АВТ Баварія передала додаткові 15 пікапів військовим.

auto_main_photo

Компанія AWT Bavaria, офіційний імпортер BMW Group в Україні, передала чергову партію з 15 пікапів Київській військовій адміністрації (КОВА) для захисту громадян та критичної інфраструктури разом з платформою збору коштів UNITED24.

«Сьогодні ми бачимо своїм обовʼязком допомогти українцям пережити чергову важку зиму. Ми направили свої ресурси на захист життів та критичної інфраструктури, аби зробити все можливе, щоб оминути минулорічних блекаутів. На днях вдруге ми передали 15 пікапів. Раніше, в жовтні, я особисто передав 21 автомобіль військовим. Ми і далі робитимемо все залежне від нас, аби підтримати країну в важкі часи», - прокоментував Ерік Бернінг, Генеральний директор АВТ Баварія.

Загальна вартість додаткової партії з 15 пікапів склала 11 751 600 грн. Автомобілі далі направлять до мобільних вогневих груп, що захищають від повітряних атак ворожих дронів.

«Вдячний Генеральному директору АВТ Баварія Еріку Бернінгу за постійну підтримку військових. Адже кожна збита ворожа ціль - збережені життя людей та інфраструктура. Загалом за останній час Київська обласна військова адміністрація за підтримки громад, районів та бізнесу передала мобільним вогневим групам 75 автівок. Всі автівки доукомплектовуємо додатковим оснащенням – турелі для кріплення засобів ураження, лазери, біноклі. Екіпажі забезпечуємо необхідним обладнанням для виявлення сил противника», – розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Пікапи оснащені повним приводом та блокуванням диференціалу, що дозволяє пересуватись у важких умовах бездоріжжя. З високим дорожнім просвітом та глибиною броду можна впевнено заїжджати у важкодоступні місця, що, безперечно, важливо для «полювання» на дрони в пересіченій місцевості.

Разом ми ближче до перемоги!
Слава Україні!
 

Про АВТ Баварія

Компанія "АВТ Баварія" є офіційним імпортером BMW Group в Україні, що представляє автомобільні бренди BMW, BMW Motorrad, BMW ALPINA, MINI, Rolls-Royce та Aston Martin. За рік співпраці компанія перерахувала 127 697 200 гривень через фандрейзингову платформу UNITED24 на допомогу Україні.
 

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне вікно збору пожертв на підтримку України. На цей момент фандрейзингова платформа UNITED24 завдяки пожертвам з більш ніж 110 країн зібрала понад 460 млн доларів. Серед амбасадорів UNITED24 — співачка та акторка Барбра Стрейзанд, актор Марк Гемілл, канадська акторка Кетрін Винник, гурт Imagine Dragons, артдиректор Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, Британський підприємець Річард Бренсон, кантрі-співак Бред Пейслі, британський мандрівник Беар Гріллз, видатні українські спортсмени Андрій Шевченко та Олександр Усик.