BMW Service Inclusive

ЖИТТЯ СПОВНЕНЕ НЕСПОДІВАНКАМИ. АЛЕ В НЬОМУ НЕМАЄ МІСЦЯ НЕЗАПЛАНОВАНИМ ВИТРАТАМ НА СЕРВІС.

ЖИТТЯ СПОВНЕНЕ НЕСПОДІВАНКАМИ. АЛЕ В НЬОМУ НЕМАЄ МІСЦЯ НЕЗАПЛАНОВАНИМ ВИТРАТАМ НА СЕРВІС.

BMW Service Inclusive.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

ФІКСОВАНА ВАРТІСТЬ. ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ.

Маючи пакет послуг BMW Service Inclusive, ви зможете максимально насолоджуватись водінням вашого BMW. Відтепер і на період дії пакета вам більше не доведеться думати про вартість технічного обслуговування, діагностику та заміну деталей, що зношуються. Для нових авто та авто з пробігом цей комплекс робіт покривається пакетом BMW Service Inclusive ― ми використовуємо виключно оригінальні запчастини BMW. Він поширюється не лише на вашу країну, але й на весь світ, де є сервісні центри BMW, які беруть участь в цій програмі. І раптом ви захочете продати свій BMW, пакет BMW Service Inclusive автоматично перейде новому власнику; таким чином, це збільшує вартість перепродажу вашого автомобіля.

photo_in_container4962

ПАКЕТИ BMW SERVICE INCLUSIVE.

Який пакет більшою мірою відповідає вашим потребам? Ви можете вибрати BMW Service Inclusive або BMW Service Inclusive Plus. Максимальний обсяг послуг ви отримаєте, вибравши додаткову опцію продовження гарантійного терміну BMW в комбінації з сервісним пакетом BMW Service Inclusive Plus. У цьому випадку поряд з технічним обслуговуванням та ремонтом швидкозношуваних деталей ви додатково можете розраховувати на усунення дефектів після закінчення передбаченого законодавством терміну дії гарантії.

BMW Service Inclusive
BMW Service Inclusive Plus
photo_in_container4966

ВАШІ ПЕРЕВАГИ ОЧЕВИДНІ.

  • Повний контроль над витратами: Роботи з технічного обслуговування та зносу з використанням оригінальних запчастин BMW в поєднанні з досвідом та спеціальними знаннями - все це в унікальному пакеті та з дуже привабливою фіксованою ставкою.
  • Свобода вибору: Існують різні пакети на вибір. Кожен з цих пакетів включає широкий діапазон різних послуг.