Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Огляд BMW М8 Купе

Із задоволенням за кермом

THE M8

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

BMW М8 – УОСОБЛЕННЯ РОЗКОШІ ТА СТИЛЮ

Автомобіль BMW 8 моделі Coupé – вершина вишуканості, розкоші та гарного смаку. Він добре показує себе на перегоновій трасі та під час домашнього використання. Випускається в декількох варіаціях. xDrive Coupé – модель із підвищеним комфортом, високим рівнем продуктивності. Coupé з M xDrive – створює спортивну атмосферу, розсовуючи межі динаміки. Competition Coupé з M xDrive – уособлює екстравагантний, потужний і високоефективний варіант спортивного авто. Підберіть модель за своїм характером, відкрийте для себе нові відчуття з BMW 8.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (у змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 245

ОСОБЛИВОСТІ BMW M8 COUPÉ І BMW M8 COMPETITION COUPÉ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

01

ВИНЯТКОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ

01

ВИНЯТКОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ 8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO

Потужний 4,4-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW M8 Competition Coupé забезпечує видатну потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент в 750 Нм. Випускний колектор з поперечним розташуванням циліндрів оптимізує реакцію силового агрегату, конструкція якого аналогічна тій, що використовується в автоспорті. Два випускних турбокомпресора Twin Scroll оптимізують вихідну потужність, забезпечуючи виняткову продуктивність – як на дорозі, так і на перегоновій трасі.

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

ПРИВІД І ХОДОВА ЧАСТИНА BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Досвід водіння в BMW M8 Coupé з M xDrive і BMW M8 Competition Coupé з M xDrive просто вражаючий. А все завдяки чудово налаштованій взаємодії високорозвинених компонентів трансмісії та шасі, які, з їх ДНК автоспорту, є втіленням інженерної майстерності BMW. Для максимального задоволення від водіння кожної секунди.

03

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ІКОНИ

03

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ІКОНИ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M8 COUPÉ І BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Нова мова дизайну розкішних спортивних автомобілів заснована на використанні великих, ідеально стилізованих поверхонь з високоточними лініями, що підкреслюють елегантну спортивність BMW M8 Coupé і BMW M8 Competition Coupé. Динамічний передній силует купе з плавно нахиленою лінією даху і спортивна задня частина створюють потужний вираз динамічних характеристик і незаперечної присутності.

04

ЕКСТРАВАГАНТНА СПОРТИВНІСТЬ

04

ЕКСТРАВАГАНТНА СПОРТИВНІСТЬ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M8 COUPÉ І BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Ексклюзивний інтер’єр підкреслює неповторний спортивний стиль автомобіля M серії, без шкоди для розкоші. Від шкіряного керма M і спортивних сидінь M в оббивці ‘Merino’, стрічки освітлення на дверях і центральній консолі і, нарешті, до червоних контрастних акцентів М серії на елементах управління – кожна деталь підтверджує виразний характер спортивного автомобіля.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ І BMW M8 COUPÉ В ДЕТАЛЯХ: ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

625 К.С.

У BMW встановлений восьмициліндровий двигун на 625 кінських сил, об’ємом на 4,4 л. Двигун оснащений компресорами і турбонагнітачами, впорскування палива здійснюється під великим тиском. Завдяки високій потужності двигуна авто підкорює серце швидкістю. Крутний момент складає 750 Нм, а розгін від позначки 0 до 100 км всього за 3,2 с, до 200 км за 10,6 с.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850I XDRIVE COUPÉ

ЕФЕКТИВНА СПОРТИВНІСТЬ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ: ДВИГУН, ДИНАМІКА РУХУ ТА ДИЗАЙН

01

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

01

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

ПРИВІД BMW M850I XDRIVE COUPÉ

Маючи робочий об’єм 4,4 літра, 390 кВт (530 к.с.) і крутний момент 750 Нм, потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo від BMW M850I xDrive Coupé забезпечує постійний достаток енергії.

02

ВІДМІННА ДИНАМІКА

02

ВІДМІННА ДИНАМІКА

ДИНАМІКА РУХУ BMW M850I XDRIVE COUPÉ

BMW M850i xDrive Coupé поєднує в собі видатну динаміку водіння і чудовий комфорт. Забезпеченням ідеальної тяги і оптимальної стійкості займаються 20-дюймові високопродуктивні шини, система повного приводу BMW xDrive зі спортивним диференціалом M, адаптивна підвіска M, а також додаткова електромеханічна активна стабілізація крену.

03

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

03

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M850I XDRIVE COUPÉ

Численні високоякісні оцинковані деталі в Cerium Grey на зовнішній стороні BMW M850i xDrive Coupé підкреслюють його ексклюзивний зовнішній вигляд.

04

КОМФОРТНА СПОРТИВНІСТЬ

04

КОМФОРТНА СПОРТИВНІСТЬ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M850I XDRIVE COUPÉ

Салон BMW M850i Coupé вражає кращими матеріалами і поєднує у собі винятковий комфорт і спортивний стиль.

BMW M850I XDRIVE COUPÉ: ДВИГУН, ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (у змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г км (у змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄР) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄР та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Детальніша інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також проглянути за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html