Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Продовження гарантії за програмою BMW REPAIR INCLUSIVE

Із задоволенням за кермом

BMW REPAIR INCLUSIVE.

Купуючи новий BMW, Ви отримуєте гарантоване задоволення за кермом. І навіть більше: вищий стандарт якості, аж до найменших дрібниць.

Гарантія на автомобіль в цілому, на всі оригінальні деталі BMW, а також оригінальні аксесуари BMW становить 2 роки без обмеження пробігу.

Програма ‘Repair Inclusive’ дає можливість подовжити базову гарантію до 3-х, 4-х або 5-ти років з обмеженням пробігу 200 000 км.

 

Запис на сервіс

ПЕРЕВАГИ ГАРАНТОВАНО:

• Свобода вибору:
Ви самостійно обираєте термін дії гарантії на автомобілі.

• Програма 'Repair Inclusive' збільшує залишкову вартість Вашого автомобіля

• Ви контролюєте свої витрати:
програма 'Repair Inclusive' допомагає усунути непередбачені витрати

Звертаємо Вашу увагу, що дія програми «Repair Inclusive» не розповсюджується на:

  • буксирування та забезпечення мобільності;
  • оригінальні та оборотні (відновлені) запчастини (гарантія на запчастини діє виключно до закінчення строку дії гарантії на транспортний засіб);
  • змінні елементи світлових приборів (за виключенням ксенонових/світлодіодних ламп);
  • гарантію від наскрізної корозії (діє базова гарантія заводу-виробника 12 років);
  • лакофарбове покриття ТЗ (діє базова гарантія заводу-виробника 3 роки);
  • високовольтні акумулятори для гібридних автомобілів та електромобілів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
  • високовольтні акумулятори для електроскутерів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
  • акумулятори мотоциклів;
  • на регулювальні роботи, на поточне обслуговування, періодичні перевірки і регулювання (включаючи перевірку/регулювання геометрії передньої чи задньої осей, балансування коліс тощо) (за винятком, коли роботи виконуються в межах гарантійних зобов’язань в межах дії програми);
  • шуми/вібрацію/коливання тормозних дисків та колодок.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 1,20 ГРН.*

Разом з перевагами Програми ‘Repair Inclusive’, якщо модель Вашого автомобіля є сумісною, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 1,20 грн* (стандартна вартість активації пристрою становить 7 800 грн).

Підключайте телематичний пристрій та встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, і будьте на зв’язку зі світом BMW та Вашим автомобілем.

Більше про мобільний додаток myBMW UA

* Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.08.2020 до 30.06.2021 включно. Ціна вказана з ПДВ. Інформацію щодо того, чи є сумісним Ваш автомобіль з телематичним сервісом, та детальні умови Програми ‘Repair Inclusive’ Ви можете дізнатися у консультантів дилерскього центру "АВТ Баварія-Дніпропетровськ". "АВТ Баварія-Дніпропетровськ" офіційний дилер BMW у місті Дніпрі, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення Програми ‘Repair Inclusive’ та/або цієї пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.