Обзор

THE M3

THE M3

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 3 СЕРІЇ

  • Бензин
Двигун

BMW M3 Competition та BMW M340i xDrive

BMW M3 Competition і BMW M340i xDrive – седани, в яких важлива потужність і стиль (BMW M3 Competition і BMW M340i xDrive). Модельний ряд M BMW 3 серії – це високо функціональне поєднання, в якому гармонійно сплетені атлетичні пропорції, дизайн 3D, корпус на 4 дверей зі звичним фірмовим спортивним характером М. Дует привабливих седанів BMW M3 Competition тішить своєю високою потужністю – 510 «конячок» і 650 Нм крутного моменту. Авто з потужним сучасним двигуном BMW M TwinPower Turbo оснащене коробкою передач «автомат» M Steptronic на 8 ступенів, а за рахунок технології Drivelogic «зчитує» умови дороги. Повний привід в опціональному рішенні M xDrive* дозволяє проїжджати скрізь, навіть на вкрай складних локаціях. Поліпшені властивості динаміки реалізовані за рахунок перевірених технологій і відповідають за комфортну їзду при використанні кожного дня, вирішуючи побутові завдання, і в разі подолання трас і заметів на перегонових маршрутах. BMW M340i xDrive – седан із впізнаваними нотами спортивного атлетизму, економний, практичний і витривалий.

*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

BMW M3 COMPETITION – «смачний» модерновий автопроєкт

ВІЗУАЛЬНІ ТА ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

BMW M3 Competition – яскравий показник, як можна максимально наблизити модель седана до перегонового автомобіля, створивши BMW третього покоління. Найсильніший представник модельного класу з двигуном на бензині здивує навіть найбільш завзятого гонщика. Його потужність 510 к.с. з 6-ма циліндрами BMW M TwinPower Turbo. Додані технології ходової частини, приводу в унісон грають в симфонії жвавості та надійності. Опціональна система повного приводу M xDrive* з диференціалом М активного типу забезпечує спортивному седану стійкі та точні характеристики динаміки M. Значні пропорції корпусу з 3D-дизайном безпосередньо вказують на унікальний атлетичний характер. Попрацювали творці над кожною деталлю: витягнуті чорні пороги, рельєфний карбоновий дах переносять нас на траси, начебто натякаючи – автомобіль зі спортивним характером чемпіона, який не підведе і під час щоденної їзди. Елегантність підкреслюється унікальним дизайном салону, в якому водієві буде комфортно навіть протягом тривалої поїздки.
BMW M3 COMPETITION – «смачний» модерновий автопроєкт
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

Ключова характеристика рядного двигуна BMW M TwinPower на бензині – 6 циліндрів, які забезпечують швидку і точну чуйність. За рахунок впроваджених двох турбонагнітачів з одним «равликом» в кожному, забезпечується точне впорскування. Налагоджена і відточена до дрібниць система контролю клапанів і фаз газорозподілу формує показову спортивну динаміку.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic з програмою управління Drivelogic.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic з програмою управління Drivelogic.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic із впровадженою керуючою функцією Drivelogic характеризується безліччю режимів, що робить їзду ефектною, комфортною, а перемикання швидкостей легким, непомітним. Змінювати передачу можна традиційно важелем або завдяки кермовим пелюсткам. Передбачена можливість вибору програм управління Drivelogic автоматичного типу з 3-х запропонованих.

Система M xDrive.

Система M xDrive.

M xDrive* – повний привід, оснащений активним диференціалом, за рахунок чого вдається налагодити не просто високе, а максимальне зчеплення з покриттям під час щоденної їзди або на складних перегонових трасах. Опціональна унікальна технологія M – це унікальне поєднання стійкості, що характерна для повнопривідних автомобілів, і маневреності – традиційної для задньопривідного функціоналу. З легкістю можете визначити для себе найбільш відповідний режим їзди, коли забажаєте: 4WD, 4WD Sport, і якщо DSC відключена – 2WD. Чекати залишилося недовго, оскільки автомобіль з’явиться через 2-3 місяці.

Складова гальмівна система M із супортами червоного кольору.

Складова гальмівна система M із супортами червоного кольору.

