубки з чорним хромуванням, по одному зліва і справа.

Зовнішній дизайн BMW Individual Shadow Line.

Дизайн екстер'єру BMW Individual Shadow Line з розширеною обробкою включає в себе ряд зовнішніх елементів в чорному кольорі: рамка і ламелі подвійний решітки радіатора кольору "Глянцевий Чорний", а також вихлопні патрубки кольору "Чорний Хром".

Багатофункціональні сидіння М.

Багатофункціональні сидіння М для водія і переднього пасажира з ексклюзивним дизайном і логотипом "M" на підголівниках відображають спортивний характер автомобіля. Низькі подушки і виражені бічні валики сидіння підкреслюють його ковшоподібні форму і гарантують бездоганну бічну підтримку. У поєднанні з великою кількістю регулювань це дозволяє досягти максимального рівня комфорту.

АВТОМОБІЛІ BMW М5 СЕРІЇ: МЕРЕЖНА ІНТЕГРАЦІЯ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ.

Вам потрібен розумний помічник, який зачитав би Вам в дорозі тексти повідомлень, що надійшли електронною поштою, або Ви хочете керувати розважальними та офісними функціями свого автомобіля з великого сенсорного екрану? Що б Ви не побажали, автомобілі BMW М 5 серії пропонують Вам широкий вибір інноваційних функцій і систем допомоги, які дозволять зробити Вашу поїздку ще більш безпечною і комфортною. Нижче Ви можете познайомитися з деякими елементами оснащення, які дозволяють управляти розважальними та офісними функціями, а також надають водієві допомогу і забезпечують повну мережеву інтеграцію.

Розважальні та офісні функції

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе сенсорний контрольний дисплей з високою роздільною здатністю з діагоналлю 12,3'' і повністю цифровий дисплей на приладовій панелі з діагоналлю 12,3''. Управління операційною системою BMW 7 також може здійснюватися за допомогою сенсорного контролера iDrive.

Пакет Connected Professional.

Консьєрж-сервіс, дистанційне керування автомобілем, сервіси BMW Maps, інтеграція смартфона або функція In-Car Experiences? Навіщо замовляти окремі опції, якщо можна скористатися відразу усіма? З пакетом Connected Professional всі ці сервіси BMW ConnectedDrive будуть у Вашому розпорядженні.

Інтеграція смартфона.

Тепер Вам більше не доведеться відмовлятися від функцій свого смартфона за кермом BMW. Інтеграція смартфона розширює функціонал Вашого автомобіля за рахунок підтримки Apple CarPlay® і Android Auto® з бездротовим підключенням Вашого смартфона. Це дозволяє Вам максимально зручно користуватися усіма знайомими функціями і різними додатками безпосередньо в автомобілі.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound з двома алмазним високочастотними динаміками відрізняється видатною студійною якістю звуку на кожному місці в автомобілі. 16 динаміків з ретельно підібраним розміщенням гарантують незвичайні враження. Динаміки підсвічуються, візуально підкреслюючи видатну якість звучання.

Мережева інтеграція та системи допомоги водієві

Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом записує останні 50 м шляху автомобіля при русі вперед на швидкості до 35 км/год і при необхідності повертає автомобіль назад. Ви можете повністю прибрати руки з рульового колеса і сконцентруватися на контролі ситуацію навколо автомобіля.

BMW Intelligent Personal Assistant.

"Привіт, BMW. Хто ти?" Що Ви скажете, якщо Ваш BMW буде виступати в ролі Вашого персонального асистента? Спілкуйтеся зі своїм автомобілем за допомогою BMW Intelligent Personal Assistant. Він знає Вас, вдосконалюється кожен день і допомагає Вам в різних ситуаціях. Ви можете привласнити йому персональне слово активації. Він може розповісти про всі функції Вашого автомобіля і допомогти Вам ще більше дізнатися про свій BMW.

Remote Software Upgrade.

Хочете, щоб у Вашому BMW завжди було встановлено програмне забезпечення самої останньої версії? З Remote Software Upgrade ПО Вашого BMW завжди буде оновлено. Оновлення встановлюються дистанційно - так само, як на Вашому смартфоні. Крім того, даний сервіс також дозволяє активувати різні функції Вашого автомобіля.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional забезпечує оптимальний комфорт і безпеку як в умовах монотонного руху, так і в критичних дорожніх ситуаціях. На додаток до функціонала стандартного асистента водіння, він також включає в себе підрулюючий асистент і систему контролю смуги руху з розширеними функціями, систему допомоги при перестроюванні, а також систему утримання в смузі з активним захистом від бічних зіткнень.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116 / EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартів і додаткової комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.