Складова гальмівна система M здатна створити унікальне уповільнення з плавністю і стабільністю, що сформовані завдяки зменшенню ваги, застосуванню унікальних зносостійких матеріалів. Супорти гальма з логотипом «М» візуально виконані нестандартно – у відтінку «Глянцевий Червоний», додаючи автомобілю характерного спортивного вигляду і забезпечуючи надійну швидку гальмівну систему.

Карбон-керамічна гальмівна система M.

Карбон-керамічна гальмівна система M.

Завдяки запозиченим перевіреним технологіям автотранспорту вдалося втілити в реальність карбон-керамічну гальмівну систему M. За рахунок зниження ваги автомобіля, він може показувати вищу динаміку, швидкісний розгін. Гальмівна система на основі керамічних дисків прослужить далеко не декілька років. Вінчають її супорти золотого відтінку з матовим покриттям і логотипом «M». Кераміка – специфічний полімер, тому при вологій погоді та при невеликому швидкісному навантаженні після довгого простою може з’явитися специфічний гул. Позбутися його можна просушивши конструкцію або декілька раз витиснути педаль гальма до упору після тривалого невеликого навантаження. Варто максимально уникати ситуацій потрапляння на гальмівну систему реагентів, солі, води та бруду, щоб ефективність не знизилася до рівня стандартних гальм. Передбачена можливість компенсації ефективності системи гальм за рахунок збільшення тиску на гальмівну педаль. Незважаючи на специфічне звучання, вони не зачіпають показники практичності, стійкості, працездатності та рівня безпеки.

Випускна система М Sport.

Випускна система М Sport.

Окремої уваги заслуговує M Sport – випускна система, що генерує потужні децибели звучання, які можуть змінювати свою інтенсивність за рахунок вмонтованого у впускову систему клапана. Активувавши з кнопкою SETUP режими SPORT і SPORT+, почуєте динамічніший звук (рев) двигуна, а при комфортному режимі, звук буде набагато тихішим і спокійнішим.

BMW M340I XDRIVE – ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛЯ ТА ДИЗАЙНЕРСЬКІ АСПЕКТИ

Яскрава і водночас лаконічна спортивність втілена в технічному і зовні естетичному планах. Автомобіль чудово підходить, щоб щодня їздити містом, за його межами і проходити заїзди на спортивних трасах. Творці із приголомшливою скрупульозністю зосередилися на технічних характеристиках та стильному дизайні. Помітні акценти тону «Сірий Церій металік» гармонійно виглядають у комбінації з подвійною решіткою радіатора у вигляді сітки та іншими лаконічними, але досить виразними спортивними акцентами. Двигун BMW M TwinPower Turbo з 387-ма «конячками» – не просто потужний, – показово економічний; за рахунок збалансованих компонентів ходової у вигляді адаптивної підвіски подарує справжню непідробну насолоду, керуючи і подорожуючи як пасажир.
BMW M340I XDRIVE – ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ
6-циліндрові двигуни BMW М TwinPower Turbo.

6-циліндрові двигуни BMW М TwinPower Turbo.

Рядний двигун із технологією BMW M TwinPower Turbo на 6 циліндрів, що працює на бензині з об’ємом 3 літри формує унікальну спортивну динаміку. 500 Нм в крутному моменті – ідеальне рішення для швидкого розгону до «сотки», витративши лише 4,4 с.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Завдяки диференціалу M Sport оптимізується зчеплення, досягається висока курсова стійкість. Особливо це важливо, виходячи з повороту, під час розгону, під час їзди траєкторією повороту. Незамінна система для руху дорогами з різним видом покриття. Збільшення тяги за допомогою диференціала з електронним контролем сприяє тому, що істотно знижується різниця швидкостей обертання задньої колісної пари.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

Автомат Steptronic має 8 ступенів, які дозволяють неймовірно швидко і точно перемикати режими. Перемикання може бути не тільки автоматичним, але й руками: завдяки пелюсткам під кермом або ж звичному важелю селектора. У SPORT-режимі, якщо останній встановлений у положенні S/M, перемикання передач здійснюється ідентично як в спорткарах.

Гальмівна система М Sport.

Гальмівна система М Sport.

Гальмівна система М Sport працює завдяки нерухомим супортам: на передній частині 4-х поршневі рішення, а позаду – плаваючі однопоршневі. Червоний основний колір гармонує з нанесеним логотипом «М». Видатний точний і при цьому плавний швидкий ефект гальмування створюють гальмівні диски.

Адаптивне спортивне кермове управління.

Адаптивне спортивне кермове управління.

Для підвищення чуйності кермового управління впроваджене спортивне кермове управління, в тому числі і сервотронік. Завдяки конструкції зменшується зусилля, яке потрібне для того, щоб повернути кермо. У разі, коли система визначить значний кут повороту, відбуваються зміни в передавальному числі всього механізму. Все це в комплексі сприяє поліпшенню точності управління, допомагає знизити зусилля на кермо, особливо під час поворотів або складних зусиль під час паркування.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М занижена на 10 мм, але при цьому її положення регулюється, беручи до уваги особливості дорожнього покриття. Завдяки впровадженому перемикачу режимів, обирається кращий для водія – від звичайного комфортного до надспортивного з «гострим», а кермове управління – зі швидким відкликом.

КОКПІТ ВОДІЯ І АКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРИЛАДИ, СЕРВІСИ В СЕДАНАХ M BMW 3 СЕРІЇ

Позитивні емоції, безпека, комфорт М, що запам’ятовуються, реалізовані на високому рівні, і підтримка водіїв і навіть пасажирів відчувається кожного разу. Новітні розробки в автомобілях M BMW 3 серії продумані до дрібниць та істотно спрощують стеження за дорогою. Щоб точно і оперативно зчитувати і виводити інформацію, розроблена сучасна приладова панель M*, а також проекційний дисплей з фірмовою індикацією М*. Серед деталей, що в комплексі формують цілісний дизайн із високою функціональністю, червона кнопка Start/Stop*, центральна консоль з кнопками M MODE* і SETUP*, персональні регулювання. Параметри M SETUP* лише підсилюють перегонову атмосферу. Інтелектуальні системи допомагають водієві в русі, особливо незамінні під час паркування. Смарт-консультант BMW Intelligent Personal Assistant – провідник у світ наднової і ультрасучасної взаємодії водія і вашого BMW. Додатково впроваджені цифрові сервіси, можливості зв’язку, що роблять їзду на авто зручною і налагодженою до дрібниць.
Особлива приладова панель M.

Особлива приладова панель M.

Спеціальна приладова панель М* дозволяє точно і швидко відображати дані в 2-х режимах: TRACK і SPORT. Незалежно від того, чи їдете ви перегоновим колом або пересуваєтеся дорогами мегаполісу, завжди позитивно зіграє можливість контролю тиску наддуву, цього показника в шинах, їх температури. За допомогою кнопки M MODE на центральній вмонтованій консолі контролювати всі процеси можна просто і точно.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional оснащений функцією навігації. Контрольний сенсорний дисплей, розмір якого 10,25 дюйма, з показово поліпшеною роздільною здатністю відео та цифровий дисплей на приладовій панелі з діагоналлю 12,3 дюйма, підвищують точність контролю. Управляти операційною системою легко завдяки цифровому контролеру iDrive.

M Setup.

M Setup.

За допомогою меню M SETUP* легко налаштовуються й обираються ідеально відповідні для вас параметри: кермове управління, характеристики двигуна, амортизатори, трансмісія, розподіл потужності в операційній системі, ступінь втручання системи DSC. Оберіть саме те, що для вас є пріоритетним і максимально комфортним.

Особлива інтегрована гальмівна система M.

Особлива інтегрована гальмівна система M.

Гальмівна система M BMW M3 Competition з високою динамікою уповільнення створена завдяки зменшенню ваги практично на 2 кг, впровадженій системі індивідуальних налаштувань. Враховуючи ситуацію, що склалася на дорозі, водій із легкістю обирає швидкісні або інші комфортні для нього параметри функціонування гальмівного механізму. Як результат, змінюється відклик в період натискання на гальмівну педаль. У разі однакового ходу на низьких швидкостях у спорт-режимі, уповільнення відбувається швидше, а на високих, за відчуттями, знижується різниця в поведінці педалі гальм.

Проекційний дисплей.

Проекційний дисплей.

Багатобарвний проекційний дисплей з інтелектуальними функціями М* дозволяє бачити дані про поїздку в зоні, яка оптимально підібрана для ваших очей. Одним натисканням клавіші включається особливий М-режим, де виводяться дані тахометра, індикатора моментів перемикання швидкостей, обрана актуальна передача. Зручно, що виводяться і підказки від системи навігації.

Панель управління на центральній консолі.

Панель управління на центральній консолі.

Панель управління, розташована в центрі головної консолі, дозволяє змінювати режими індикації на екрані за допомогою кнопки M MODE*. Натиснувши SETUP*, отримаєте доступ до меню конфігурації налаштувань, і зможете запрограмувати ідеальні для вас. Інші кнопки застосовуються для включення, виключення певних систем, покликані спростити життя водієві, підвищити комфорт їзди.

Червона кнопка Start/Stop.

Червона кнопка Start/Stop.

Завдяки Start/Stop*, оформленої у виразному червоному відтінку, з легкістю запустіть авто без механічного ключа, але при попередньому відкритті дверей. Автоключ система бачить автоматично і не потрібно вставляти, повертати в замку.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M3 COMPETITION

Привабливий, лаконічний і одночасно яскравий спортивний дизайн BMW M3 Competition виглядає масивно як в цілісній формі, так і розглядаючи певні деталі. Ательє BMW Individual зробило все, щоб філігранно підкреслити атлетизм автомобіля. Клієнти обирають із широкого каталогу запропонованих рішень тон покриття з візуальним рішенням «металік» класичних і досить сміливих відтінків. Сидіння салону виготовлені з тонкої, приємної за тактильними відчуттями, шкіри. На вибір представлені такі рішення: абсолютне оздоблення матеріалом Merino з легкою перфорацією у відтінках: «Червоний Фіона»/«Чорний» «Слонова кістка», «Синій Фьорд»/«Чорний», «Тартуфо». Стильні та надійні декоративні планки BMW Individual можуть бути з сітчастим малюнком, що виділяються кольоровими вставками, що імітують металеву або дерев’яну поверхню. Завдяки такому скрупульозному підходу у виборі матеріалів за відтінками і структурою вдається створити ексклюзивну обстановку в салоні.

КОМПЛЕКТУЮЧІ BMW M PERFORMANCE

АКСЕСУАРИ ДЛЯ BMW M3 COMPETITION ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

Атлетичний імідж BMW M3 Competition, що запам’ятовується, заворожує з першого погляду і зміцнюється після першої поїздки. Стильні та якісні аксесуари максимально розкривають перегонові амбіції та формують завершений спортивний стиль.
КОМПЛЕКТУЮЧІ BMW M PERFORMANCE
Передній сплітер M Performance з карбону.

Передній сплітер M Performance з карбону.

Сильна заявка на успіх: передній сплітер M Performance зі 100% надійного карбону, лаконічно та повноцінно акцентує увагу на мужньому зовнішньому іміджі моделі. Ідеальне рішення для тих, хто не звик жертвувати одним заради отримання чогось іншого.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Frozen Gold Bronze.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M, представлені в унікальному бронзовому відтінку з золотистим переливом.

Випускна система M Performance з титану.

Випускна система M Performance з титану.

Задоволення від звучання: випускна система M Performance буквально гіпнотично діє за рахунок свого унікального характерного звуку, видаваного титановим спортивним випускним трактом з глушником.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Проти течії. Карбоновий спойлер M Performance, встановлений позаду, за рахунок аеродинамічного контуру робить задню частину авто такою, що особливо характерна для спортивних моделей. Оптимізована динаміка покращує рух, дозволяючи автомобілю унікально, завжди безпечно проявляти себе в різних режимах їзди.

Карбонові вставки в накладки на пороги M Performance.

Карбонові вставки в накладки на пороги M Performance.

Мотивуючий вигляд. Вставки в накладки на пороги M Performance з карбону високого класу створені в ручному режимі, що зайвий раз забезпечує їх якість і оригінальність, – вони тішать око кожного разу, сідаючи до салону. Конструкція сприяє візуальному подовженню корпусу, роблячи його імідж динамічнішим, поєднуючи елегантність і спортивний характер.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Jet Black, матові.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Jet Black, матові.

Високоякісні 20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M представлені в чорному відтінку з матовим покриттям.

Карбоновий задній дифузор М Performance.

Карбоновий задній дифузор М Performance.

100% інноваційних смарт-технологій, спортивного потенціалу і непідробної пристрасті. Якісний карбоновий задній дифузор M Performance зроблений вручну. Він додає моделі динамічних стильових відтінків, формуючи м’язистий образ в деталях.

Витрата палива та викиди CO2

Показники витрати палива і рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення зазначеного значення.